Syntéza metamfetaminu z P2P redukcí NaBH4. Středně rozsáhlé.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

po mnoha testech s použitím methylaminu HCL na základě této metody se s vámi podělím o nejlepší způsob, který jsem našel pro získání methamphetamine freebase ve velkém měřítku:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrů metanolu
  • 1183 gr Methylamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezvodý síran sodný
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilované vody
  • 7 litrů DCM

- Naplňte reaktor 14 l metanolu
- Za míchání rozpusťte methylamin HCL
- Nastavte teplotu reaktoru na 0C (ne teplotu směsi) a přidejte NaOH, teplota se zvýší
- Jakmile se teplota vrátí na 20C, přidejte P2P, teplota se zvýší a míchejte během 45 minut až 1 hodiny.
- Přidejte 252 g bezvodého síranu sodného.
- Když teplota směsi dosáhne 8C, začněte po částech přidávat NaBH4, který nesmí překročit teplotu 20C.
- Jakmile je přidán veškerý NaBH4, nechte směs míchat pod 20C po dobu přibližně 2 hodin, dokud nepřestane bublat.
- Přidejte vodu a pokračujte v míchání po dobu 5 minut.
- Přidejte DCM a míchejte po dobu 10 min.
- Přestaňte míchat a nechte vrstvy oddělit.
- Spodní vrstvu si ponechte a horní zlikvidujte (není výhodné tuto vodnou fázi extrahovat).
- Přidejte 200 g bezvodého síranu sodného do zachované vrstvy a promíchejte ji
- Přefiltrujte v Buchnerově nálevce
- Odpařte DCM
- Získáme čistou a zapáchající metamfetaminovou freebázi

;-)
 
View previous replies…

ossi

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 15, 2022
Messages
69
Reaction score
29
Points
18
Mám skutečně roztok methylaminu a vody. Jak odstranit vodu? Myslím, že voda je při této reakci nebezpečná
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Z chemického hlediska je metamfetamin metamfetaminem. Nezáleží na tom, jakou metodou se získává, zda borohydridem nebo hydrogenací atd.
Ale upřímně řečeno, metamfetamin NaBH4 je z hlediska doby působení a kvality velmi podřadný.
Snad jen minimum nečistot, které zůstávají při jiných způsobech výroby a dodávají produktu specifický účinek.
V případě borohydridu je doba účinku až 16-18 hodin a velké dávky racemického produktu.
Myslím, že lidé, kteří syntetizovali borohydridový metamfetamin, by se mnou souhlasili.
Například metamfetamin získaný leukartovou metodou a rozdělený na izomery je účinný téměř 2 dny.
Metamfetamin získaný pomocí borohydridu sodného a rozdělený na izomery působí pouze 16 hodin a vyšší dávka.
Nepřítomnost nečistot v bázi je zaručena frakční destilací a rozdělením na izomery.
Zní to samozřejmě velmi podivně, protože z chemického hlediska je metamfetamin metamfetaminem, ale jak ukazuje praxe, není tomu tak.
Na příkladu Viagry vám mohu říci, že fizer je při výrobě sildenefilu jedinečný, a pokud jej porovnáte s generiky, které mají podobné množství účinné látky, pocítíte rozdíl.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vážení kolegové.
Dočetl jsem se, že někteří z vás čistí metamfetamin freebase destilací s vodní parou.
Já nemám dostatečně účinnou vývěvu, abych udržel bod varu vody pod 60 st.C, a tak mě napadlo, že bych ji místo toho mohl několikrát propláchnout destilovanou vodou.
K mému překvapení... při prvním pokusu o promytí se vytvořila emulze, která se nechtěla rozpadnout.
Nakonec jsem přidal dostatečné množství NaCl, abych vytvořil nasycený roztok a donutil separaci, a podařilo se mi obnovit volnou bázi...
...každopádně...
Může mi někdo vysvětlit, jak může destilace s vodní parou umožnit získat oddělené vrstvy freebáze a vody a smícháním s vodou mi vznikne jen nerozbitná emulze?
Já to prostě nechápu. Jaký je v tom rozdíl?
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Jako příklad použijte rozpouštědlo pro extrakci, dichlormethan.
 

masiuka

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 6, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Vidím, že jsem udělal špatný předpoklad, když jsem si myslel, že se z vody oddělí samotná volná báze destilovaná vodní parou :-/
Solanku, která mi zbyla, jsem zkombinoval s NaOH z reakčního extraktu slur a extrahoval jsem ji IPA, čímž jsem získal trochu více freebáze.
Myslím, že mizivé množství, ale jak říkal Albert Hoffman (začínající svou práci v Sandozu), je třeba se naučit pracovat s malým množstvím chemikálií ;-).

