Syntéza metamfetaminu z P2P redukcí NaBH4. Středně rozsáhlé.

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

po mnoha testech s použitím methylaminu HCL na základě této metody se s vámi podělím o nejlepší způsob, který jsem našel pro získání methamphetamine freebase ve velkém měřítku:

  • 966 gr P2P
  • 14 litrů metanolu
  • 1183 gr Methylamin HCL
  • 638 gr NaOH
  • 452 gr Bezvodý síran sodný
  • 105 gr NaBH4
  • 35 l destilované vody
  • 7 litrů DCM

- Naplňte reaktor 14 l metanolu
- Za míchání rozpusťte methylamin HCL
- Nastavte teplotu reaktoru na 0C (ne teplotu směsi) a přidejte NaOH, teplota se zvýší
- Jakmile se teplota vrátí na 20C, přidejte P2P, teplota se zvýší a míchejte během 45 minut až 1 hodiny.
- Přidejte 252 g bezvodého síranu sodného.
- Když teplota směsi dosáhne 8C, začněte po částech přidávat NaBH4, který nesmí překročit teplotu 20C.
- Jakmile je přidán veškerý NaBH4, nechte směs míchat pod 20C po dobu přibližně 2 hodin, dokud nepřestane bublat.
- Přidejte vodu a pokračujte v míchání po dobu 5 minut.
- Přidejte DCM a míchejte po dobu 10 min.
- Přestaňte míchat a nechte vrstvy oddělit.
- Spodní vrstvu si ponechte a horní zlikvidujte (není výhodné tuto vodnou fázi extrahovat).
- Přidejte 200 g bezvodého síranu sodného do zachované vrstvy a promíchejte ji
- Přefiltrujte v Buchnerově nálevce
- Odpařte DCM
- Získáme čistou a zapáchající metamfetaminovou freebázi

;-)
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Dobrý den! Existuje nějaký důvod, proč používáte 17,6mol methylamine.hcl oproti 15,9 mol NaOH? Další otázka zní: nemyslíte si, že toto množství sušícího činidla je trochu málo? V této sestavě se vytváří hodně vody. Jen by mě zajímalo
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Im.gking být tichý upřímný a Frank tady mají nějaký, pokud jste se pokusili produkt to dělá sílu moudrý iits fucken hovno yrs uděláte produkt, ale to nic nedělá nejen mě 4 další lidé řekli to samé po výrobě produktu za posledních 20 let budu vám všem říct. rovnou, pokud vaše reakce nemá v sobě kov, neobtěžujte se, jsou to kovy, které dávají výrobku sílu noha lithium mrcha jód hypofos/rp p2p hliník amalgám vaše reakce musí být jedna z nich, jinak jen ztrácíte čas úsilí a peníze na výrobu sraček.
Já se do nikoho nenavážím já jen konstatuji fakta díky btc bioss pokračujte v dobré práci já se pokusím najít jinou vaši metodu která má v sobě kov abych ten p2p nevyhodil do hajzlu všechny tyhle metody bez kovu v nich jsou na ifucken.us3l3ss
 
View previous replies…

Macondor

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
42
Reaction score
8
Points
8
To se syntéze MDMA děje něco podobného?
Počínaje glycidátem PMK a redukcí pomocí NaBH4 lze vyrobit lees silný MDMA?
Začít od piperonalu a redukovat amalgámem bude lepší, nebo začít od PMK glycidátu a redukovat amalgámem?
Prosím, chci si udělat nejlepší produkt pro sebe...už mě nebaví kupovat sračky na konzumaci. před lety...tam byl opravdu pěkný MD materiál...teď je sračka sračka.
 
