Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

Brinda

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 6, 2023
Messages
28
Reaction score
16
Points
3
Myslím, že jsem vás našel při hledání chemických fór na clearnetu.
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Na hlubokém webu jsem četl O syntéze kanabinoidů a přivedlo mě to sem ! Jsem moc rád, že jsem našel toto fórum spoustu neocenitelných informací ! 🫡
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den.
Fórum BB jsem našel před několika lety, když jsem poprvé nainstaloval TOR na svůj operační systém Linux. Už si nepamatuji webovou stránku, kde jsem ho poprvé viděl. Ale vzpomínám si, že jsem hledal odkazy na seznam stránek .onion.

Nejdřív jsem si myslel, že je to med, protože to bylo tak přímočaré všechno. Pak jsem viděl odkaz na clearnet a to mě vyděsilo. Ale vidím, že po mnoha letech jste stále tady, a používat escrow služby a tak dále. Teď je to moje jediná záložka na ToR. Díky za to, že jste nám toto místo poskytli. Vím, že hostování a péče o toto místo stojí peníze a já vám slíbím, že jakmile to bude možné, až začnu vydělávat peníze, daruji vám nebo vám vydělám procenta ze svých příjmů. Jste skvělí.
 

TryHard4Ever

Don't buy from me
Member
Joined
Jan 3, 2024
Messages
11
Reaction score
9
Points
3
Omlouvám se za svůj dvojí příspěvek. Pravděpodobně jste viděli mou lámanou angličtinu. Je to proto, že mým jazykem je rumunština. BTW velký pokřik pro celou rumunskou komunitu používající BB.
 

alchemedes

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Na původních čb videích, která jste zveřejnili na YouTube. Pak Hamilton Morris vydal komentář o ya a já jsem se v tom začal vrtat.

Je toho hodně, o co bych se chtěl podělit, ale tyto kanály jsou příliš široké.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
503
Reaction score
236
Points
43
Myslím, že jste před časem měli na Dread reklamu? Teprve teď jsem se na to ale začal dívat
 

FENTAMAS

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 2, 2024
Messages
84
Reaction score
64
Points
18
youtube dávno
A teď jsem tady a přináším fentalight naší komunitě chemhackerů.
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Našel jsem vás při hledání drog, moc jsem si vás pak neprohlížel, protože jste byli příliš tajní komplikovaní, zapomněl jsem na vás. Znovuobjevení jako odkaz na RC-Scéně, tehdy jsem dozrál, nechal se zaháčkovat u vyhledávání drog atd.
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Našel jsem vás, když jsem prohledával prodejce na RC Scene. V té době tam byly 2 nebo 3 stránky s nabídkou produktů. Vývoj na BB je úžasný a já začnu přispívat informacemi častěji. Jak mohu pomoci z Polska
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Jakákoli pomoc zaměřená na přilákání publika na fórum je vítána a podporována.
 
  • Like
Reactions: vis
Top