Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
 
Last edited:

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Samozřejmě
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, měl bych zájem o ukázku zdarma
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Který z mých produktů vás zaujme?
 

w4ri0uiui

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 21, 2023
Messages
6
Reaction score
1
Points
3
Mosly ketamin, ale pokud to není možné, amfetamin.
 

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Ahoj, je nějaká šance, že dostanu váš skrytý balíček amph a meth v aus?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Omlouvám se, ale do Austrálie nezasíláme. Děkujeme, že jste projevili zájem o náš produkt!
 
Last edited:

Damonx

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 15, 2024
Messages
11
Reaction score
1
Points
3
Děkuji za odpověď , posílám přímou zprávu, můžeme se tam domluvit ?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Vzorky!


Máme k dispozici pouze:

5 vzorků amfetaminu

4 vzorky D-meth pro zákazníky v EU

A 6 vzorků D-meth pro zákazníky v USA zbývá!


Obyvatelé a členové, buďte rychlí, než začneme upřednostňovat nové členy!


Od 20. srpna do 23. srpna budeme mít dovolenou. Po 19. srpnu UTC +2 14:30 nebudeme přijímat žádné další objednávky. Po 23. srpnu bude náš obchod opět otevřen pro objednávky :)
.
 

LederLappenNiere90

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jul 5, 2024
Messages
30
Reaction score
21
Points
8
Ahoj týme VectorLaboratoiers [pane], zde kužel ny recenze vaší slavné Amfetaminové pasty. První zásilka jde velmi rychle 2 dny poté, co jste mi řekl, že je na cestě ke mně, to je úžasné! Dostal jsem standart mail s falešným odesílatelem je to velmi diskrétní a v Evropě nejlepší způsob. Dostanu 5,147 g Amphetamin pasta. Konzistence je mastná a mokrá na talíři nebo skleněné misce rozetřená za 5 minut připravená k sekání. První nos pálí 7 z 10 scala, ale velmi krátce, whe to opláchne v krku id nepálil. Vůně je dobrá, stará květina se mísí s vůní aminu, stejnou vůni ucítíte, když otevřete hardware pro Computer. Doba trvání je 10 až 12 hodin v závislosti na tom, kolik jste si vzali. Jeho hlava velmi jasné Amphetamin vysoká, žádné bláto mozek afterX hodin. Přichází pomalu, ale stále silnější od hodiny[čistý] . Až do okamžiku, kdy přijde fck im so uppy😎. Normální dávka je velmi zaměřená a ideální pro dělání více časových věcí, hodí se dobře v každé denní situaci. 90% Dobrá věc, velmi dobrá podpora rychlé dodání. 100 Trusty. Miluji tento Amphe a já budu určitě objednat více, everyobe by to měl udělat, protože se tito prodejce věděl určitě, co dobrý zákazník potřebuje. Dokonce i lidé, kteří si to vzali, aby měli skvělý večer s tím mizerným pocitem kocoviny ze špatných věcí. Laskavé pozdravy Frankstone.
 
Last edited:

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Moc děkujeme za recenzi! Těší mě, že byste měla zájem o objednání dalších :)

. Velmi bych také ocenil recenzi na mou nabídku, kdykoli budete mít čas, ještě jednou děkuji za podrobnou zpětnou vazbu.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Od této chvíle již nebudeme přijímat další objednávky, protože je v důsledku krátké dovolené, která začíná zítra a končí 23. srpna, nebudeme moci odesílat.

Od 24. srpna budeme pokračovat v přijímání objednávek jako obvykle!
 

acidbitch1312

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jun 14, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Rád bych dostal vzorek amfetaminu, vím, že jsem nový člen, ale poslední různá rychlost, kterou jsem dostal, byla docela špatná, ta vaše vypadá slibně, takže by bylo hezké ji vyzkoušet. a im nový člen zde, ale aktivní v temném webu několik let
Pozdravy z Rakouska
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
Ahoj z USA , mám zájem o ketamin, mám nechat recenzi na stránce produktu nebo někde jinde?
 

longinfornow

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 8, 2023
Messages
13
Reaction score
6
Points
3
vaše ceny jsou velmi dobré, chci si ověřit kvalitu, je v pořádku, když otestuji a pošlu obrázky, nic extra, jen typická sada na testování drog ověřující, že to nejsou žádné jiné drogy.
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Dobrý den, v budoucnu budeme provádět propagaci vzorků ketaminu. V současné době jsme na dovolené, takže nemůžeme přijímat další objednávky ani nic posílat, takže až se 23. září vrátíme, budeme moci opět přijímat objednávky. :)
 

saytam1

Don't buy from me
Resident
Language
🇨🇿
Joined
Dec 4, 2023
Messages
27
Reaction score
11
Points
3
Dobrý den, mohu dostat vzorek d-meth?
 

cifer

Don't buy from me
Member
Joined
Nov 22, 2023
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Ahoj, chtěl bych otestovat D-Meth. žije v EU.
 
Top