Výroba a expedice NEJLEPŠÍCH LÉČIVÝCH PŘÍPRAVKŮ S ŘÍZENÍM A MAGNITUDOU - Laboratoře Vector

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
VZORKY ZDARMA - PŘEČTĚTE SI NÁSLEDUJÍCÍ

V laboratořích Vector chápeme, že důvěru je třeba si zasloužit tím, že nikdy neporušíme slovo o kvalitě našeho produktu. Proto budeme projevovat své uznání této fantastické komunitě tím, že zahájíme rozjezd naší společnosti rozdáním několika vzorků našich výrobků zdarma. Našim novým zákazníkům chceme dát ochutnat náš bezvadný zákaznický servis a naši vynikající spokojenost tím, že začneme rozdávat následující produkty:

AMPHETAMINE SULFATE PASTE
(10 vybraných zákazníků obdrží po 5G vzorku)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO EVROPSKÉ ZÁKAZNÍKY
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek)

DEXTRO-METHAMPHETAMINE CRYSTALS PRO ZÁKAZNÍKY Z USA
(7 vybraných zákazníků obdrží 1G vzorek).

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

JAK SE MŮŽU ZAPOJIT DO DÁRKU?

(Abyste se mohli přihlásit, musíte si přečíst následující informace).


Existují pouze dvě jednoduché podmínky, které musíte splnit, abyste si mohli užít vzorek zdarma. Musíte být členem tohoto fóra. Pokud je na banneru vašeho profilu napsáno "nový člen", nemáte nárok na získání vzorku, protože administrátor nepředá vaši recenzi na náš produkt jako platnou. Je to proto, že v pravidlech fóra o bezplatných vzorcích je uvedeno, že vzorky mohou být poskytnuty pouze "členům" fóra.

Další podmínkou pro rozdání je záruka, že zanecháte recenzi na výpis našeho výrobku v sekci tržiště a ve vlákně, které právě čtete. Zároveň bych chtěl zákazníky požádat, aby nezanechávali recenze nikde jinde na fóru kromě tržiště a tohoto vlákna (výjimku lze udělat, pokud nás doporučujete jinému uživateli fóra). I když mě těší vaše uznání, nechci, aby v důsledku spamování docházelo k obtěžování správy tohoto fóra. Pokud hodnocení nezanecháte poté, co vám poskytneme vzorek, náš tým a ostatní prodejci se nemusí rozhodnout vám vzorky poskytnout nebo s vámi obchodovat

Pokud splňujete tyto dvě podmínky, gratulujeme! Vzorek můžete obdržet! Stačí, když níže v tomto vlákně napíšete komentář, ve kterém uvedete, který výrobek byste chtěli odebrat (můžete odebrat pouze jeden vzorek jednoho výrobku), a my vám sami zašleme DM. Není třeba, abyste nám po svém komentáři psali zprávu, protože my vám o vzorek napíšeme.
 
View previous replies…

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Id rád vzorek a rozhodně bude dělat recenzi, stejně jako podrobný popis chuti, nástupu, trvání a sestupu. Doufám, že si mě vyberete a také budoucí obchody s vámi děkuji
 

spunsolo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 8, 2023
Messages
5
Reaction score
6
Points
3
Úžasné děkuji!
 

white_b0y

Don't buy from me
Member
Language
🇨🇿
Joined
Jul 22, 2024
Messages
5
Reaction score
4
Points
3
Dobrý den, rád bych vyzkoušel dextro meth crystal. Mohl bych prosím nějaký dostat? Psaní recenze je samozřejmostí :)).
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
I'm from France....love to try your amph sulphat's sample.. i'll made a review as soon as i 've received ans test...
 

Pretzelking86c

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jul 16, 2024
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Jsem z USA a rád bych vyzkoušel vaši amfetaminovou pastu nebo metamfetaminové krystaly! Nejlépe sulfát anfetaminu, protože ten se tady ve Státech nesnadno shání.
 

Lsd1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jun 29, 2024
Messages
12
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den. Dlouho hledám metamfetamin bylo by super, kdybych mohl získat vzorek. Lg
 

Mousse

Don't buy from me
Member
Language
🇫🇷
Joined
Aug 11, 2024
Messages
15
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den, mohl bych prosím dostat nějaké vzorky, velmi mě zajímá vaše zboží.... Rád bych si nějaké brzy objednal .....si vous me communiquer, je ne me manquai de en faire l'article à qui veut bien le lire ou l'entendre...par avance merci...
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ahoj, mám opravdu zájem získat vzorek DEXTRO-METHAMPHETAMIN-KRYSTALS z EU. Žiji v Rakousku a užívám drogy od roku 2015, takže jsem zažil Spoustu drog a byl bych opravdu šťastný, kdybych ho mohl získat. Doufám, že dostanu dobré zprávy. Přeji vám hezký den FalteHD
 

FalteHD

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Jul 21, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Ahoj,

právě jsem si přečetl vaše informace a opravdu mě zajímají vaše produkty, konkrétně váš s-ketamin a váš dextro-metamfetamin JE možné získat vzorek vašich produktů? Byl bych opravdu šťastný, kdybych dostal kladné odpovědi. :)

Váš Matthäus

PS: Po vyzkoušení také napíšu podrobnou recenzi, pokud je to možné. :)
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mohl bych prosím dostat ukázku, pokud je akce stále aktivní, doufám, že na tuto akci nepřijdu pozdě. Prosím, dejte mi vědět v nejbližším možném termínu. děkuji
 

LukeBeKillin’Em7

Buying through escrow
New seller
Language
🇺🇸
Joined
May 7, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Rád bych vyzkoušel vzorek vašich kluků dextro methanohetamine? Rád bych zanechal recenzi vašeho produktu.
 

Xplorer

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 16, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Zbyly nějaké vzorky pro USA?
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Ano! V současné době máme k dispozici vzorky D-Meth v USA. Neváhejte nám poslat zprávu a požádat o jeden z nich. :)
 

Riesenglied

Don't buy from me
Member
Joined
May 12, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Dobrý den,
je možné získat vzorek k SEA -(amph) ?

Díky
 

VectorLaboratories

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
42
Reaction score
35
Points
18
Deals
9
Slovem SEA myslíte Srbsko?
 

nunuwzwzy

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jun 26, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Mohu dostat vzorek zdarma, pokud je to možné?
 
Top