View previous replies…

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Děkuji za odpověď a podporu mě v tom, že borohydrid sodný dělá hovno zařízení jednoduché jako že yrs je to redukční činidlo trochu, pokud reakce má nějakou formu kovu v zapomeňte na získání silného produktu a já stojím, ale to, co věřím wth více než 30yearx zkušenosti ve hře
A b
Další věc, kterou přísahám koupit a všichni lidé na tady musí začít čelit p2p bída balení meth nemůže a nebude srovnávat s meth vyrobený ale pseudo nebo efedrin bříza trasa a hypo trasa jednoduchý jako to
Testuji vše co mám abych se ujistil že nejsou žádné problémy a kontrola kvality dělám jen ten nejlepší produkt a ujišťuji se že je to ten nejlepší produkt než mě opustí nechci slyšet kecy o mém produktu tak proto musí být testován než odejde aby lidi nemohli tahat tam blbosti Scany říkají že produkt byl shit a mám reputaci abych si udržel a byl hrdý na to co vyrábím
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Kupodivu s MDMA je to zcela naopak, ze všech syntéz, které jsem z MDMA dělal, dává redukce NaBH4 silnější produkt.
Nedokážu vysvětlit proč, protože to přesně nevím, ale jsem si prakticky jistý, že vše je o rozlišení enantiomerů, v tom případě je MDMA zcela racemická, žádné rozlišení se neuplatňuje. Zdá se(nejsem si jistý, jen na základě zkušeností), že NaBH4 je dobrá cesta k získání dobrých racemických produktů, ale není dobrá cesta, pokud je později potřeba provést rozlišení, jako například u pervitinu.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je nemožné o něčem diskutovat, když hlavní věcí jsou "fakta" založená na osobních pocitech bez jakýchkoli chemických nebo vědeckých argumentů.
Je velmi snadné pochopit, že čistá MDMA je čistá MDMA a čistý D-meth je čistý D-meth, pokud získáte čistý produkt, je to jedinečná sloučenina s jedinečnou strukturou molekuly.

D-Meth
CwJF9NOtWh

MDMA
WWb1R28Adk

Pokud máte tyto čisté a izolované molekuly bez ohledu na to, jakou cestu jste použili s kovem, bez kovu, dokonce i s magickými technikami... nebude žádný rozdíl, měly by být naprosto stejné.
O síle by se mohlo změnit pouze o nečistoty(koncentrace čistého produktu není dostatečně izolovaná) nebo oddělení enantiomerů(v tom případě nebude přesná molekula na obrázku).
Mohu vám dát do rukou 10 vzorků čistého produktu získaných různými cestami a nikdy nepoznáte, jaká cesta byla použita u každého z nich, nebude to rozlišitelné.

Snadný příklad: čistá technicky destilovaná H2O je čistá H2O, nepoznáte, jakou technikou byla získána, máte prostě H2O.

Tímto nechci měnit váš názor nebo vaše pocity při používání výrobku, jen vysvětluji protichůdná a reálná fakta, která by se dala ukázat komukoli kdekoli se stejným výsledkem.

Díky.
 
View previous replies…

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Proč neprovedete TLC pro oba produkty (pseudo & NaBH4 - meth)? Pokud se jedná o stejnou molekulu, pak možná není rozlišení správné. Pseudo dává 100% D-meth, z P2P je obtížné se této čistotě přiblížit (a nemožné jí dosáhnout).

Bylo by skvělé přijít této otázce na kloub. Na jednu stranu, pokud je to stejná molekula (jak říkal btcboss), měla by být stejně účinná, na druhou stranu jsem si jistý, že zprávy o nedostatečném účinku jsou také pravdivé, takže máme důležitou otázku k řešení. Přístup k pseudo bohužel nemám (a nemohu se obtěžovat extrahovat z léků na kašel), ale kdybych měl, zkusil bych to vyřešit.

