Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Mohu potvrdit, že mají syntézu pro kanabinoidy, které nejsou na bázi indolu, což by je činilo legálními v Německu, Švýcarsku, které mají zákony proti skupině látek - potenciálně legálními v jakékoli zemi s "protilátkovým zákonem", tudíž jsou tyto kanabinoidy pravděpodobně legální po celém světě
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Není to tak jednoduché. V USA zákon o kontrole analogů léčiv (1986?) říká, že pokud to chodí jako kachna, mluví jako kachna, je to izomer kachny, je to ester kachny nebo je to prohlášeno za něco z toho nebo je to prezentováno jako něco, co má podobný účinek jako něco z toho... pak je to kachna. Nelegální kachna. To znamená, že už jen tím, že se řekne něco jako "toto je kanabinoid a ten vás sjede", se látka stává nelegální. Zákony o analogických látkách jsou tak široce pojaté a otevřené výkladu (nebo zneužití), že existují chemické látky, na které se ještě nepomyslelo a které jsou již, technicky vzato, podle těchto zákonů nelegální. Kromě USA existují i další země, které mají zákony o analogických látkách.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Rád bych požádal o přístup do této sekce. Mám hlubokou studnici znalostí a mnoho názorů, takže si myslím, že bych tam byl užitečný. Dobře, děkuji.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Zajímá mě, jakým způsobem je osobě umožněn přístup do sekce RC? Přemýšlel jsem o tom, protože jsem si všiml, že se neuděluje jen tak, jako se uděluje účet.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Mám k dispozici Alpha-PiHP.
Musím získat přístup do sekce RC, než začnu jíst obličeje.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Jsem dostatečně aktivní, abych získal přístup do sekce RC?
 

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Splňuji podmínky pro složení RC komise? Tam je většina mých zkušeností a myslím, že bych tam měl více co nabídnout.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
138
Points
43
Deals
8
Rád bych získal přístup do sekce RC
 

th3pri3st

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 12, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Rád bych získal přístup do sekce RC, abych mohl získat více znalostí o syntetických kanabanoidech. Rád bych se nakonec stal prodejcem v malém měřítku.
 

mynameisunkown

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Chci se připojit, můj dodavatel kanabinoidů byl zatčen, šel do králičí nory, abych se k produktu znovu dostal. :)
 

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Dobrý večer, ráda bych měla přístup k rc, od té doby, co jsem vás objevila, se můj život změnil... zdravím.
 

Plantguy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Sep 22, 2023
Messages
14
Reaction score
0
Points
1
Ahoj tahle stránka je úžasná byl jsem na ní nějakou dobu a ztratil jsem svůj starý účet už neexistuje nikdy jsem se nedostal k zobrazení rc stránky doufám že dostanu Pozvánku!!!!
 

freedum

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Nov 4, 2023
Messages
61
Reaction score
43
Points
18
Deals
1
Dobrý den, rád bych získal přístup do sekce rc. Rád přispěji, jak budu moci. V případě potřeby mohu přispět i přidáním obsahu o dalších aspektech podnikání.
 

opioidman

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 30, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Rád bych měl přístup do sekce RC, mám infos o nových RC opiátech, které vyjdou příští měsíc . Mám také hluboké zkušenosti s RC opioidy. Im 40/centrale europe
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Mohu již získat přístup? Jsem tu už nějakou dobu a mám přiměřené množství slušných příspěvků.
 
Top