Looking for a vendor Hledáte obchodní vztah k polským občanům

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunito BB,

Hledám možnost navázat obchodní vztah s polskými občany.
Abych popsal, o co mi jde:

Abych mohl tento obchod rychleji rozšířit, bylo by zapotřebí partnerství, které by také snížilo riziko pro mě, což je důvod, proč jsem ochoten zkusit pracovat na partnerství, které by pak bylo ukončeno po dokončení tohoto projektu (1-3 měsíce).
První část podnikání je legální (nákup produktu v Polsku), druhá část je nelegální (přeprodej produktu + jeho zasílání do zahraničí).

V polských supermarketech/lékárnách se prodává kodeinový sirup, který je volně prodejný (OTC = Over The Counter produkty, které se prodávají legálně, bez lékařského předpisu), hledám lidi, kteří jsou důvěryhodní a ochotní tyto produkty koupit ve velkém množství (50-100 lahví na objednávku) a poslat mi je.

Postup jedné objednávky by byl následující:

1. Zadám objednávku s přesným počtem potřebných lahví.
2. Jakmile bude objednávka od vás přijata, bude stanoven termín dodání
3. Bude vytvořena dohoda na BB a zaplacena v BTC/XMR ode mě (escrow).
4. Zboží bude odesláno
5. Escrow bude dokončen po příchodu zboží
6. Příprava další objednávky (tento proces se bude opakovat co nejčastěji, přibližně 1-3 měsíce).

Co bych v této souvislosti očekával od potenciálních partnerů:

- Finanční zázemí, aby bylo možné nakupovat zakázky (500EUR - 1.500EUR).
- Důvěryhodnost
- věk 21 let nebo starší
- Znalost zasílání zásilek (ne nutně souvisejících s drogami) v mezinárodním měřítku

Během partnerství by neprobíhaly žádné offline schůzky, žádná výměna kontaktů, komunikace pouze přes BB nebo alespoň Jabber/Pidgin.

Mám rád toto fórum a potkal jsem zde zajímavé lidi, takže jsem si myslel, že k tomu přistoupím s otevřeným příspěvkem.

Těším se na vaše ohlasy.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Dobrý nápad @KokosDreams, před pár dny jsem dostal to samé. potřebuji Jiné perkusory, ale stejným způsobem. Vypadá to, že v Polsku jsou všechny dobré Věci legálně ke koupi. 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Pravda! Ale s tímto projektem jsem přestal, protože produkt, který jsem hledal, se neprodával tak dobře, jak jsem očekával, našel jsem lepší možnosti v jiných zemích :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Čekám na zaslání testu. Protože jsem našel dodavatele. Pokud uvidím codein, mohu vám to říct.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Ne, zabývám se amfetaminem, pervitinem, mdma a trávou. A mám několik kupujících opioidů.
Ale codein nemám a reálně nechci všechny Milovníky opioidů. Pokud mají opici, jsou hrozní...

Zákazníci jsou mrtví našeho podnikání, ale bez zákazníků nemáme podnikání. 😅
 
Top