Zpráva o syntéze metamfetaminu z amfetaminu (s úspěchem a závěrečnými fotografiemi)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
K dispozici není žádné video a v rhodiu také.
Můžete prosím použít zdroje našeho fóra? Video není, ale máme více zpracovaný článek, jako je tento. Také tento. Napsal jsem článek pro členy fóra, ale nemůžete použít vyhledávání... To bolí.
 
Last edited:

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
LOL, ano, omlouvám se :). Nechtěl jsem se vás dotknout. Příště si vyberu správný zdroj!
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Přemýšlel jsem přesně o tom samém... navíc velmi pochybuji, že krystaly takové velikosti lze vyrobit v domácí laboratoři, a pokud ano... podělte se o svou metodu... tady vidím jen fotografie hotového výrobku,... podělte se o metodu, prosím
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
142
Points
43
Přemýšlel jsem přesně o tom samém... navíc velmi pochybuji, že krystaly takové velikosti lze vyrobit v domácí laboratoři, a pokud ano... podělte se o svou metodu... tady vidím jen fotografie hotového výrobku,... podělte se o metodu, prosím
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28

Způsoby a metody, kterými jsem se řídil, jsou takové, jak jsem napsal v článku. Neprováděl jsem žádné kroky navíc. Prosím, čtěte a komentujte podle toho.

 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Buď nevíte, co děláte, a jen se řídíte "receptem", nebo nechcete, aby lidé na věci přišli, vyhýbáte se otázce na krystaly a v příspěvcích, které jste odkazoval, není žádná zmínka o enantiomerech nebo dokonce o jejich oddělování. není možné, aby racemický pervitin vytvářel střepy, natož aby měl takovou velikost krystalů, to dělá jen čistý d-meth a ten potřebuje týdny k růstu. A nezmínili jste se/neuvedli jste nic o jejich oddělování izomerů. Možná jen možná jsi tento příspěvek vytvořil proto, abys zvýšil návštěvnost svého dalšího příspěvku, kterým prodáváš svůj "produkt".
 

Chrome

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 10, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Nechápejte věci osobně, ale řekli jste
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nejsem příliš velký chemik, ale zajímalo by mě, jestli ty střepy mají tendenci blikat při relativně nízké teplotě, protože vypadají jako podobný výrobek, který jsem měl a který nebyl dobře přijat, protože blikal velmi rychle. Taky vy v Evropě to nekroužkujte jako sýr, takhle získáte masivní střepy.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Nyní se jedná o střepy pánů.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
...
Bro wtf je to 😂😂
NİCE SHARDS... sakra bro...
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Jo, dostáváme je docela pravidelně, teď je lidé používají, aby lidem ukázali, jaké skvělé věci mají
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Co na to říkáte vy?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Problémem je existence ispropylbenzaminu. Na běžné fotografii není skutečně k nerozeznání od střepů pervitinu a je hojně využíván šmejdy k řezání a falšování kvalitního produktu. Pevně doufám, že to není to, na co se tu díváme? Protože to by bylo opravdu nízké, používat naprosto dobré a profesionální fórum k prodeji hovadin debilním způsobem.
 

Dragovich

Turkey Dealer
Resident
Joined
Apr 30, 2022
Messages
14
Reaction score
148
Points
28
Na fotografii uchovávám vzorek výrobku.
Pokud tvrdíte, že mé výrobky jsou padělky, pošlete mi několik zkušebních článků. Provedu vámi požadovaný test a přidám jej jako video k tomuto tématu. Nemám rád, když je mé jméno zmiňováno s podvodem a nepoctivostí. Toto je profesionální fórum. A na pověsti záleží. :)
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Opravdu si nedovedu představit, co by to mělo dokázat. Spolehlivější by bylo, kdybyste uvedli podrobný a názorný popis vašeho procesu krystalizace. Ale je to v pohodě, popíráte, že je to hotový isopropylbenzamin, který se obvykle dodává zhruba v těchto velikostech, pokud ho koupíte z Číny. Opravdu nemám důvod o vás pochybovat, takže skvělá práce!
 

Mr.Blanks00

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
43
Reaction score
19
Points
8
Pokud hádám, že dobrý krystal vyrobíte nalitím roztoku metamfetaminu, pervitinu do acetonového ledu, pak bude krystal takhle krásný, omlouvám se, jen předpokládám, že je to pravda.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Udělejte si laskavost a smažte obrázky, na kterých je vidět vaše tetování :)

. Nechcete přece, aby skončily v monitorovacím spisu FBI, který spojuje majitele těchto tetování s výrobou drog.
 

doyourbest

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 23, 2022
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Olej do krystalů

Pěkná práce!!!
jsem slyšel o tom, že je to možné.
Nikdy jsem neviděl ppl dělat na ulici nebo neslyšel, že dělají

pěkné !!!
 
Top