Nejjednodušší recept na krystal mefedronu

Barocco

Don't buy from me
New Member
Joined
May 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, co se týče benzenu, je možné ho nahradit něčím jiným, protože je pro veřejnost zakázáno ho zde kupovat
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Myslím, že toluoen by měl fungovat, protože je to právě rozpouštědlo pro Freebase. Ale jsem jen začátečník.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Jak je to 25 %, když zdůraznil, že dostal ~50 g?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Pokud někdo vyrobí methylamin 40% z methylaminu hcl pomocí NaOH, je nutné methylamin destilovat, nebo je možné ve směsi ponechat NaCl?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A jak je to s acetonem? Stačí aceton z železářství, nebo je nutné ho destilovat a vysušit nad MgSO4?

A další hloupá otázka: je někdo schopen destilace v měděné destilační nádobě, nebo se doporučuje ještě laboratorní sklo?
 
Last edited:

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
V souvislosti s mými předchozími otázkami jsem nyní trochu experimentoval a domnívám se, že NaCl zůstává ve vrstvě vody a odděluje se s ní. Aceton z železářství by měl stačit, protože se stejně mísí s HCl + H2O, takže určité množství vody není problém. @OutLaw Co si o tom myslíte? Je ta teorie správná?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
A ještě jedna otázka: Vytváří se při syntéze tlak? Protože páska se používá jako těsnicí prostředek. Nebo dochází k zahřívání? Mohla by se celá syntéza provádět v plastových lahvích? Návod je velmi dobrý, ale chybí mi několik vedlejších faktů, které by podrobněji popisovaly postup, abych si mohl lépe sestavit potřebné pomůcky.

Díky moc za odpověď v nějakém čase
 

gamling

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem v Turecku. kde se nachází metylamin?
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jaká je tedy nejjednodušší metoda pro maximalizaci výtěžků při zachování stejného postupu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
u mají všechny ve videu
 
View previous replies…

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
Jaký je hlavní faktor, který ovlivňuje celkovou výtěžnost v tomto případě použití NMP a ethylacetátu?
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
THF ethylacetát nmp benzen dcm toulen ksylen u lze použít, pokud jste provedli dobrou syntézu, získáte stejnou hmotnost a % čistoty produktu.
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
@Alchymista;
Školení a no jak. Ale tam, kde jednodušší způsoby s méně zdroji selhání (vše jen v 1 lahvičce, 2 kádinkách, pipetě a pyrexx misce. A krystalizujete imidiaticky bez předchozího sušení prášku).
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To je styl, který mě zajímá. Tato syntéza vyžaduje proplachování pouze vodou, jiní navrhují roztok ethylacetátu. Pokud nahradím bezen DCM, stačí voda, nebo jiná rozpouštědla dávají lepší výsledky?
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
50
Points
28
Zatím jsem se nedostal k tomu, abych zvládal rozpouštědla. Vím jen, že DCM je těžší než voda a benzen/toluen je lehčí. To je rozdíl. Pokud při okyselování narazí kyselina nejprve na rozpouštědlo s volnou bází, mef přímo flokuluje. Pokud však kyselina nejprve narazí na vrstvu vody, stane se kyselou a volná báze přejde do vody. Ve druhé variantě se pak vodní vrstva odstraní a umístí se do krystalizace. Vrstva DCM je kontaminována.
 

The Alchemist

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 7, 2023
Messages
45
Reaction score
25
Points
8
To je dobrý postřeh. Děkuji vám. Myslím, že v tomto bodě to bude aceton. Jako že reakci provedete v DCM, pak roztok propláchnete vodou, oddělíte vrstvy a vodu později vyhodíte do koše. Pak vezměte vrstvu oleje a smíchejte ji s acetonem před okyselením. Možná by bylo lepší použít jiné rozpouštědlo než vodu, pokud by při okyselování způsobovala problémy.
 
Top