Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

Fring

Don't buy from me
New Member
Joined
May 25, 2022
Messages
41
Reaction score
27
Points
8
Dobrý den!

měl bych velký zájem o aplikaci v oblasti RC'S, je to možné?
tnx
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Podmínky pro získání přístupu k RC byly již mnohokrát popsány výše.
 

Hatermade

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2022
Messages
58
Reaction score
17
Points
8
Přečetl jsem si pokyny pro získání přístupu do sekce rc, ale chtěl jsem se zeptat na prohlášení o tom, že zde mám nechat aplikaci, (aplikaci?) A musím se zde ohnout, abych získal přístup? Jsem prodejce, ale já jsem jen he's stent na prodávání členům jsou nové
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Na našem fóru nejste prodejcem. Zůstaňte však naladěni, jste blízko získání přístupu zdarma.
 

fibinachi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
7
Reaction score
10
Points
3
Chci jen říct, že když jsem našel toto fórum, rozsvítil jsem se, protože jsem léta hledal fórum o účinných látkách založené na chemii. Od úlu a rhodia byla až do teď obrovská mezera. Kromě toho, že se učím vše o syntéze účinných látek a přispívám, kdekoli a kdykoli mohu, je výzkum chemických látek náhodou mou skutečnou oblastí zájmu. Mám zkušenosti s řadou výzkumných chemikálií a každý den trávím nějaký čas procházením dostupných obchodů a všímám si, kterým prodejcům se dá ještě věřit a kteří začali podvádět. Řeknu vám, že v posledních dvou letech celá scéna dostala pořádně zabrat. Mám pocit, že poměr podvodníků a skutečných prodejců se denně zvyšuje, a vzhledem k poměrně nedávnému zrušení některých nejvýznamnějších zbývajících čínských prodejců je situace v pohybu. Když k tomu připočtu, že reddit zakázal řadu subredditů kvůli zdrojům nebo že rarechems převzali hackeři, jsem rád, že jsem našel nový domov ohledně svého koníčku.
Dychtivý naučit se všechno, co můžu, vydělat si na sebe a přispět.
 

awesomesteaks

Don't buy from me
New Member
Joined
May 28, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Ahoj všem, id by chtěl být pozván do sekce RC, jsem nováček, ale budu se snažit zůstat aktivní a hodně studovat! im extremly interested in learning chemistry and ways to make precursors to precursors, thank you for this forum and valuable information.
 

eduardo salamanca

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Donedávna jsem si myslel, že znalosti už v dnešní době ani nemají pevnou definici, když vidíme, že z internetu lze získat téměř jakoukoli informaci. Ale od té doby, co jsem se začal zajímat o drogy, vidím, že existuje spousta skrytých syntéz a metod výroby drog (nejen na tomto fóru), které na internetu nezískáte. Zpočátku jsem z toho nebyl nadšený, protože to znamenalo, že si nemůžu prostě vyhledat jakoukoli drogu a získat nejlepší metodu její výroby. Ale pak jsem si uvědomil, že to může být dobrá věc. Kromě toho, že spousta lidí vyrábí drogy s nízkou kvalitou - potenciálně nebezpečné, protože každý může být o všem nejlépe informovaný, se společnost často velmi polarizuje a pro mě bylo dost demoralizující, když jsem chtěl dělat výzkum na nějaké téma, když jsem věděl, že všechny informace už jsou venku. Skutečnost, že existují informace o drogách, které jsou určeny pouze k tomu, aby se k nim dostali ti nejgeniálnější chemici, mi dává naději. Také to chemii dodává velmi mystický aspekt, který je podle mě docela zábavný.
 

matbuhahah202

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Kde je tato sekce RC, hledala jsem ji všude. je skrytá pro členy, kteří nejsou pozváni?
 

Toomuchname

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2022
Messages
35
Reaction score
23
Points
8
Nachází se na stránce fóra s názvem "Research Chemicals".
 

woohoo

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
56
Reaction score
22
Points
8
Co se nachází v sekci RC? Rád bych tam viděl např.
Od doby, kdy se objevila výzkumná chemie, jsem viděl téměř jakoukoli strukturu léku, myslím, že uvidím něco, co jsem viděl předtím.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Dobrý den, HEISENBERG
Mám již možnost získat přístup do sekce RC?
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Zdravím. Ne, zatím nemůžete, nevidím, že byste do fóra přispěli dostatečně, abyste tak mohli učinit.
 
Top