Syntéza oleje PMK z PMK (CAS 28578-16-7 vosková forma) ve velkém měřítku

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Zlikvidujte vrchní vrstvu vody.
9. Do reaktoru opět vložte vrchní vrstvu oleje.

Kolik vrstev bude: vrchní byla zlikvidována voda a poté ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
To jsem také viděl. To je překlep. Měly by tam být jen dvě vrstvy. Očekával bych, že vrstva s olejem spadne na dno. Vrchní, vodní vrstvu, oddělte a vyhoďte. Spodní olejovou vrstvu si nechte pro další krok. Později, pokud použijete DCM, bude váš konečný produkt ve spodní vrstvě DCM, která není aquas. Pokud nahradíte DCM toluenem nebo diethyletherem (jak se na to ptal někdo jiný), bude váš produkt v horní neakvazivní vrstvě. DCM, dolní část. Toluen a diethylether nahoře. Doporučil bych vám zůstat u DCM, protože na rozdíl od toluenu jej lze oddělit pomocí nízké teploty a nepředstavuje takové nebezpečí požáru jako DE. Je však karcinogenní a *má nízký bod vzplanutí*. Použijte dobře větraný prostor a shromažďujte ho v chlazené nádobě pro opětovné použití.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Ahoj , to je moje metoda, (im Fring, jen jsem ztratil to zasraný heslo)
Viděl jsem, že jste přidal nějaké kroky, otázky:

Proč jste se rozhodl použít hydrogenuhličitan sodný místo NaOH, proč přesně? (zkoušel jsem obojí, všechno fungovalo)
a v posledním kroku říkáte "odpařte DCM ze dna" , proč odpařovat? nebylo by lepší oddělit vrstvy?
Nebo tím myslíte, že po oddělení se to dá do vakuové destilace, aby se odstranily případné zbytky vody?

A barva PMK? tmavě červenohnědá, nebo nažloutlá jako u starého?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Vy to děláte odděleně. Oddělíte spodní vrstvu, která se skládá z DCM a Produktu, a poté odpaříte DCM z *toho, co bylo spodní vrstvou* (použil bych horkou vodní lázeň), aby vám zůstal (špinavý, ale pro většinu dostatečně čistý) produkt. Myslím, že by bylo dobré produkt destilovat parou.

Pokud je někdo obeznámen s chemií, ví, že existuje svazek variant, které byste mohli použít.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Dobrým vysvětlením je tento příspěvek, který zveřejnil @btcboss2022 (děkujeme). Potvrzuji, že je to osvědčená a fungující metoda.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Existuje nějaká alternativa k DCM (třeba toluen?), protože je v mé zemi těžko k sehnání?
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Používáte k redukci octan amonný nebo plynný MeNH2?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Acetát amonný = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Záleží jen na vás.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Z 1,25 kg z PMK oleje (z práškové formy PMK) jsem získal 1,3 kg finální látky.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Jedna z mých velmi raných syntéz, v době, kdy mělo smysl vyrábět pouze produkt této čistoty, ale málokdo ji ocení takovou, jaká je..bohužel.

To bylo ještě v době, kdy jsem dělal synťáky ze záliby, být zavřený v laboratořích a říkat si, že mám vyrábět fialové sračky, bylo ujeté.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Nejkrásnější MDMA, jaké jsem kdy viděl. Je to MDMA HCL? Jak to děláš, že je to tak průhledné, brácho? Umím vyrobit MDMA HCL čistě bílý, není to těžké. Ale přesto lze dosáhnout vysoké průhlednosti.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Je třeba pmk olej/prach
Můžete mě kontaktovat
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
S novým zlepšením výtěžnosti, kdy musím extrahovat olej PMK ze spodní a horní vrstvy, musím stále oddělovat obě vrstvy, nebo mohu odstranit kroky 7, 8 a 9?

