Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Je stále možné získat přístup do sekce RC prostřednictvím účasti a přispívání ve fourms/skupinách? Nemám velké znalosti o chemii, ale vím hodně o lécích a něco málo o farmakologii.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ano, to je vždy relevantní. Přístup do sekce má asi 20 lidí a pouze 2 nebo 3 lidé si tento přístup zakoupili.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, doufám, že v blízké budoucnosti dostanu pozvánku do sekce rc. Doufám, že zde budu moci brzy více přispívat o syntetických noidech.
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Už jsem se toho hodně naučil a chemie mi připadá úžasná. Kromě hodin na střední škole jsem v chemii nováček, takže jsem sledoval you tube.
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Tohle je tak trochu repost sem, nemůžu se dostat ke svému starému účtu. Mám velký zájem o vstup do sekce rc. Mám dlouholeté zkušenosti s velkoobchodním zásobováním kanabinoidy a dalšími rc, hledám nové zdroje činidel a nové metody syntézy a doufám, že přispěji ke zdejší úžasné komunitě.
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Dobré odpoledne,
Rád bych se přihlásil do sekce RC.
Provedl jsem mnoho různých druhů syntéz i syntéz z RC, jako je například 3cmc.
Sdílím znalosti, pomáhám lidem s jejich syntézami a jsem zde aktivní.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Vím, že jsem tu nová a že sem opravdu nepíšu, pokud nemám něco důležitého na srdci. Mám chemii ze střední školy, ale jsem v podstatě samouk a neustále se učím. Udělal jsem mnoho rp / i a dd dobře a teď se učím, kolik dalších způsobů je možné. im žádá o přijetí do r / c, aby se dále učil, pokud to bude povoleno, a ill se aktivněji, jakmile se zde budu cítit lépe. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill být tak upřímný im doslova potřebují skutečný poctivý zdroj pro nejsilnější možné kanabinoidy dodávat uk...
Nejsem v tom nejznalejší, ale velmi rád se to naučím..
Díky předem
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Od počátku mého vztahu s vámi mě velmi zajímá přístup do sekce rc. Žádám Vás laskavě o povolení přístupu do ní. Dosud jsem z tohoto fóra získal mnoho poznatků. Toužil jsem je rozšířit. Dokud je toto fórum aktivní Rád bych zde byl členem.
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
jo, jestli mi poradíte, jak často musí člověk psát, aby měl nárok na přístup ( nebo jde o kvalitu? ).
Je platba způsob, jak získat přístup bez práce, nebo je nutná, ale nestačí? Mně se zdá, že to první je tak.
Děkuji
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Nezáleží na frekvenci zveřejňování, ale na kvalitě. Ano, platba poskytuje okamžitý přístup navždy.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Mám nárok na účast? Chci se zapojit do RC
Děkujeme vám za vaši skvělou platformu a znalosti.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC mě chlapci! Prosím! Nebojte se, nejsem tu proto, abych kradl "recepty" (lol), zajímá mě věda o nových syntetických cestách k psychoaktivním sloučeninám. Jsem tak v pohodě! Opravdu!

.... proč bych měl platit, když můžu přispět ? Není to cennější?
 
Top