Jak získám přístup do sekce RC?

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Abyste získali přístup, musíte být aktivním účastníkem fóra. V sekci RC zveřejňujeme nejhodnotnější práce. Například syntézu legálního kanabinoidu (WoW!).
Nejaktivnější uživatelé fóra budou mít právo vydat pozvánku někomu dalšímu.
Žádosti o pozvánku pište zde.
 
Last edited by a moderator:

idlewild

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 1, 2023
Messages
62
Reaction score
42
Points
18
Rád bych získal přístup do sekce RC, protože v této oblasti mám většinu zkušeností a mohu zde nejvíce přispět.
 

Doc/Rackstackers

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 21, 2022
Messages
4
Reaction score
12
Points
3
Od své první registrace jsem poměrně aktivním členem a doufám, že budu jen aktivnější, jak mi to čas dovolí. Rád bych získal přístup do sekce rc a mohu vás ujistit, že bych se k fóru choval s respektem a profesionalitou. BB je v těchto těžkých časech pro darknetové originály majákem "co dělat". Když jsem sledoval, jak jedna kotevní stránka za druhou propadá chamtivosti, podvodům a LE, zásady, kterých se držíte vy i vaše komunita, jsou tím, o co by měl usilovat každý purista. Bez ohledu na to, zda mi bude nebo nebude povolen přístup do RC sekce, vězte, že BB je mým domovem na dn a jsem nesmírně vděčný za všechnu tu tvrdou práci, kterou odvádíte!!!
 

ProxyProxy

Don't buy from me
New Member
Joined
May 23, 2023
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, chci požádat o přísně nekomerční přístup do sekce RC. Považuji se za nadšence a ne za výrobce, protože mi chybí laboratoř a v nejbližší době si ji nepořídím. Můj zájem o sekci RC je tedy čistě proto, abych uspokojil svou intelektuální zvědavost a byl v obraze o nejnovějších událostech na tajné scéně, pokud jde o techniky syntézy a vztahy mezi strukturou a funkcí. Chápu množství peněz, času a úsilí, které se vynakládá na výrobu nových RC. V důsledku toho budu dodržovat a respektovat vaši potřebu utajení. Možná nemám nejvíce příspěvků ve srovnání s ostatními členy fóra, ale vždy se snažím, aby byly co nejdelší a nejinformativnější, protože to je nejlepší způsob, jak podpořit intelektuální diskusi. Vážím si toho, že zvažujete mou kandidaturu. Pokud vás zatím mé motivy nepřesvědčily, chtěl bych nabídnout své služby a pomoci rozšířit sekci Wiki na fóru výměnou za přístup do sekce RC. Pokud máte zájem, napište mi prosím PM, jak mohu pomoci. Díky.
 

hermano

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jun 18, 2023
Messages
51
Reaction score
50
Points
18
Ahoj, budu hned upřímný, chci se dostat do sekce RC, abych vydělal peníze. Jsem teď ve velmi těžké situaci, ale moje dávná studia a bezmezná láska k chemii mě přivedly sem, na vaše fórum. Velmi si vážím vaší práce a po shlédnutí videí syntéz různých látek jsem se stále více přesvědčoval o vaší profesionalitě. V případě kladného verdiktu vám budu velmi vděčný.
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Dobrý den, chci mít přístup do sekce RC, ale nemám tolik peněz. Kvůli práci nemohu vstupovat do fóra, snažím se vstupovat, jak jen to jde.
 

ginadin

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 29, 2023
Messages
2
Reaction score
12
Points
3
Nemohu se dočkat, až strávím dostatek času poslechem a vybuduji si dostatečnou reputaci, abych získal přístup do skupiny RC
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Žádost o přístup do sekce RC. Snažím se zveřejňovat věci, které mohou pomoci ostatním, a mám velký zájem vidět všechny výzkumné chemické látky, které jsou kolem nás
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
365
Reaction score
177
Points
43
Odpoledne se mohu připojit, prosím 😃
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Rád bych měl přístup do sekce RC. Právě dělám vše pro to, abych se stal prodejcem a výrobcem. Specializuji se na syntetické kanabinoidy. Uvařil jsem 5fadb, mdmb-4en-pinaca alias 5cladba, adb-pinaca, 5fmdmb2201 a adb-butanica. Vážím si komunity a rád bych se podělil o své znalosti s každým, kdo chce založit vlastní laboratoř. Mír ✌️ ☮️ a prosperitu ✨️. Přeji hezký den.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Rád bych získal přístup k rc sekci.
Rád bych navrhoval a testoval nové léky a rád bych s vámi probral některé nápady.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Ahoj Terezo, jsem daleko od profi. Jsem jen nováček a chci se o chemii dozvědět víc.
 

BlueCat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
17
Reaction score
9
Points
3
Dobrý den. Pravděpodobně jsem z hlediska doby registrace nováček, ale nejspíš už víte, v jakých termínech přispívám k růstu fóra. Byl bych rád, kdybyste mi otevřeli i tyto dveře.
Díky 😊
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Rád bych měl přístup do sekce RC. Často číhám, často píšu příspěvky a snažím se vytvářet dobrý obsah pro fórum.
 

RegulierTier

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 23, 2022
Messages
54
Reaction score
32
Points
18
Ahoj, mohu prosím získat přístup do sekce RC? Jsem chemický technický asistent s odbornými znalostmi v oblasti organické i anorganické analytické chemie. Mám vášeň pro šťourání se v molekulách a uvažování o potenciálních nových látkách, zkoumání způsobů, jak je upravit tak, aby již nespadaly pod současné právní předpisy, nebo hledání analogů, které by mohly být potenciálně účinné ve stávajících i zcela nových chemických skupinách. Jsem autista a často trávím celý den ponořen do těchto "zvláštních zájmů", protože jsou významnou součástí mého života. Mám mnoho nápadů, které bych s vámi všemi rád prodiskutoval, a téměř denně přicházím s novými a vzrušujícími koncepty. Bohužel je nemohu všechny realizovat, ale i nadále poutají můj zájem (který bych si raději nechal pro sebe). Nemám potřebné finanční prostředky na zakoupení přístupu do této oblasti, protože jsem stále ve výcviku, ale věřím, že mé nápady by mohly být pro tuto komunitu skutečným přínosem. Prosím, dejte mi příležitost k výměně názorů na tyto látky. Opravdu by mě zajímalo, co si o mých nápadech myslíte a zda se mezi nimi najdou skutečné skvosty.
 

1019er

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2023
Messages
88
Reaction score
46
Points
18
Ahoj, rád bych se připojil k sekci rc!

Jsem tu, abych se učil, a konečně jsem našel fórum se všemi informacemi, které jsem hledal.

Bylo by skvělé, kdybych se mohl připojit!
Mám zájem setkat se se stejně smýšlejícími lidmi a získat své znalosti!
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Dobrý den, chci získat přístup do sekce RC, jak můžete ser im velmi ActiveX, a další
 

ALab

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 28, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám zájem o sekci RC. Zvažuji placenou variantu, ale velmi uvítám seznam s náznakem toho, co můžeme najít. S pozdravem,
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den. Sekce projektu o nových psychoaktivních látkách. Zde tým BB fóra zveřejňuje nové legální látky ze tříd kanabinoidů, opiátů a disociativ s možnými pozitivními psychoaktivními účinky. Najdete zde také informace o potenciálních výzkumných látkách, které již byly testovány.
 
Top