Syntéza metamfetaminu z P2P prostřednictvím hliníkového amalgámu

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, ano
Musíte získat methylamin free base. Chlorovodíková sůl nebude fungovat.
 

bndr

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 22, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Methylaminová frebaze je plyn, v tomto postupu používá methylamin HCL, hydroxid sodný jej frebazuje, protože se přidává do reakce. Takže ano, methylamin HCL lze použít. To je vše, co jsem kdy použil....
 

WilliamK

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 13, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Nepoužíváme čistý methylamin, ale 25% roztok, který je rozpuštěn ve vodě.
V této formě je to zapomenutelná kapalina.
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
7. Volná báze metamfetaminu se rozpustí v x3 objemu suchého acetonu.


Lze aceton nahradit ethanolem nebo methanolem nebo dcm?
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
279
Points
63
Aceton se důrazně doporučuje pro účely srážení
 

Doubleboil

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 22, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
3. Reakční směs se nalije do kádinky s ledovou vodou (1:1 v/v) přes sítkový filtr (aby se zbavila pevného Al/Hg), baňka se musí vypláchnout od zbytků reakční směsi do kádinky. Reakční směs v kádince se alkalizuje vodným roztokem hydroxidu draselného (120 g KOH v 250 ml H2O).
4. Poté se roztok extrahuje diethyletherem (nebo petroletherem) 750 ml.

3) Hydroxid draselný lze nahradit NaOH?
4) éter lze nahradit dcm? Nebo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den! Ano a ano. Můžete.
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Pro bezpečnost něco, co je nejvíce potřeba!
Chlorid rtuťnatý, jak bezpečné je jeho použití v této syntéze, také práce s velkým množstvím
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Budete z toho umírat. Měl jsem poměrně těžkou intoxikaci rtutí, a to takovým způsobem, že mi to změnilo vidění, a když jsem si 2 dny odpočinul, tak to zase zmizelo do výchozího stavu, ale jakmile jsem se rtutí znovu pracoval, dost brzy (hodiny) jsem měl vidění zase v prdeli.

Také moje paměť má z toho trvalé poškození.


Problém je s lidmi, kteří s tím nastavují reakci, asi neví, jak se rtuti v konečném produktu sám zbavit.

Důrazně nedoporučuji žádnému tělu používat tuto syntézu, pokud se to učíte. a dělat pouze s vakuovou destilací vašeho konečného produktu. Nejdříve se seznamte s jinými metodami.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Je užitečné v tomto okamžiku před sušením extrakt propláchnout destilovanou vodou, abychom se zbavili anz případné soli Hg, nebo je to vzhledem k destilaci v dalším kroku zbytečné?
 

Studenttt

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 29, 2022
Messages
42
Reaction score
20
Points
8
Je tato syntéza možná bílá špinavá bmk nebo musí být vakuově destilovaná bmk
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Lze znečistit BMK po tavení, jen se ujistěte, že je neutralizován od kyseliny silným louhem. Při této syntéze nemusíte používat BMK bez vody.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Další věc, kterou všichni přehlédli, že nedostanete střepy, musíte udělat rozlišení na vakuově destilovanou freebázi tritát s kyselinou hcl a udělat aceton v mrazáku, abyste získali střepy, jinak dostanete prášek, pokud to neuděláte
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Také jakmile přidáte naoh, volná báze by měla přijít na vrchol reakční směsi, proč ji musíte extrahovat, stačí ji dát do separační nálevky a vodu později vypustit z kerp horní vrstvy oleje
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Lze methylamin pouze rozpustit v methanolu a poté přidat naoh, aby vznikl methylamin ve volné bázi?
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Také u Alkalizace mohu jen dát rx směs z kádinky do rb baňky a.dry Naoh pak vnější parní destilace a a oddělit žíravou vodu a meth freebase v sep nálevce fb by měla být čistá z vnější parní destilace pak udělat rozlišení získat dmeth
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
500 Gms hliníkový kovový prášek bez povrchové úpravy 100% třída 420A jemný prášek DOPRAVA ZDARMA
Je bez povlaku.a to je to, co dělá rtuť odstraňuje povlak.
Mohu to použít místo fólie a chloridu rtuťnatého?
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28

Je mi líto, že to musím říct, ale nemyslím si, že by to fungovalo z několika důvodů. Hg neusnadňuje redukci tím, že by strhával oxid hlinitý (i když v průběhu procesu ničí povlak, jakmile se dostane do kontaktu s hliníkem i na tom nejmenším místě). K redukci dochází proto, že Hg je elektropozitivnější, což znamená, že jakmile dojde ke kontaktu s Al, Hg vysaje elektrony z hliníku, což vede k oxidaci Al na Al(OH)3 (kal, který vidíte v reakci). Vytváří můstek pro přenos elektronů z hliníku na váš produkt, který je redukován (dostává elektrony).