Děkuji za rychlou radu :)
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Alkohol čerpá vodu, lepší je použít dcm a před destilací použít MgSO4 nebo Na2SO4 jako suché rozpouštědlo.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Potřebuji pomoc Udělal jsem reakci jednu pěknou lázeň od začátku teplota nešla nad.5Celcius pouze při jednom přídavku nabr to vzalo teplotu na 40cekcius na 40secinds to pak šlo dolů na 3degrees další přídavek to už nikdy nezvýšilo teplotu, protože jsem se ujistil, že jsem nepřidal tolik jako první přídavek, když U dud udělat ten první přídavek to mělo skutečný kočky po tom druhém přidání už to nesmrdělo, postupoval jsem podle knihy, něco jsem udělal, protože jsem měl vrstvu v DCM, ale když jsem šel pokračovat s vinným kamenem, l meth byl zásobní na vinný kámen, koupil jsem kapalinu, která měla mít g meth, neměla nic.
Také s P2P jsem udělal 20,solanky pro zvýšení oh což di nic m na pH saturováno na 2,5
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
v závislosti na měřítku nemusí být pěkná lázeň nutná hned od začátku, mějte ji připravenou a použijte ji podle potřeby (pokud), ale dokud je vaše pěna uvnitř baňky, nechte reakci probíhat bez dalšího chlazení.
co se týče vašeho kyselého p2p, můžete zkusit bikarbonátový sol. wash nebo destilovat keton s vodní parou.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Udělal jsem obojí nic se nezměnilo pH ketonu jsem udělal externí destilaci parou jestli způsob, jakým dělám svůj metamfetamin teď jsem zjistil, že musíte přidat vodu do baněk fistil přes kolik vody di jsem přidal do baněk s v rámci 100g p2p
 

rothschild33

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 17, 2022
Messages
69
Reaction score
45
Points
18
Počítám, že se jedná o dvoustupňovou reakci, vznik iminu a poté vznik aminu. Existuje nějaká dobrá indikace pro tvorbu iminu, jen abychom věděli, že reakce funguje pro účely řešení problémů? A existuje nějaká indikace i pro amin?
 
  • Like
Reactions: T 3

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Provedl jsem vnitřní destilaci s vodní parou produkt se změnil z oranžově hnědé barvy na pěknou žlutou barvu a pH se zvýšilo na pH 5, mohu to použít ad je, nebo musím zvýšit pH na 7, protože chci reakci provést znovu, aby vznikl produkt
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Proběhla reakce vše proběhlo v pořádku přišel jsem na to, že jsem při prvním pokusu špatně nastavil poměry pro borohydrid sodný a usmažil jsem se na hovno
Tentokrát kočky chcát FB také nemusíte používat tolik vody, jak je uvedeno masivní over kill jsem snížit vodu koupit čtvrtinu a ještě . Produkt vyšel dobře jen dělám EU rozlišení teď uvidíme jak to dopadne btc díky za vaše znalosti a sdílení pomocí pseudo na výrobu meth nebo ppa na výrobu 4 methylaminorex v minulosti to bmk p2p je pro mě úplně nový svět a vaše informace které fungují jsem vám velmi vděčný za
Všichni členové pokud potřebujete zdroj pro získání všech bmk methylaminu a borohydridu sodného od 1 kg do 1 tuny 100% obdržíte svůj produkt nezáleží na tom, kde jste na světě kontaktujte mě
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking být tichý upřímný a Frank tady mají nějaký, pokud jste se pokusili produkt to dělá sílu moudrý iits fucken hovno yrs uděláte produkt, ale to nic nedělá nejen mě 4 další lidé řekli to samé po výrobě produktu za posledních 20 let budu vám všem říct. rovnou, pokud vaše reakce nemá v sobě kov, neobtěžujte se, jsou to kovy, které dávají výrobku sílu noha lithium mrcha jód hypofos/rp p2p hliník amalgám vaše reakce musí být jedna z nich, jinak jen ztrácíte čas úsilí a peníze na výrobu sraček.
Já se do nikoho nenavážím já jen konstatuji fakta díky btc bioss pokračujte v dobré práci já se pokusím najít jinou vaši metodu která má v sobě kov abych ten p2p nevyhodil do hajzlu všechny tyhle metody bez kovu v nich jsou na ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
TO JE STEJNĚ PRO mdma POUŽITÍ NaBH4? méně účinný? proč kurva?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je nemožné o něčem diskutovat, když hlavní věcí jsou "fakta" založená na osobních pocitech bez jakýchkoli chemických nebo vědeckých argumentů.
Je velmi snadné pochopit, že čistá MDMA je čistá MDMA a čistý D-meth je čistý D-meth, pokud získáte čistý produkt, je to jedinečná sloučenina s jedinečnou strukturou molekuly.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Pokud máte tyto čisté a izolované molekuly bez ohledu na to, jakou cestu jste použili s kovem, bez kovu, dokonce i s magickými technikami... nebude žádný rozdíl, měly by být naprosto stejné.
O síle by se mohlo změnit pouze o nečistoty(koncentrace čistého produktu není dostatečně izolovaná) nebo oddělení enantiomerů(v tom případě nebude přesná molekula na obrázku).
Mohu vám dát do rukou 10 vzorků čistého produktu získaných různými cestami a nikdy nepoznáte, jaká cesta byla použita u každého z nich, nebude to rozlišitelné.

