Krystalizace mefedronu (4MMC)

subzero013

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
32
Reaction score
22
Points
8
Zde je fotografie krystalů na uvedeném odkazu.
 

Attachments

  • osIgNrLJ6Z.jpg
    osIgNrLJ6Z.jpg
    2.5 MB · Views: 369

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u získat jako tento krystal, protože váš prášek byl čistý od špinavého u nemůže získat jako tento krystal....:)
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
a toto je další metoda. rozpustíme 4-mmc ve vodce 1 g na 2,5 ml. a na roztok zapomeneme na 4-5 týdnů při pokojové teplotě. vodka se odpaří, krystaly zůstanou v nádobě.
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
u lze použít 1,7 ml vody a je také v pořádku
 

ChemDamn

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 27, 2022
Messages
40
Reaction score
28
Points
8
mínusová teplota není podmínkou. totéž můžete provést při teplotě + 20C. ale čím vyšší je teplota v místnosti, tím více 4-mmc zůstane v matečném roztoku. při -8C vypadne z roztoku téměř všechen 4-mmc. při + 20C vypadne asi 70 %, asi 30 % zůstane ve vodě. ale co vám brání vodu odehnat a získat zbytky 4-mmc a pak proces krystalizace znovu opakovat?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Byl jsem testovat nyní svou cestu od špinavého prášku. uvidíme za 24h, jak se dostat.
 

Attachments

  • VvS8idPAgM.jpg
    VvS8idPAgM.jpg
    4.1 MB · Views: 131

SonicNL

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 22, 2023
Messages
84
Reaction score
74
Points
18
@G.Pattong Jak jsem slíbil, vykrystalizoval jsem zde diskutovaný způsob a zde je výsledek.

Produkt jsem znovu promyl a chystám se proces krystalizace zopakovat.
 

Attachments

  • AXEwp8KWkl.jpg
    AXEwp8KWkl.jpg
    1.2 MB · Views: 278

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Protože váš prášek byl špinavý a u ho dostat já jsem dělal také tentokrát forma špinavý im jistý jsem dostat stejný, ale já jsem byl smíchat vodu s acetonem, ale voda jsem byl použít morw jako acetonu
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem!

Jak mohu vykrystalizovat hotový vodný roztok mef pomocí NaCl, když jsem původně neměl mouku? Řekněme, že mám bázi mef v dichlormethanu a hodlám ji okyselit nadbytkem vody 135 ml na 100 mef, přičemž mef rozpustím ve vodě - mef nedávám do mouky, ale hned do vody

V jaké fázi přidat NaCl a v jakém poměru. Podle horní zkušenosti autor uvádí 23 g na 100 g mefu, ale on má 100 g mefu rozpuštěného ve 100 ml vody. A k mé oxidaci dochází při hodnotě 135 ml na 100 g produktu.

Jak dlouho se tvoří krystaly při metodě s roztokem soli NaCl? Jak velké frakce se získají? jak dlouho by se měl produkt uchovávat v mrazáku? Má doba expozice vliv na velikost krystalu?

Děkuji vám všem!
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
na dcm to takto udělat nemůžete, musíte použít vodu v procesu okyselování a pak použít například ipa, abyste okamžitě zahájili proces krystalizace. Naci není vůbec potřeba, to je nesmysl. a zmrazovat nemůžete, protože krystal nevyjde pouze ve formě skla a krystalového prášku.
 
View previous replies…

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Děkuji za odpověď. Používám aceton nebo etanol. Jaké jsou podmínky zmrazování, abyste získali velké krystaly s výtěžkem 1:1? Řekněme, že jsem získal vodnou vrstvu mefedronu, zředil ji acetonem nebo alkoholem - jak je tedy lepší zmrazit? Pokud ihned ponoříte -18 do mrazáku, získáte jemný krystalický prášek. Jak tedy rychle získat velké krystaly? Nyní získávám velké čisté krystaly pouze tehdy, když se tento roztok odpaří, ale to je dlouhý proces.
 