Kdyby zde nebyl Hg, hliník by se velmi bouřlivým způsobem sám zničil a v mžiku by vzniklo obrovské množství H2. Mimochodem k tomu by došlo kdykoli, kdyby neexistovala ochranná vrstva Al2O3, protože Al je velmi reaktivní a oxidová vrstva je jediným důvodem, proč Al může existovat na vzduchu.

Al prášek by měl ochrannou vrstvu (oxid hlinitý - Al2O3) i na drobných částech Al. Problémem práškového Al je, že reakce by probíhala příliš rychle a nebylo by možné ji kontrolovat. Dokonce i když je vaše fólie příliš tenká, je dost problematické, ne-li nemožné, zabránit spotřebování hliníku dříve, než se váš výrobek zmenší. Představte si to u práškové formy, ta by se sama téměř okamžitě rozpadla.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
HCl nenahradí dusičnan Hg, protože dusičnan je silnější než HCl. Pokud jsem vás správně pochopil :). Buď musíte kovovou rtuť zreagovat s kyselinou dusičnou, abyste získali dusičnan, a použít ho tak, jak je, nebo získat dusičnan, pak ho bazifikovat s NaOH, abyste získali oxid rtuťnatý (sraženiny), a pak tento oxid zreagovat s HCl. Další možnost, kterou jsem použil, je vyrobit octan Hg (Hg+kyselina octová+H2O2) -> bílá sraženina, pak přidat HCl, dokud sraženina nezmizí, a tuto polévku použít k amalgamování.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Rtuť + zředěná kyselina dusičná, jak vzniká z HCl a dusičnanové soli (kvůli disociaci a rovnováze a podobným blbostem budete mít nějakou kyselinu dusičnou) -> dusičnan rtuťnatý(I)-. Reakce dusičnanu rtuťnatého s HCl je jedním z běžných způsobů, jak získat HgCl2.

Důkaz je nakonec vždy v pudinku: Prostě to zkuste. Funguje to.

Tehdy před 20 lety, když s tím Polverone přišel na sciencemadness.org, se sice ozývalo drbání hlav, ale protože to před zveřejněním skutečně vyzkoušel a nikdo o tom nepochyboval, inu, je známý a uznávaný a patří mu fórum ;).....
.... časem tu metodu použily hromady lidí, také ji často doporučuji, protože byla zveřejněna před více než 20 lety a nikdo mi za celou tu dobu nepřišel utrhnout hlavu....

všechno v pořádku, žádné starosti
/ORG
 

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
Tento zápis je naprosto nepřehledný. Jeho dodržováním v této podobě získáte 10 % jedu. Nebo může být i méně.

1. Hliníkový amalgám je třeba připravit předem, je to důležitý krok
2. Přidejte svůj p2p, methylamin do amalgámu spolu s isopropanolem.
3. Udržujte reakční teplotu <30 stupňů
4. Se 40 g p2p a 40 g hliníkového FOILu získáte 100% runu :).
5. Před filtrací Al/Hg kalu přidejte NaOH/KOH, usnadní to proces filtrace a zničí zbývající Al.
6. A tak dále...
 

Jordan Belfort

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 10, 2023
Messages
128
Reaction score
60
Points
28
Dříve jsem dělal na 200litrových sudech, 100litrové sudy jsou také v pořádku, a dělal jsem reakci v jednom hrnci.

350-400 gramů rtuti na 10L b (400 gramů je opravdu hodně agresivní), 15L methylaminu 40% a pak jako 30L methanolu.
S tou fólií si nejsem jistý, nakonec jsem udělal tak 2/3 plného kýble s poškrábanou/poškozenou fólií (bez kuliček), takže to byla ta váha.

Nakonec to bylo moc fólie.
Výtěžek: 12 l při PH 12.

Tehdy s methylaminem, každý ví, že jsou pro to lepší alternativy, když se pracuje např. s Al/Hg.
 
View previous replies…

Ortist

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
89
Solutions
1
Reaction score
54
Points
18
těžko uvěřitelné :). při 40g zatížení je to velmi exotermické, takže musíte RM chladit, jinak vám všechen metylamin prostě uteče. Netušíte, co se stane, když máte kilo hliníkové fólie. Pokud použijete hliníkové kuličky, je to o něco méně exotermické.
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Teplota refluxu je teplota varu, která závisí na bodu varu směsi, což znamená, že při velkém množství methylaminu v ní bude asi 45 až 50 °C, protože tehdy azeotrop voda/alkohol/methylamin vře. Bez tlakové nádoby to nelze zahřát více. Problémem je únik methylaminu, již jsem uvedl, jak tento problém vyřešit zachycením a opětovným použitím MeNH2, který se vyvaří. Při nižších teplotách bude stále docházet ke ztrátám MeNH2, ale také reakce bude trvat věčně a den nebo dva nebo pět.
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Takže jaké doporučujete poměry a tak dále, aby se syntéza provedla za 8h, říká se 2na tady s poměry uvedenými tady je spíše refluxovat to po dobu 8h, aby se práce provedla správně.
 
Top