Snadný příklad: čistá technicky destilovaná H2O je čistá H2O, nepoznáte, jakou technikou byla získána, máte prostě H2O.

Tímto nechci měnit váš názor nebo vaše pocity při používání výrobku, jen vysvětluji protichůdná a reálná fakta, která by se dala ukázat komukoli kdekoli se stejným výsledkem.

Díky.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Děkuji, ale jak řekla Hanka, takto vyrobený produkt je slabší, vaše vždy předávkujete
I
Vždycky jsem vyráběl produkt z pseudo nebo efedrinu a vždycky je to kvalita nikoho neshazuji a vážím si toho, co pro nás všechny děláte se svými syntézami a informacemi
Dělali jsme tento synth 4tinásobně abychom se ujistili že nedošlo k chybě a pokaždé přišel stejný výsledek dělá to mnohem slabší produkt nejen já.5 lidí testovalo produkt a říkali to samé
Ano, dělá výrobek bezpochyby o tom, co se týče síly a kvality, nebylo to tam
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Kdybych ten produkt prodával u nás, někdo by mě zastřelil, je to dobré jen pro řezníky, místo abychom používali n -iso, už jsme dělali testy. s pervitinem vyrobeným z pseudo a tohoto produktu smíchaného a rexalovaného je to ,o 700 dolarů za kilo levnější než kupovat n-iso
Já svůj produkt neřežu, ale dal jsem svému.kamarádovi trochu tohoto produktu, on ho smíchal se svým pseudo produktem a rekrystalizoval ho.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Udělal jsem meth na borohydrid sodný, při dělení s kyselinou d-vinnou v ethylalkoholu nevznikly žádné problémy. D-izomer krystalizoval, L-izomer zůstal po destilaci alkoholu ve formě hustého oleje. Bohužel jsem nezměřil úhel otáčení.
 

situ1984

Don't buy from me
Member
Joined
May 14, 2023
Messages
17
Reaction score
0
Points
1
Mohli byste mi, prosím, sdělit, v jakých krocích vzniká kyselina jodová v efedrinu?
 

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
To se syntéze MDMA děje něco podobného?
Počínaje glycidátem PMK a redukcí pomocí NaBH4 lze vyrobit lees silný MDMA?
Začít od piperonalu a redukovat amalgámem bude lepší, nebo začít od PMK glycidátu a redukovat amalgámem?
Prosím, chci si udělat nejlepší produkt pro sebe...už mě nebaví kupovat sračky na konzumaci. před lety...tam byl opravdu pěkný MD materiál...teď je sračka sračka.
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kupodivu s MDMA je to zcela naopak, ze všech syntéz, které jsem z MDMA dělal, dává redukce NaBH4 silnější produkt.
Nedokážu vysvětlit proč, protože to přesně nevím, ale jsem si prakticky jistý, že vše je o rozlišení enantiomerů, v tom případě je MDMA zcela racemická, žádné rozlišení se neuplatňuje. Zdá se(nejsem si jistý, jen na základě zkušeností), že NaBH4 je dobrá cesta k získání dobrých racemických produktů, ale není dobrá cesta, pokud je později potřeba provést rozlišení, jako například u pervitinu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Můžete provést úplně stejný proces, když nahradíte NaBH4 hliníkovým amalgámem jako reduktorem, ale zbytek je stejný.
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Co lze použít místo DCM?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
xylen, toluen, běloba, petrolej, diethylether, freon, propan, benzen, benzín z pumpy, kapalina do zapalovačů zippo get creative ni-
 

mithyl2

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Aug 19, 2022
Messages
264
Reaction score
26
Points
28
Existuje nějaký konkrétní důvod, proč byl DCM uveden jako rozpouštědlo, které se má použít? dosáhnu menšího výtěžku, pokud použiji alternativu?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Ne, s největší pravděpodobností ne, DCM se odpařuje pekelně rychle, to je důvod, proč ho někteří chemici preferují jako extrakční rozpouštědlo.
 
Top