PolandoEmingarnte

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 30, 2023
Messages
72
Reaction score
19
Points
8
Jaký druh krystalů chcete získat: Můžete použít formu jehel, ale nepoužívat mrazák a vydrží 24 hodin, ale přesto se část roztoku musí odpařit, abyste získali zbytek produktu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ahoj bratře. Nyní získávám takové krystaly pouze odpařováním. Ale nejsem spokojen s časem, pokud je vrstva velká. Říkáte, že můžete odpařit 50 % a pak do mrazáku - bude krystal, který vypadne ze zbytku roztoku, silný, nebo to bude jen malý zlomek, zatímco velké krystaly už po odpaření existují.

Existuje způsob, jak vypěstovat krystaly kamenů, pokud se 1 kg mef rozpustí ve vodě 1300 \ acetonu 200. Není žádné zařízení na odpařování - jak správně hned zmrazit a bude to vhodné?
 

Attachments

  • 3vyR5TDnlJ.jpg
    3vyR5TDnlJ.jpg
    634.5 KB · Views: 244

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Nemohu okyselovat menším množstvím vody, při oxidaci menší množství vody prostě neodebere veškerý mef z dichlormethanu. Máte řešení pro oxidaci do vodné vrstvy s různými poměry?
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Zdravím všechny, bratři! Zaplatím za pomoc při získávání informací o krystalizaci mefedronu z vodní vrstvy různými způsoby. Odpařování z vody již bylo vyzkoušeno - je to dlouhá cesta, zatím neexistuje rotační odparka, takže potřebujeme rychlejší metody beze ztrát
 
Joined
Jul 25, 2021
Messages
193
Reaction score
295
Points
63
Zkoušel někdo metodu nouzového zmrazení suchým ledem (CO₂)?
Pokud má někdo možnost, vyzkoušejte ji a zveřejněte zde výsledek.
Metoda:
Poměr voda/4 mmc je 1 ml/1 g. Rozpusťte 4 mmc ve vodě a přiveďte k varu. Na 1 litr roztoku můžete přidat 200 ml IPA.
Umístěte 2l plastovou láhev naplněnou ~500 ml do kbelíku se suchým ledem. Místo kapaliny se rychle vytvoří krystal. Chcete-li jej dostat ven, opatrně láhev rozřízněte. Krystal je pak třeba vysušit na suchém vzduchu.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Jak lze získat krystaly tohoto tvaru? Rozhodně se jedná o mražení, nikoliv o odpařování! Jaké jsou poměry? Jak je získat ihned z vrstvy vody, když tam původně nebyla žádná mouka? Jaké rozpouštědlo přidat - jsem připraven si všechny tyto informace koupit, pokud bude hotový výsledek!
 

Attachments

  • bpxRYXT1D7.jpeg
    bpxRYXT1D7.jpeg
    382.7 KB · Views: 259

leon

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 3, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím všechny!
Pokud můj 4mmc není pěkně bílý nebo skleněný tak tam hodím studený aceton a nechám tam 2h ?
Jinak mám sklo pěkný krystal, ale v horní vrstvě nacházím malé hnědé skvrny. v čem je problém?
 

Toribius

Don't buy from me
Member
Joined
May 13, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Jak je to s rozpuštěním 4 mmc v methanolu a malém množství acetonu?
 

noMercyy

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 21, 2023
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den, může mi někdo vysvětlit, proč 3cmc krystaly časem bělí? (v tomto případě 2-3 dny po rekrystalizaci) A je nějaký nápad, jak tomu zabránit nebo zajistit stabilitu/permament bez bělení?
 

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
4mmc hcl
Vyrobeno z krystalu 1 den temp místnosti
voda+aceton
Potřeba vysušit a umýt a je připraven k prodeji.
$!$ řekněte, že máte pěkný víkend:)
Díky bb brána pro toto fórum
Viva la Balkania.
Udělal jsem podobný jako udělal krystal p2np.
 

Attachments

  • IJMDqmxYcd.jpg
    IJMDqmxYcd.jpg
    6 MB · Views: 394
Last edited:

$!$

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jan 24, 2024
Messages
287
Reaction score
82
Points
28
Nyní to vypadá, že to Celkem bylo 2 dny.
 

Attachments

  • 5wMGZBl9yR.jpg
    5wMGZBl9yR.jpg
    5.7 MB · Views: 397
Top