Myslím tím, že po "6. Přidejte 3,25 kg HCL 37 % po malých dávkách, po přidání všeho udržujte směs při 80 °C při refluxu během 1 hodiny míchání.", mohu přejít přímo k "10. Přidejte směs H2O a hydrogenuhličitanu sodného, míchejte 2-3 minuty." ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Je třeba oddělit jednotlivé vrstvy.
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
V jakém tempu by měl probíhat 6. krok? Jak rychle by mělo probíhat přidávání kyseliny po kapkách? 10 g najednou? Zdá se, že právě tento krok ničí průběhy. Při použití kyseliny fosforečné místo HCl, při jaké teplotě je nejlepší být při přidávání kyseliny? kolik přidat najednou?
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Chybí diskuse o počátečních teplotách přídavku PMKe k roztoku naoh i HCl , to jsou 2 nejzásadnější body reakce, teploty a rychlost přídavku, moudrost kapek atd. děkuji
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
pokojová teplota můj nig, pokojová teplota, stejně jako u jakékoli jiné reakce, při níž bazifikujete nebo okyselujete matečný roztok, chcete, aby byla co nejchladnější a nejpomalejší, aby se nezvyšovala teplota a nevznikaly vedlejší produkty. nemůžete začít z mrazáku samozřejmě hned na začátku, protože už je to posraný kámen a potřebujete teplo, abyste ho roztavili, takže nejnižší teplota, jakou můžete, že? pak necháš teplotu klesnout po refluxu, zpracuješ směs a okyselíš, o tom není diskuze, protože se předpokládá, že pokud máš kilo MDP2P, že jsi nejdřív provedl alespoň základní A/B extrakci a tudíž by ses na to nemusel ptát
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Na současném trhu je definitivně nejsilnější bezpochyby, srovnávat mexický nebo kanadský je skutečný shit, slabý a špinavý, naproti tomu tento čistý Dmeth zcela čistý a síla nikdy předtím netestovaná. Děkuji chemikovi, že mě přesvědčil k testu, dalším krokem je, že dnes objednám 1/2 kila..
To je vše, lidi!!!!
Síla na stupnici od 1 do 10 (dávám 13), Dlouhotrvající dávám 15...:)
jsem si myslel, že mám nejlepší drogy metamfetamin u sebe jsem se spletl 30 let jsem nikdy nezkoušel tak silný produkt v celém svém životě. zkrátka jsem se vážně spletl v mém hodnocení Metamfetaminu, který se točí ve světě. Myslím a sleduji, že zde na tomto fóru je nejnadanější chemici vyrábět čistý D-Meth, super silný, to vás vezme ke hvězdám ...
kdybych byl na vašem místě zkusím štěstí , kontaktujte pana co nejdříve .... kdyby ještě souhlasil s prodejem vám? Ach ach, zkuste to, stojí to za to..POKOJ.
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Dobrý den, 4676-39-5 (MDP2P) je totéž co P2NP, že ?
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Má někdo nějakou dobrou alternativní volbu kyseliny pro dekarbonizaci a hydrolýzu?
HCl a fosforečná byly právě přidány do nařízení o EPP v mé zemi, již není možné je koupit bez licence EPP nebo adresy firmy a podnikání, dokladu o použití a úplné identifikace.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Plynnou HCl si můžete obstarat sami, není to obtížné. Vše, co potřebujete, si můžete koupit v nejbližším obchodě, kde se prodává nějaký sajrajt pro auta a domácnost.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Když jsem byl mladší, moji kamarádi zabývající se tajnou chemií dělali to, co je uvedeno níže:
1. Vzali elektrolyt z baterie a dali ho na vařič k odpaření. Odpařování pokračuje, dokud není dosaženo hustoty 1,8 gr na 1,0 ml.
2. Připravila se nějaká skleněná nádoba s hadicí a dovnitř se vložil NaCl (kuchyňská sůl).
3. Získaný elektrolyt se vloží do nádoby v poměru 2 ml na 1 gr soli.
4. Nádoba se uzavře. Z hadice se získá plynná HCl.
 
Last edited:
Top