5cl synthesis kits china

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
5c材料

①. Κύριο συστατικό, 1kg
②. dmf, 2,5-3 λίτρα (68-12-2)
③. Ανθρακικό κάλιο, 700g (584-08-7)
④. 5-βρωμο-1-πεντένιο , 514 g (1119-51-3)

Βήμα:
Προσθήκη ①②③ στη φιάλη αντίδρασης, ανάδευση, θέρμανση στους 60-70 βαθμούς,
Προστίθεται αργά το ④, αντιδρά για 2-3 ώρες, ψύχεται σε θερμοκρασία δωματίου.

Πώς να λάβετε το τελικό προϊόν:
1. Προσθέστε το διάλυμα της αντίδρασης σε παγωμένο νερό, ενώ ανακατεύετε, και προσθέστε το αργά. Η λαμβανόμενη σκόνη είναι το τελικό προϊόν.

2. Το διάλυμα της αντίδρασης εκχυλίστηκε δύο φορές με διχλωρομεθάνιο και νερό, συμπυκνώθηκε σε ξηρότητα, προστέθηκε 1,5 kg αιθανόλης, τοποθετήθηκε στο ψυγείο για 1-2 ημέρες και ελήφθη μια κρυσταλλική σκόνη, η οποία είναι το τελικό προϊόν.

Το πρώτο είδος τελικού προϊόντος δεν είναι τόσο καλό όσο το δεύτερο είδος καλό.

Εξοπλισμός:
①. Αντιδραστήρας 50 λίτρων,
②. Περιστροφικός εξατμιστής 20 λίτρων,
③. καταψύκτης,
④. Φίλτρο αναρρόφησης (φυγόκεντρο),
⑤. Βαρέλια εκχύλισης και κρυστάλλωσης 60 λίτρων, 4 τεμάχια,
 

dirtred

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 14, 2023
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
είναι δύσκολοι στη χρήση οι περιστροφικοί εξατμιστές ή οι αποστακτήρες
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Καμία τύχη με αυτό; Βρήκατε προμηθευτή;
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3

Ποιος είναι ο αριθμός cas για το κύριο συστατικό; Δεν μπορώ να τον βρω.
 

Taimo

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 13, 2022
Messages
7
Reaction score
9
Points
3

Attachments

  • NvBYngr6Fw.jpeg
    NvBYngr6Fw.jpeg
    331.7 KB · Views: 569

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
Συμφωνώ ακριβώς με αυτό που λέτε. Πιστεύω ότι έχω την πρόδρομη ουσία για την οποία μιλάτε και μου φαίνεται ότι είναι η ίδια με το 5cl. Έχετε δίκιο ότι αντιδρώντας με 5-βρωμο-1-πεντένιο προκύπτει 5cl, που είναι αδύνατο να κρυσταλλωθεί, και έχω αναφέρει ότι έχω αντιδράσει την ίδια πρόδρομη ουσία με 1-βρωμο-5-φθοροπεντάνιο και έχω λάβει ένα ισχυρότερο προϊόν, και υποθέτω ότι είναι το 1971007-89-2, το S- ισομερές (ή ενδεχομένως ρακεμικό μείγμα, cas 1715016-75-3;). Μετά από κάποιες δοκιμές, μπόρεσα να παρατηρήσω αυξημένη απόδοση και των δύο όταν αποξηραμένο και φρεσκοαποσταγμένο DMF, φρεσκοαποξηραμένο ανθρακικό και μεταφερόμενο υπό ρεύμα αργού. Δεν μπορώ να προσδιορίσω πόσο ακριβώς, αλλά το παραδοσιακό μηχάνημα ανάλυσης noid θα εκτυπώσει αποτελέσματα με αδιαμφισβήτητα στοιχεία όπως "DUUUUUUUDE I CANT MOVE" ακολουθούμενο από μια τυπική ροή απόρριψης μνήμης που υποδεικνύει τουλάχιστον κάποια αύξηση της απόδοσης κατά 21,75%*.
Ένα άλλο σχόλιο και ερώτηση, φαίνεται ότι κυκλοφορεί ένα MDMB-5br-inaca ως πρόδρομος, ίσως για να παρακαμφθούν οι κανονισμοί. Η εμφάνισή του φαίνεται να είναι διαφορετική, ένα έντονο κίτρινο. Το έχει ακούσει ή το γνωρίζει κανείς; Κάποια πρόταση πρακτικής δοκιμής ή μεθόδου για τον προσδιορισμό αυτής της παρουσίας του Br? Με τον όρο πρακτικό εννοώ να μην έχουμε FTIR, HPLC-MS, NMR ή κάτι παρόμοιο στο γκαράζ δίπλα στον τόρνο, όπου θα έπρεπε να βρίσκεται το αυτοκίνητό μας.

