🔍 Most Wanted!

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Αναζητούμε προμηθευτές χημικών προϊόντων σε όλο τον κόσμο. Παρακαλούμε αφήστε εδώ συνδέσμους για προμηθευτές που γνωρίζετε και εμπιστεύεστε.
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
View previous replies…

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
594
Points
93
Σκληρή τιμή για την ανάληψη του ρίσκου να παραγγείλετε από την Κίνα, κατά τα άλλα πρόκειται για μια καλή εταιρεία με καλό και επικοινωνιακό προσωπικό!
 

Venom2021

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 24, 2022
Messages
33
Reaction score
28
Points
8
Στην Πολωνία μπορώ να πάρω methyloamine hcl 40% σε νερό
2 βρωμο 4-μεθυλοπροπυφαινόνιο
2 βρωμο-4-χλωροπροπυφαινόνιο
P2np
Και άλλες χημικές ουσίες αν κάποιος χρειάζεται
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Πόσο κοστίζει ένα κιλό P2NP;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Τι θα λέγατε για
2000 λίτρα το μήνα CAS 96-48-0. Έχω μια μέθοδο αποστολής που λειτουργεί. Αν μπορείς να το κάνεις, θα γίνεις πλούσιος;
 

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇳🇱
Joined
Sep 3, 2023
Messages
67
Reaction score
24
Points
8
Έχω έναν προμηθευτή στην Ινδία!
Στείλτε μου μήνυμα!
 

Attachments

  • 2H89PnGWTO.jpg
    2H89PnGWTO.jpg
    290.8 KB · Views: 202

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Γνωρίζετε
w κάποιο από αυτά τα μικρά μέρη που πωλούν GBL και στέλνουν στις ΗΠΑ;
 

YouTing

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 4, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Η 1,4-βουτανοδιόλη είναι απολύτως νόμιμη στην Κίνα (η νομιμότητα μπορεί να σχετίζεται με το ευρύ φάσμα βιομηχανικών χρήσεων), οι Κινέζοι πωλητές έχουν άφθονο το εμπόρευμα και χαμηλές τιμές, πρέπει να πάρετε τον Κινέζο προμηθευτή για να το μεταμφιέσετε και να κάνετε μια απλή προετοιμασία στην κουζίνα σας για να πάρετε GBL
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Συνθετικό Noidz? Εννοείτε HGH με βλαστοκύτταρα . Έχω αυτό το φορτίο που προορίζεται για το νοσοκομείο Kaiser είναι αιχμή του δόρατος αλλά να τα ξεφορτωθώ αν ξέρετε κάποιον που θα τα ήθελε παρακαλώ ενημερώστε με ότι καταλαμβάνει πολύ χώρο στο ψυγείο. Μου έφτιαξαν το στροφικό μου πέταλο και τα μαλλιά των φίλων μου επανήλθαν στο αρχικό τους χρώμα που είναι γαμημένα καταπληκτικό. Σε κάνει να αισθάνεσαι σαν να είσαι ανίκητος κάνοντας το σετ 3 εβδομάδων νόμιζα ότι ήμουν πάλι 20.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Γεια σας,
Είχα πολύ καλή εμπειρία με έναν έμπορο από την Κίνα Hubei Amarvel Biotech Co,Ltd Bmk (Cas 5449-12-7) γρήγορη αποστολή (κεντρική Ευρώπη), καλή τιμή. Άλλα προϊόντα είναι επίσης διαθέσιμα εκεί.
 

SkylineSalesCannaboids

Don't buy from me
Resident
Joined
May 11, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Τους έκλεισαν πρόσφατα ήταν μέρος του κόλπου της dea οι Ηνωμένες Πολιτείες τους ξεγέλασαν νομίζοντας ότι θα διδάξουν να μαγειρεύουν και τους συνέλαβαν στα Φίτζι καλά τους απέλασαν από τα Φίτζι και μετά τους συνέλαβαν στα νησιά της Χαβάης πιστεύω σίγουρα μην παραγγείλετε από αυτούς
 
View previous replies…

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Εντάξει, χαίρομαι που το γνωρίζω, μπορείτε να μου πείτε πώς το γνωρίζετε αυτό; Επηρεάζονται και άλλοι προμηθευτές;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Υπάρχει άφθονο bdo παντού, οι άνθρωποι φαίνεται να πιστεύουν ότι το bdo είναι νόμιμο, αλλά είναι ακριβώς πάνω από το GBL στον κατάλογο του προγράμματος 1 με την DEA. Οπότε, ευχαριστώ, αλλά όχι, δεν έχω καμία χρήση για το bdo. Γιατί η Κίνα δεν προσθέτει κάτι στην GBL που τεχνικά την κάνει διαφορετική χημική ουσία αλλά δεν την επηρεάζει με κανένα τρόπο, θα μπορούσαν να αρχίσουν να την στέλνουν ξανά με νέα ονομασία και CAs # και να είναι σε καλό έδαφος ακόμα νόμιμα;
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
gbl απαγορεύεται η εξαγωγή στην Κίνα και υπάρχουν σαφείς κανονισμοί. Επίπεδο προϊόν bdo
 