Zkoušel někdo účinnost přípravku Al/Hg? Je Al/Hg lepší na snížení P2P, protože se na něm podílí kov?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Jedinečné skutečné vysvětlení by mohlo souviset pouze s rozlišením nikdy s konečnými získanými věcmi, udělám Al/Hg a zkontroluji.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Už vím, že odpověď p2p nemůže dokončit s pseudo nebo efedrin synth Jeden optická čistota 90%pro pseudo a efedrin kde p2p nejvyšší je 74%a pak izomer faktor dmeth žádné rozlišení kecy, že pseudo a efedrin dělá p2p nemůže compeate je to jako jít do boje s jednou rukou svázanou za zády
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Lordoftheshard, optická čistota pro pervitin odvozený od pseudo/efedrinu je 100% D-meth (efedrin a pseudoefedrin jsou vzájemné izomery. Molekula má 2 stereocentra a efedrin a pseudoefedrin se liší v jednom ze stereocenter, druhé je stejné a toto druhé je nadále přítomno v D-methu.

Podívejte se na tento obrázek:

SAw5heyCLp


Není překvapivé, že farmakologický účinek mají pouze molekuly vlevo, - efedrin a +pseudoefedrin, to jsou ty, které se prodávají v lékárnách jako efedrin/pseudoefedrin. Ty vpravo nemají žádný účinek.
Tyto dva se liší pouze polohou hydroxylové skupiny, která se při přeměně na metamfetamin redukuje na H, takže se stávají stejnými, tj. D-meth (100% D izomer).

Existují rozlišovací techniky, které umožňují dosáhnout daleko za hranicí čistoty 90+ rozlišení racemického mixu D/L metamfetaminu, odvozeného od P2P, ale není to tak snadné.

Původní otázka se týká údajné nedostatečné účinnosti metamfetaminu při redukci pomocí NaBH4.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Dobrý den,

ověřil jsem si leuckartovu cestu pro Meth a později D-meth s vinným kamenem a mohu potvrdit, že cesta NaBH4 má nějakou zvláštnost(zatím nevím jakou), tato cesta dává Meth, který se hůře izoluje D-Meth nevím důvod, ale o tom, že "D-Meth" z cesty NaBH4 se zdá být méně účinný.
Stále mi to nedává smysl, ale je to fakt, který jsem si ověřil.
Musím teď zkusit studenou cestu s methanolem a methylaminem, ale místo NaBH4 jako redukční činidlo použiji hliníkový amalgám a budu vás informovat.
Doufám, že tyto informace pomohou.
 

