Jak jste se o nás dozvěděli? Je to pro nás důležité.

Ogny1423

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2021
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
No vidíte, nudil jsem se a jen jsem strkal nos do všech záležitostí a doufal, že narazím na něco užitečného, co určitě není podvod a nezpůsobí, že mi federálové přijdou vykopnout dveře a uprostřed noci mě zase vytáhnou z postele
 

MsContingency

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
lol to samé s tou částí o nudě, ne o federálech, kteří mi vyrazí dveře, kurva, to už jsem zažil. 🤦🏻‍♀️
 

StormManPan

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 22, 2023
Messages
12
Reaction score
7
Points
3
Přemýšlel jsem o tom, jak v místě, kde žiji, nakopnout mrtvé kapky. Mnoho univerzit v mém okolí, kluby, aby s tím šly. Chci začít mrtvé kapky tady.... se blíží léto. Do konce února se budu muset spojit s vámi nebo s Madre.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
358
Points
63
Slyšel jsem o vás na r/theehive (nebo r/bizzybees, už jsem zapomněl). stejně nejsem na redditu moc aktivní a tahle stránka mi v podstatě dává všechno, co jsem odtamtud chtěl, ale lepší. :p
 

infochem

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 2, 2024
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jednoho dne jsem hledal nějaké recepty a opravdu případě jsem našel tuto webovou stránku😇. Opravdu se mi líbí být tady..
 

Zyn_Laden

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 6, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Děkuji za pozornost.

Hledal jsem HouseOfSpiritův návod na pokládání blotteru a narazil jsem na tek o namáčení blotteru v tomto fóru.

Připadal jsem si, jako bych objevil Alexandrijskou knihovnu .
 

Mybell420

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 12, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dostal jsem dm z vyhozeného účtu na Redditu jsem velmi rád, že jsem kliknul na ten skečový odkaz lol
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Chtěl jsem se dívat na 3. sérii off braking bad, ale narazil jsem na tuto stránku lol jen žertem mě starý člen úlu informoval, že BOSS je zpět 🏆 🙌
 

Polysubx100

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Před více než rokem jsem byl osloven prostřednictvím služby Reddit s předpokladem, že kvůli mému zájmu o syntézu a extrakci. Nicméně skvělá komunita.
 
Top