Zpráva o syntéze metamfetaminu z amfetaminu (s úspěchem a závěrečnými fotografiemi)

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
410
Points
63
Ok :). Metylamin si však poměrně snadno syntetizujete sami. Je to ale samozřejmě otázka rozsahu.
A také samozřejmě: děkujeme, že jste se podělili o své výsledky! ÚŽASNÉ střepy, jak jsem řekl. Jak dlouho trvala krystalizace a použil jsi nějaké speciální triky, abys jich dosáhl tak velkých? Kdykoli jsem takové střepy viděl, byl to isopropylbenzamin. Takže klobouk dolů!
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
nodvur7laj-jpeg.6518
5TNe3hHbV6
 
Last edited by a moderator:

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
V poslední várce jsem získal nejčistší střepy, které jsem nikdy předtím nevyrobil ;-). Každopádně pošlu vzorek do laboratoře, abych předešel případným spekulacím nebo pochybnostem, když uvidím obrázek.
 

Attachments

  • qhCA0JvFYx.jpg
    qhCA0JvFYx.jpg
    95.8 KB · Views: 416

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Jaký je problém lidí s tímto produktem, je to špičková kvalita, má vrstvy jako rozbitá břidlice, pokud si lidé myslí, že je falešný, mají v hlavě kameny, vzhled rozbité břidlice se objevuje pouze u čistého metamfetaminu a tohle vypadá, jako by to mělo opravdu pomalou rekrystalizaci, takže to bylo děláno s láskou a časem a ne uspěchaně nebo zmrazené freonem nebo tekutým dusíkem.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Páni, šéfe BTC, zdá se, že jedna z vašich obětí má nějaké papíry, které říkají, že jste lhář. Měl tvé hovno testováno, takže to činí tuto drzou lež, kterou zde říkáš, směšnou a dává jasně najevo, že bys neměl nikde prodávat hovno. Jste jen podvodník. Jen místo toho, abyste jim duchy, myslíte si, že jste opravdu chytrý a posíláte jim kecy. Nevím, jak se BB cítí na podvodníky, ale laboratorní test mě prodává, nikdy nebudu dělat žádný obchod s vámi, a pokud uvidím, že někdo jiný dělá chybu, že vám věří, budu je okamžitě poučit. Scum Bag.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
"Co se děje, že bys neměl poznat, že tě podvádím?" "Ne," odpověděl jsem. Tak jste to mysleli. Nepočítal jsi s laboratoří, co?
 

Us3rn4m3

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Kde jste získali chemické látky? Jsou k dispozici v Maďarsku?
 

Mo0odi

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
148
Reaction score
54
Points
28
Můžete vytvořit video
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
@Dragovich

Uvedl jste, že jste použil cestu MEK k P2P. Můžete se podívat na mé problémy a porovnat je s vaším průběhem?

ZDE.
 

Charlie3

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 1, 2022
Messages
35
Reaction score
11
Points
8

Mohu jít nejprve touto cestou a později ji změnit na krystaly?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Ne, síran nebo fosforečnan amfetaminu má pouze práškový vzhled.
 

Xiao hua

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 19, 2023
Messages
30
Reaction score
8
Points
8
Dobrý den. jste můj hrdina. Brácha.
Žiji v asijském. zlatém trojúhelníku.
Moje angličtina je špatná. můžete mi to dát všechno cestou jednoduchého videa. Zaplatím za vás velkou částku peněz.
Prosím rp.

Odpověz mi l chci ti dát můj kontakt.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Mé poblouznění D-methem & D-amph nyní skončilo, pokud jde o to, že jsem je chtěl zkusit kouřit, abych zjistil, co je to za humbuk. TBH z mého D-amph a D-meth vyrobené n kouřil je 100% SHIT a ztráta času. Nejlepší a jediný způsob podání je orální, pokud jde o amfetaminy!

Dokonce i pak mít přístup k farmaceutickému D-amph, musí to být čistý D a žádný L Amph nebo Meth, opravdu praskne moje bublina b.s naplněné humbuk tady doufám, že to ukazuje, aby neztrácel čas n úsilí na hloupé nápady.

Pokud chcete metamfetamin, udělejte metamfetamin! Neplýtvejte dobrým Amph a činidly na přeměnu na meth, nestojí to za čas ani úsilí ani náklady!!!!.

Jediná věc, kterou jsem se dozvěděl, že je něco, co vím z freebasing HCl koka je D-amph HCl jednou suchý, ale stále olej, bude okamžitě krystalizovat, pokud poškrábete misku!!! 3 dny oleje, můj kamarád baghead dostal kus měděného pletiva a poškrábal olej z misky a bum okamžitý prášek.
Takže pokud jste se snažili, aby se olej změnil na prášek den nebo dva, poškrábejte ho skleněnou tyčinkou, kovovou čepelí podle vzhledu cokoliv, co způsobí začátek tvorby krystalů!
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Ze 400 tablet 5mg dex extrahovaných vyrobeno méně než 3 g, D-amph HCl. A z toho 1 g na D-meth, Co je to za vtip!!!!.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Vaším problémem je, že jste něco dobrého nevykouřili, jinak by váš přístup byl o 180 stupňů.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Nic proti vaší cestě, ale nebudete úspěšnější, když přejdete přímo z p2p na metamfetamin? methylamin aq. se v Evropě shání těžko, ale (dá se) methyla. hcl a naoh je tu téměř bez prob.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Jednalo se spíše o myšlenkové cvičení než o pokus o výrobu.
 

magnesium_sulphate

Moderator in Lithuania section
Resident
Joined
Apr 11, 2024
Messages
19
Solutions
1
Reaction score
21
Points
3
To je velmi působivé, opravdu pěkné krystaly a s omezeními ve vaší zemi, která jste zmínil, je to ještě působivější.
 
Top