Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Přístup do sekce RC můžeme poskytnout také uživatelům, kteří jsou výrobci/chemiky/dodavateli činidel/vlivnými osobami z cílové skupiny (jsme ochotni jim také zaplatit reklamu na našem fóru).
Obecně jsme otevřeni spolupráci a hledání návštěvnosti pro přilákání cílové skupiny.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, příteli, je mi ctí požádat vás o pozvání do nádherné sekce tohoto úžasného fóra.
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Zdravím všechny, jsem tu už dlouho, jsem dobrý čtenář, ale na toto fórum jsem zatím nepřispěl... omlouvám se.
Ale rád bych se podíval do sekce RC, pokud to má smysl. Také se budu snažit přispívat.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Mohu mít přístup do sekce rc,jsem docela aktivní na fórech.jsem v procesu vaření a rád bych pomoc. Miluji 😍 kanabinoidy
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Ahoj, i když je můj uživatel nový, četl jsem tady hodně dobré chemie a jsem přesvědčen, že moje úroveň a zkušenosti z praktické organické chemie jsou zde žádoucí, stejně jako to, že jsem bakalářem biologie/biochemie. Poslední dekádu a půl se zabývám aplikovaným experimentálním výzkumem psychoaktivních látek a přišel jsem minimálně na několik nových sloučenin i zajímavých metod. Moje ochota podělit se o potenciálně nebezpečné poznatky mi připadá nejlepší v nějaké oblasti s omezeným přístupem. Jde o to, že investice do ztracených a obnovených laboratoří mě nechávají v pozici, kdy finance není nejlepší investovat do přístupu do RC sekce (bez ohledu na to, jak moc bych si to přál)... Raději bych investoval do chemikálií, o kterých sním, nebo do vybavení, jako je oprava mé rotační odparky a stavba stojanu pro mé velké reaktory, které je škoda, že je prostě mají a nikdy nebyly použity. Otázkou, která zůstává, je, jak mohu nejlépe prokázat svou hodnotu přístupu?
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Připadá mi trochu hloupé, že by člověk musel zaplatit 1000 dolarů, aby získal přístup k něčemu, o čem si ani nedokážu udělat představu, co v tom je.
Možná kdybych si mohl prohlížet názvy/popisy vláken nebo tak něco. Ale zatím mi to připadá jen jako podraz na zklamání.

Kdybyste mohli inzerovat, co je v sekci RC (tj.: alespoň zobrazit názvy vláken), pak by to možná stálo za registraci. Ale 1000 dolarů za to, že o tom doslova nic nevíte, je trochu ripoff (se vší úctou).
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Sekce Research Chemicals je pro nás poměrně nákladná.
Mnoho vzorců bylo syntetizováno a experimentálně testováno.
Abychom identifikovali nové potenciálně účinné látky, trávíme spoustu času hledáním.
Výzkumníci, kteří jsou připraveni podělit se o své zkušenosti, mohou získat bezplatný přístup do sekce a náklady ve výši 1 000 USD nejsou pro obchodníky ničím. Přitom jeden vzorec může v případě úspěšného použití této látky přinést miliony dolarů.
Bojíme se také zveřejnit titulky, aby nedošlo k rozsáhlému úniku dat ze sekce, odborníci z mnoha zemí analyzují trh s RC, aby tyto látky v první řadě zakázali.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Jsem takový výzkumník s novými sloučeninami, které nikdy nebyly testovány, a s terémním množstvím návrhů, které ještě nebyly ani syntetizovány... Vynaložím potřebný čas a aktivitu, abych si nechal otestovat svou hodnotu.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Takže tato část bude určena spíše skutečným chemikům a výrobcům? Pokud by se některá ze zmíněných látek měla vyrábět ve velkém, byla by na tomto trhu nebo na běžném trhu RC clearnetu, je to tak?

Na tuto sekci jsem zvědavý. Nevadilo by mi zaplatit 1000 dolarů za exkluzivní přístup k výrobcům, kteří vydávají nové/legální RC, ale nezdá se, že by to bylo to, co tato sekce.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
S bolestí musím konstatovat, že nedisponuji žádnými penězi a že jsem přišel o svou poslední výzkumnou laboratoř, ale vkládám velké naděje do toho, že letos budu mít založenou novou. Napsal jsem mnoho sešitů s molekulárními návrhy a mé odhodlání pro preparativní chemii v kombinaci s nadprůměrnými znalostmi chemické neurovědy a psychofarmakologie (vše s akademickou podporou) může být velmi užitečné, ale protože nic nevyrábím a neprodávám, mohu pouze tvrdit a kdykoli prokázat svou hodnotu, že mi byl umožněn přístup do této sekce, protože je to můj stěžejní zájem zde kromě kázání o učení chemie před pokusem o neopatrné praktikování temných umění s ohledem na peníze. V dobách, kdy jsem byl aktivním tajným chemikem, jsem většinu věcí rozdával zdarma a mou filozofií bylo vyrábět z nich drogy, aby byly drogami, a ukázat lidem, co znamená skutečná čistota materiálů (tím jsem se dostal do problémů, ale také jsem si získal respekt a určitou míru tiché a podmíněné tolerance vůči mému psychoaktivnímu výzkumu ze strany úřadů)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Rád bych vstoupil do sekce RC, jsem zde krátce, ale rád bych vstoupil, pokud ne teď, tak v budoucnu.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Ahoj, rád bych získal přístup do sekce RC, ale abych byl upřímný, pro mě je to jen dobré čtení, v posledních ~2 týdnech jsem nebyl moc aktivní, protože jsem byl zaneprázdněný, ale kdykoli mám čas, vždycky se snažím podívat na fórum a napsat nějaké odpovědi a možná se snažím pomoct, čím můžu, ale to zatím asi není moc.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Opravdu hledám přístup do sekce RC,, budu aktivním účastníkem a budu poskytovat nejlepší suroviny a prekurzory pro celosvětovou bezpečnost
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Žádám o přístup.
Dobrý den, doufám, že mohu přinést trochu znalostí do tohoto fóra, a rád si přečtu a naučím se vše, co toto fórum nabízí!
Děkuji!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Vím, že zatím nebudu moci získat přístup, protože jsem nový, ale chtěl bych jen zanechat komentář a dát najevo, že mám zájem.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Heisenberg... skutečně něco jsou určeny pouze pro znalé.
Žádám o přístup do oddělení RC. Pátrám a hledám a pátrám po vědomostech o tom, co je proč, jak se věci mají, a moje tajná zvědavost sahá až k rhodiu, pak do úlu a pak na vespary a teď sem. Život je pak nudný, pak je rušný a výzkum je můj způsob, jak se dostat přes mé každodenní dny. Moje časová karta je v pořádku. Každopádně je to všechno dobré, jsem tu, abych zůstal přístup nebo ne, budu členem do konce života.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
vím, že jsem nováček, ale mám obrovské zkušenosti s rc, vím, co klobouk, které účinky a jak by změny na molekule změnily účinky. mám spoustu nápadů na nová léčiva(jak už bylo zmíněno 2-methyl,3,4-methylendioxy-pyrovaleron například).
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Rád bych získal přístup do sekce RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
pokud chcete mít přístup do sekce RC, musíte za něj buď zaplatit, nebo strávit dostatek času ve fóru a přispět nějakou svou znalostí nebo službou.
 
Top