Syntéza JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Žádné video, ale mohu podrobně poradit s postupem zde, soukromou zprávou nebo XMPP. S touto syntézou mám dostatek praktických zkušeností.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Ne, čas se nezkracuje. Nemůžeme použít nitrometan, získáme sice produkt, ale výtěžek bude nižší a bude se hůře čistit. Možná si můžete koupit 1,1,1,1,3,3,3-hexafluoroisopropanol (HFIP)? I když jeho cena neumožňuje být nejlepší volbou.
 
Last edited by a moderator:

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Má někdo přístup k tomuto noidu ?
 

Marc-BenzoScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 1, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
To je otázka za milion dolarů, Frenchie. Asi jsem pod noobem, protože rozhodně nejsem chemik, ale s některými věcmi dokážu pohnout.
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
Tam, kde se píše o ochlazování, ano, reakce je exotermická. Přidávejte činidla velmi opatrně a pomalu
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jaká je alternativa k chloridu cínatému (IV)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Pravděpodobně ano, protože hexan a DCM jsou mísitelná rozpouštědla. Vezměte v úvahu, že musíte počítat objem SnCl4 v hexanu podle koncentrace, abyste přidali stejné množství SnCl4 jako v této příručce.
 

Khaled

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Jaká je alternativa k chloridu cínatému (IV)?
 

curiousbob221

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 10, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, objednali jsme si 109555-87-5 přímo u dodavatele, ale poslali nám 83-34-1.....3-methylindol.
Mohl by tento produkt nahradit 109555-87-5 v této syntéze?
Pokud ne, existuje jiná cesta s použitím 83-34-1, nebo je tento produkt k ničemu.
Děkuji za pomoc.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
Promiň, kamaráde, dodavatelé se ti zřejmě vysmívají 3-methylindol je také známý jako skatol a je to litterální smrad sraček (obávám se, že si nedělám legraci) a bohužel ho nelze použít pro přípravu, protože pozice 3 je obsazena methylem (neřekl jsem, že to není možné, protože oxidace methylu na karboxylovou kyselinu, která by zase teoreticky spíše než v praxi mohla být převedena na acylchlorid k dalšímu Friedel-řemesla s naftalen je jen moje představa a nikdy jsem neslyšel, že by to někdo dělal) Nejlepší rada je koupit indol, protože je to pravděpodobně nejlevnější stavební kámen v celé molekule.
 

abbadon

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 4, 2022
Messages
50
Reaction score
11
Points
8
Ahoj přátelé, chci se zeptat, ti s úspěchem v syntéze JWH-018:
je někdo, kdo se nachází v evropě a je schopen, prodat třeba malé množství nebo více hotového produktu?
pm prosím
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Prosím o pomoc ohledně chloridu cínatého (IV), nepodařilo se mi ho sehnat a chlorid cínatý (Il) jsem našel v pevném stavu, nikoliv v kapalném, mohu ho tedy použít v reakci?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
514
Reaction score
278
Points
63
SnCl2 (chlorid cínatý) není silná Lwisova kyselina, která je potřebná ke katalyzování acylační reakce; na youtube můžete najít přípravu, kde je cílovou sloučeninou triblutylhydrid cínu, ale SnCl4 se připravuje jako meziprodukt z kovového prášku Sn v zahřáté trubici, kterou prochází Cl2. Je to hardcore chemie, takže by se o to neměli pokoušet amatéři, ne že by jwh018 byl.
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme za váš zájem a odpověď. Existuje k němu jiná alternativa a jaká je
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Mám k dispozici 4chlorid cínatý.
Pouze pro evropu
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Děkujeme vám za pozornost
 

jarmy

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 25, 2022
Messages
12
Reaction score
2
Points
3
Ve druhém a posledním kroku jsem stanovil teplotu na 70 stupňů Celsia a nakonec mi vyšel slabý produkt. Jaká je tedy teplota potřebná pro reakci v poslední fázi?
 

Rita

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 24, 2023
Messages
8
Reaction score
2
Points
3
Jwh je určen pro začátečníky. Pro starší lidi je slabá, ale aktivní:)
 

charmingcho

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
20
Reaction score
3
Points
3
V prvním kroku se mi ji podařilo získat v pevné podobě. A pokusil jsem se ji rekrystalizovat ethanolem, ale nešlo to dobře, takže jsem ji rekrystalizoval IPA. A ve druhém kroku je reakce, kterou jsem se pokusil rekrystalizovat s IPA, aniž by řádně ztuhla, protože jsem spěchal. Ale v pevném stavu se to nepodařilo získat. Musím při rekrystalizaci udělat něco pevného? A jaké je nejvhodnější rozpouštědlo pro rekrystalizaci v kroku 2?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
FjvYr8nOhI
 
Top