Lordoftheshard 2

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 29, 2023
Messages
78
Reaction score
42
Points
18
Θα αποσταλούν όλοι πίσω στην Κίνα, καθώς εργάζονται για την κινεζική κυβέρνηση που βρίσκεται πίσω από όλες τις μετωπικές χημικές εταιρείες
 

flightrcs

Arested
Member
Joined
Jul 17, 2022
Messages
34
Reaction score
50
Points
18
Για τα συνθετικά κανναβινοειδή επισκεφθείτε μας the-frcs.is
 

testint

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 26, 2023
Messages
123
Reaction score
67
Points
28
Έχω χρησιμοποιήσει το redhim,com για πάνω από πέντε χρόνια που βρίσκεται στη Ρωσία καλή επιλογή και αποστολή ΔΕΙΧΝΕΙ να μην επηρεάζεται από την κατάσταση στην περιοχή
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Κύριε, λέτε ότι αυτοί οι τύποι θα στείλουν GBl στις ΗΠΑ;
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Πού βρίσκεστε εσείς και ο γείτονάς σας; Στις ΗΠΑ;
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
244
Points
43
Μπορώ να συστήσω το Skyechem στο wickr για κινεζικές χημικές ουσίες και παράγοντες και το organicchemistrypoland.pl (ηλεκτρονικό κατάστημα, ρίξτε μια ματιά). Εγώ δεν παραγγέλνω στο κατάστημα αλλά μέσω ηλεκτρονικού ταχυδρομείου με το ίδιο όνομα @proton.me. Όπως πάντα με τους Πολωνούς, να είσαι πολύ ευγενικός και να προσθέσεις μερικές φιλικές κουβέντες αλλά κατά τα άλλα να είσαι πολύ σύντομος, τα αγγλικά τους είναι συνήθως μάλλον περιορισμένα. Επίσης καλύτερα να πείτε ότι το θέλετε πολύ καλά συσκευασμένο και προσφερθείτε να πληρώσετε μερικά € παραπάνω για αυτό. Τι εντάξει καθώς οι τιμές είναι πραγματικά μεγάλες ειδικά για τους διαλύτες, όπως μεθανόλη 2,20 € το λίτρο για παράδειγμα.
S3, https://shop.es-drei.de - είναι επίσης ένα καλό μέρος, γερμανικός προμηθευτής χημικών με εξαιρετικές τιμές σε πράγματα όπως Silica Gel, Kieselguhr, ξηραντικά και άλλα κοινά πράγματα και φθηνή αποστολή εντός της Γερμανίας.
Επίσης στη Γερμανία είναι το Aurelio.de ένας προμηθευτής καλλιτεχνών και αποκατάστασης με πολύ καλές τιμές σε διαλύτες όπως ο οξικός αιθυλεστέρας και η ακετόνη.
Όλοι οι Γερμανοί προμηθευτές χρειάζονται ένα αποδεικτικό ηλικίας, ας πούμε μια φωτογραφία ταυτότητας για τα περισσότερα ενδιαφέροντα πράγματα. Θα πρότεινα να τους το στείλετε αυτό χωρίς να σας το ζητήσουν μόλις εγγραφείτε στο κατάστημα, με μερικές φιλικές ατάκες και θα είναι ομαλή η πορεία σας σε όλη τη διαδρομή.

Για γυαλικά/εργαστηριακό εξοπλισμό, συμπεριλαμβανομένων των μεγάλων πραγμάτων: https://www.kleinanzeigen.de/pro/SecondLab - ωραία παιδιά, καλύτερες τιμές, κουβεντιάστε λίγο, κλείστε ραντεβού, περάστε από την αποθήκη τους και πάρτε ό,τι επιθυμεί η καρδιά σας, πληρώστε μετρητά και τελειώσαμε. Τι θα θέλατε περισσότερο;
Φυσικά, ποτέ μην ζητάτε να σας δώσουν χάπι-πρέσα. Αυτό είναι το μόνο πραγματικά προβληματικό κομμάτι του εξοπλισμού και είναι καλύτερο να αγοράζεται από την Κίνα ως ανταλλακτικά και να αποστέλλεται αποσυναρμολογημένο σε διάφορες μικτές αποστολές "Repair set for production unit 77545ATd-B" - καταλαβαίνετε τι εννοώ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Γεια σας, παρακαλώ αφιερώστε χρόνο για να προσθέσετε αυτές τις τοποθεσίες στον κατάλογο συνδέσμων.
 
Top