JWH-018 syntéza. V malém měřítku.

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Kdokoli může podrobně vysvětlit krok 7 a 8, prosím :(
. Stejně jako filtrace použijte vakuovou filtraci nebo ne, a praní stačí obvykle promýt nebo použít promývací chemickou techniku. A kroku 8 nerozumím, protože si myslím, že kroky 7 a 8 jsou irelevantní. Al2O3 se v kroku 8 náhle vysušil a objevil se EtOH. Takže Al2O3 se nepoužívá?
Omlouvám se, protože jsem nováček, prosím, poučte mě!
Díky
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
Tento recept nijak zvlášť neznám, ale podle mého názoru...
7 - abyste získali zpět Al2O3, musíte směs přefiltrovat. 2x ji promyjte vodou a nechte uschnout; abyste ji uchovali na jindy.
8 - do vaší kapaliny (kterou jste přefiltrovali) přidejte vodu a vznikne pevná látka (JWH-018).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
7. Takže jsem přefiltroval směs může bezpečně Al2O3, takže ji mohu znovu použít pro další syntézu.
8. A kapalina z i filtrovaného Al2O3 se nazývá EtOH fáze ? Takhle ?
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Takže si myslím, že vaše směs bez Al2O3 se nazývá fáze EtOH (protože jste ji tam předtím přidali...).
 

northenos

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
19
Reaction score
1
Points
3
Ano, to jsem pochopil. Děkuji, že jste se podělil o svůj názor, pane.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Etanol se používá k oddělení produktu, který potřebujeme, od nerozpustných a nepotřebných věcí, to je smysl
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43

Pokud změníme dávkování receptu; jako x2 nebo x5; bylo to v pořádku nebo musíme změnit výkon mikrovlnné trouby ? nebo nemůžeme...
 

CCnotsogreasy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 2, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
mohu použít jiné indoly? například ty běžné, jako je indol-3 karbinol nebo kyselina indol-3octová, omlouvám se, jestli je to obzvlášť idiotská otázka, ale jsem v tom tak trochu nováček. také bych ocenil, kdybyste si udělali čas a objasnili mi syntézu.
 

kaybettikmibaşkan

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 14, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
3
ı nemají vakuový filtr, míchací stroj.

Otázka 1..
-Indol (0,117 g) byl smíchán s neutrálním Al2O3 (1 g) a rozemlet, až vznikl homogenní prášek.
(přidejte vodu nebo aceton smíchejte. nebo bez vody nebo bez acetonu smíchejte. ručně smíchejte přímo bez vody..).

otázka 2-
Výsledná směs v uzavřené 5 ml lahvičce byla podrobena ozáření v mikrovlnném reaktoru při 100 *C (400 W) po dobu 8 minut.
(jaký název 5 ml )
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Prášky se musí drtit v jednom průměru, aby se rovnoměrně rozdělily.
Lahvičky se používají pro mikrovlnný reaktor. Pro domácí mikrovlnnou troubu používáme kádinky a krátké, ale časté ozařování.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Může mi někdo vysvětlit, jak rozdělit dobu ozařování, když používám mikrovlnnou troubu pro domácnost?
 

bunny

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 22, 2022
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Kluci tam je eny boudy zkuste tuto metodu . je úspěšná . Chci implementovat nechci ztrácet čas a peníze ............. !
 

hofmaN.

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 28, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
3
Může mi někdo poskytnout všechna čísla CAS pro tyto chemické látky.
 

XenocodeRCE

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 29, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3

M8Fu4nG.png


Zde je list s CAS. Pro některé věci budete muset obejít zákon (?) například čistý etanol je v evropě pro domácí použití nelegální, ale stačí použít lacinou vodku a destilovat ji :)
pro některá činidla budete muset prokázat, že vlastníte nějakou společnost.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Bez destilace vodku můžete nahradit jiným alkoholem (isopropylalkoholem pro exp).
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Děkujeme za množství informací
Přináším několik otázek,
1 - pokud někdo vyrábí naftoylindol jakoukoli jinou cestou, zdá se, že může začít také v kroku 4 ( což znamená, že Al2O3 nezasahuje do druhého postupu, protože mezi tím zřejmě není žádná práce)
2 - Jaký je očekávaný výtěžek ve srovnání s tradičními metodami zahřívání, zejména pro JWH-018, myslím tím, zda lze provést postup podobný adb-b, (za předpokladu, že má člověk naftoylindol a samozřejmě 1-bromopentan)(a daný uhličitan)?
3 - Probíhá reakce hladce, pokud je 1-brom-5-fluor-pentan v obou reakčních metodách ( MW nebo zahřívání).

na zdraví
 

jHRfi8rLii

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 24, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Dostal jste odpověď na svou otázku? zajímá mě to také
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
není líto :(
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, myslím, že ano. Musíte ji zvýšit ne tolik. Lepší je začít od malého výkonu, například 400-500 W.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Drahé odborníky,
chvíli jsem nebyl aktivní, protože se v mé situaci a místě něco změnilo.
Nyní se nacházím v latinské americe (el salvador). A nikdy mě nenapadlo, že je v nějaké zemi tak obtížné nechat si doručit zásilky ze zahraničí. Chci vědět, jestli tu někdo z odborníků a pomocníků při nákupu třeba nemá zkušenosti, jak to tu funguje, a doufám, že mi třeba někdo pomůže, jak získat bezpečně integridenty pro malou, začátečníkům přátelskou, syntézu kanabinoidů.
S pozdravem
 
Top