JWH-018 syntéza. V malém měřítku.

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Substituované 1-naftoylchloridy - 4-methoxy nebo 4-ethyl -1-naftoylchloridy. 1-Adamantankarbonylchlorid, 2-iodobenzoylchlorid, 2,2,3,3-Tetramethylcyklopropankarbonylchlorid atd.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Ano, samozřejmě je lepší chlorid koupit než vyrobit, což není nejpříjemnější postup.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Náhradou za naftoylchlorid je benzoylchlorid 99 %.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
MW pec, kádinky, váhy, mlýnky, filtry atd.
PS: Kdo syntetizuje ADBB-noidy s hlavním činidlem (s uhličitanem draselným), může zkusit tuto syntézu počínaje krokem 4.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Prášky se musí drtit v jednom průměru, aby se rovnoměrně rozdělily.
Lahvičky se používají pro mikrovlnný reaktor. Pro domácí mikrovlnnou troubu používáme kádinky a krátké, ale časté ozařování.
 
Last edited by a moderator:

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Může mi někdo vysvětlit, jak rozdělit dobu ozařování, když používám mikrovlnnou troubu pro domácnost?
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jaké jsou rozdíly mezi JWH-018 a UR-144?
Včetně, ale neomezuje se na sílu. Které oceňuji!!! Jsem "chumping at the bit"
a čekám na vaši odpověď/objasnění.

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, je lepší otevřít sekci Farmakologie. Témata týkající se JWH-018 a UR-144 jsou kompletně popsána. Můžete je porovnat.
 

D4ftmonk

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 16, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
V článku je uvedeno, že JWH lze použít v kapalném stavu, což znamená, že pro výrobu v malém měřítku jej nelze použít k přimíchání do tabáku?
 

阿卡Mario

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 16, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Potřebujete při přetavování ohřev?
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Mám všechny prekurzory k vyzkoušení této mikrovlnné syntézy, protože chemie zní velmi slibně a poučně, ale nemám oxid hlinitý.

Chtěl jsem syntetizovat oxid hlinitý (Al2O3), ale mám pouze NaOH a H2SO4, ale nemám HCL, a jsem přesvědčen, že pro čistší průběh syntézy budu potřebovat HCL.

Je/jsou nějaká jiná činidla, kterými mohu nahradit oxid hlinitý (Al2O3)?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Dobrý den, oxid hlinitý (Al2O3) známý také jako oxid hlinitý je opravdu snadno dostupný v obchodě se stomatologickými materiály, zubní technici používají jeho různé granule pro postup obvykle nazývaný broušení, kdy se tato látka tlakem nastříká na tvrdé (kovové, keramické nebo polymerní) materiály, především zubní protézy nebo jejich části, aby se vyleštil povrch. Je to docela levná chemikálie, ale počítejte s tím, že ji budete mít ve velkých 3-5litrových baleních, a také zubařské věci jsou dražší než běžné chemikálie. Stačí navštívit laboratoř zubního technika a prostě si říct o hrnek zdarma, možná narazíte na natolik laskavého člověka, že vám to prostě dá, nabídněte mu trochu peněz, pokud si myslíte, že je to vhodné. Tip: oxid hlinitý můžete také použít pro sloupcovou chromatorafii, což je jeho hlavní využití v laboratoři organické chemie, a také k adsorpci drahých katalyzátorů, které se pak filtrují a znovu používají.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Zapomněl jsem zmínit, že oxid hlinitý se velmi často používá v mikrovlnné chemii (zejména při práci s domácím zařízením, protože profesionální MW reaktory jsou extrémně drahé i ve srovnání s nejnápaditějšími dávkovými reaktory), protože mají stínicí (doufám, že se nemýlím) účinek, nebo každopádně se často zmiňuje jako věc typu "bath" pf, takže reaktor zůstává v kádince naplněné určitým množstvím Al2O3. Doufám, že to pomůže.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
@H, dal jsi mi důvod, abych zítra alespoň navštívil zubní obchod. Oceňuji informace, velmi užitečné. Palec nahoru, kámo!
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
No, jsem rád, že jsem vám spolehlivě napověděl (úspěšně jsem provedl sloupcovou chromatografii s oxidem hlinitým, kterou mi nabídl můj zubař, který je také kvalifikovaný technik a sám vyrábí protézy pro své pacienty). Obchody, které dodávají tyto často chemikálie a ještě častěji směsi také nástroje a zařízení, nemají obvyklou politiku zásobování chemikáliemi a mnoho užitečných věcí zajímavých pro chemiky se tam dá najít, ale některé jsou drahé, pokud jsou řekněme určeny k použití přímo v ústech pacientů, ale zásoby pro techniky jsou mnohem dostupnější. Budete muset rozhodnout o granulaci oxidu hlinitého (síťky), což je něco, co můžete vyřešit.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Mám všechny složky, snažím se rozdělit 8 a 4 minuty ozařování na 2 po 2 minutách a nechat thé produkt mezi nimi vychladnout, ale nefunguje to. Mohl by mi s tím někdo pomoci pls.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Můžete se pokusit rozdělit jej na 10-25 s. Příliš je neochlazujte.
 
View previous replies…

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Zkouším to Split na 10 vteřin nejdřív nefunguje pak zkouším Split 20 na 20 vteřin. a po tom thé efekt je příliš slabý nic ve srovnání s jwh 018 i s thc.!!!?
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Všimněte si, že 1 naftoylchlorid se v důsledku poklesu teploty změnil v pevnou látku.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Jste si jisti svými činidly? Zkontrolovali jste jejich mp?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Dobrý den, to se mi nepodařilo. Na tuto syntézu jsem se za vás zeptala Williama. Ty jsi za svou zpětnou vazbu.
 

Bigwest

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 15, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Píšu Williamovi v pm. Doufám, že mi odpoví. Ale jsem si jistý, že je něco špatně.
 

mkcvnvn

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme
 
Top