w2x3f5

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
358
Reaction score
174
Points
43
Udělal jsem meth na borohydrid sodný, při dělení s kyselinou d-vinnou v ethylalkoholu nevznikly žádné problémy. D-izomer krystalizoval, L-izomer zůstal po destilaci alkoholu ve formě hustého oleje. Bohužel jsem nezměřil úhel otáčení.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Omlouvám se, pokud můj příspěvek nebyl dostatečně jasný, neměl jsem na mysli problémy s rozlišením nebo krystalizací.
Během loňského roku jsem dělal velké množství meth hodu cestou NaBH4 bez jakýchkoli problémů, je to otázka efektu.
Vím, že Meth je Meth ve skutečnosti jsem psal mnohokrát, že to není možné, že by měl být problém nečistot nebo podobně, ale není.
Rozhodl jsem se to ověřit a ze stejné šarže P2P jsem udělal D-Meth z NaBH4 cesty jako vždy a udělal jsem D-Meth také z Leuckartovy cesty, oba používají stejný postup rozlišení, čištění, krystalizace... oba se zdají být identické laboratorní zpráva z každého dává 96-97%, ale účinek není stejný.
Účinek z NaBH4 cesty je kratší a slabší než z Leuckartovy cesty. Jedinečné chemické vysvětlení je, že izomerní rozlišení z důvodu, který stále neznám (ale budu vědět, hahah), se zdá být méně účinné u Meth z NaBH4 cesty.
Je to pro mě zvláštní situace, protože Meth je Meth, ale nemohu popřít fakt, který jsem si sám ověřil.
Díky.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Nechtěl bych sem chodit a vypadat jako idiot kdyby to co tvrdím nebyla pravda i Hanka to řekla dříve ve vlákně pervitin je předpokládám pervitin molekula ale není to tak způsob výroby má vše co do činění s výsledkem na konci nejsem žádný vědecký blázen rád ti používám základy a zjednodušuji věci tak jsem přemýšlel jak za posledních 30let tohohle svinstva jaký byl nejlepší produkt jsem měl jak byl vyroben synth vše má v sobě kovy
Z reálného hlediska lidé mohou tvrdit vědu a tak dále.ale já všem říkám p2p meth nemůže compeateb meth vyrobený z pseudo to efedrinu já dispize meth vyrobený z p2p a nazvat to bída balení meth a já jsem tam byl od začátku hodil 90. let až do dneška, takže jsem viděl vývoj meth a nikdo mi nemůže říct jinak mám běhy na palubě
Proč si myslíš, že metamfetamin je v dnešní době na hovno, protože je vše vyrobeno z p2p, jednoduše od té doby, co dea dal svorku na pseudo a efedrin metamfetamin šel.do hajzlu.
Vidím všechny dovážené produkty přicházející do Austrálie odkud jsem je to buď asijský čaj značky meth např zlatý čaj zelený.čaj atd nebo mexický produkt některé šarže z.evropy na společný jmenovatel je to všechno z p2p a jak se dělá tloustnout a jít spát na meth.pokud nemám maje produkt z pseudo je to jediná chvíle kdy se sjedu a to samé z dováženého produktu no rovnou koupím při pohledu na produkt sampking.když je vyroben z pseudo říkám P2P pervitin drahé cigarety protože to nic nedělá můžete kouřit o.5 gramu to sežereš a jdeš spát wtf je to blbost já si zvykl ale půl gramu iof skutečného produktu v pátek večer a řvát na celé kolo abs ještě v pondělí přijdu domů s 2bodama v kapse jak říkám jak di ztloustneš a jdeš spát na gear pokud je to skutečný produkt to se nestane protože produkt který se tam dává v dnešní době nám odvar žádný tlc nebo kvalita je to všechno o maximalizaci dolarů asijští a mexičtí výrobci jsou chamtiví šmejdi tam dělají fir nic a ještě musí ti řezat produkt s n-iso
Poslední uf skutečný meth byl 2007 od té doby theve befn.olsyimg hry s různými řezačky a tak dále a nejlepší produkt pro meth a trans 4nethylamunirex přišel ze severní Koreje pak začali padělat nám 100 dolarové bankovky místo toho aby meth fir jaderný program
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Opravím nějaké pseudo a zkontroluji to také díky za informace.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Hypo cesta pro pseduo, ale porovnám se studenou metodou jako vždy, ale místo NaBH4 použiji jako redukční činidlo amalgám hliníku.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
S chloridem rtuťnatým jsem chtěl udělat horkou metodu vše v jedné baňce stejné díly p2p a hliníkového amalgámu a refluxovat 2 hodiny, ale místo extrakce volné báze jsem chtěl přidat suchý naoh do rx n externí destilace vodní parou na fb ušetří nutnost dělat vakuovou destilaci oddělení fb od vody naoh v oddělovací nálevce rozlišení fb s l vinným kamenem přemýšlím, že koupím d vinný kámen a udělám to oběma způsoby, abych viděl, který vyjde lépe
 

madafaka

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, pánové,

Mám vše potřebné pro redukci p2p NaBHr4. jen jsem se chtěl zeptat na tuto otázku. na konci syntézy vám zůstane dcm+freebase, mohu se dcm zbavit jen odpařením (vydestilováním) a pak smíchat freebase s acetonem a přidat kyselinu chlorovodíkovou?Mám pouze hcl s vodou (kyselinu chlorovodíkovou) a nemám kyselinu sírovou pro generátor plynu hcl. mohu to udělat tak, jak jsem popsal?
 

Tweaker

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
32
Reaction score
7
Points
8
Proč se objemy vody a rozpouštědla zdají tak vysoké? V reaktoru o objemu 100 l lze vyrobit pouze 1 kg? Provádím podobnou reakci s MDMA a jsem schopen vyrobit mnohem více.
 
Top