Syntéza MDMA počínaje extrakcí piperinu (odkazy)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
dovolte mi předeslat, že ano, vím, že @WillD vytvořil krásné vlákno, ale tyto odkazy jdou "dál do minulosti" a začínají proces dříve. jeho syntéza začíná MDP2P, který je v předposledním/posledním odkazu na tomto seznamu. jen jsem to chtěl uvést, aby to nebylo považováno za nadbytečné informace :s


užijte si to!!! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Děkuji syntéza je lokalizována touto cestou kolik by stála výroba gramu MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Dobrý den, používám překladač Google, protože neumím německy. Jsem rád, že mé vlákno mohlo pomoci. Upřímně řečeno, nejsem si jistý, jaké jsou výrobní náklady na 1 gram MDMA, a také byste pravděpodobně skončili s více než gramem, pokud byste postupovali podle Willovy syntézy. Nevím, jaká je přesná výtěžnost ... V odpovědích Will říká, že to bude asi nebo o něco méně než PMK množství 9 gramů. Jsem si téměř jistý, že většinu chemikálií a vybavení lze zakoupit přímo na BBgate. Laboratorní vybavení a chemikálie mohou být drahé, ale pokud plánujete MDMA prodat, peníze se vám snadno vrátí. Pokud můžete zvětšit velikost syntézy, abyste získali více MDMA, kontaktujte prosím PM Willa pro více informací. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Pro čtení fóra nemusíte používat překladač Google. Nyní si můžete vybrat jazyk, ve kterém chcete, aby se vám obsah fóra automaticky zobrazoval.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Děkuji za váš příspěvek !
 
Top