* αυτό το έγγραφο προορίζεται μόνο για ψυχαγωγικούς σκοπούς, καμία πληροφορία δεν πρέπει να λαμβάνεται σοβαρά υπόψη, εκτός αν είστε ηλίθιος**.
** αν είστε ηλίθιος, μην πάρετε αυτό το έγγραφο στα σοβαρά
 

BackstagePanther

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
10
Reaction score
8
Points
3
Γεια σας φίλε και σας ευχαριστώ για την απάντησή σας και τον χρόνο σας. Έχω αυτό το πρόδρομο. 5BR-INACA (ADB-INACA) και περιμένω το αλκυαλογόνο για να αρχίσω να πειραματίζομαι. (Είναι τόσο δύσκολο να το βρω). Θα κρατήσω οπωσδήποτε αυτό το νήμα ενημερωμένο για τυχόν πειράματα και αποτελέσματα με αυτή την πρόδρομη ουσία. Επισυνάπτω την ονοματολογία του. Αλλά... Είμαι λίγο επιφυλακτικός σχετικά με αυτό το άτομο βρωμίου στη θέση 5 του δακτυλίου. Η θέρμανση του μίγματος στους 70° - 75° C σίγουρα ΔΕΝ πρόκειται να σπάσει αυτόν τον δεσμό άνθρακα - βρωμίου. Έτσι έχω μια μικρή ιδέα , ενώ το 5-βρωμο-1-φθοροπεντένιο, ή το πεντάνιο, ή το βρωμοβουτάνιο πρόκειται να επαναφέρει το υδρογόνο που συνδέεται με το άζωτο στο δακτύλιο, εντούτοις το τελικό προϊόν θα διατηρήσει αυτό το άτομο βρωμίου εκεί. Ανεξάρτητα από το όνομα που μπορεί να είναι κάτι σαν 5BR-ADB-5FLUORO...(κάτι), αυτό το άτομο βρωμίου εκεί, μπορεί να μειώσει τη δραστικότητα. Υποθέτω ότι θα το δούμε. Έχω επίσης αυτή την πρόδρομη ουσία 5br inaca (ή adb-incaca) από 2 διαφορετικές παρτίδες και έχω πρόσβαση σε NMR. Έτσι, όλα τα δύο πρόδρομα συστατικά και η προκύπτουσα κρυσταλλική ή στερεή ουσία (αν τα καταφέρω φυσικά) θα εξηγηθούν λεπτομερώς είτε εδώ είτε σε ένα vid.
 

Attachments

  • 5WIFec1EC6.png
    5WIFec1EC6.png
    13.3 KB · Views: 342

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Μόλις συνάντησα έναν προμηθευτή που ήθελε να μου πουλήσει τον κύριο πρόδρομο του 5cl και τις υπόλοιπες χημικές ουσίες, αλλά είμαι λίγο επιφυλακτικός. Ο κίνδυνος απάτης είναι πολύ μεγάλος...!
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
ναι, η συνταγή είναι αληθινή, αλλά ποιο τελικό προϊόν προκύπτει από την αντίδραση; Γνωρίζει κανείς αν αναλύθηκε στο εργαστήριο;
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
ποια ουσία προκύπτει από την παραπάνω αντίδραση;
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
Γνωρίζει κανείς ποια ουσία βγαίνει από την παραπάνω συνταγή και τη σύνθεσή τους; αναλύεται στο εργαστήριο;


Γνωρίζει κανείς τον χημικό τύπο του τελικού προϊόντος ή την ονομασία του;
 

sgbaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Δοκίμασα αυτή τη σύνθεση πρόσφατα, αν και το προϊόν ήταν ενεργό, παρατήρησα ότι είχε μείνει πολύ πρώτη ύλη, μετά από ανάδευση για 5 ώρες. Δεν είχαν αντιδράσει; Δεν ξέρω.
Εάν ήταν, φαίνεται ότι θα επηρέαζε τη δραστικότητα του προϊόντος.

Καμία συμβουλή παιδιά;
 

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Αυτός ο αριθμός cas είναι λάθος
 

Mr.Ben

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 21, 2022
Messages
14
Reaction score
11
Points
3
Deals
2
Πρόδρομος 5cl ,σωστά;
 

ging6910

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 30, 2022
Messages
13
Reaction score
4
Points
3
Αγόρασα ένα κιτ και έχω ένα ελαιώδες προϊόν που δεν έχει στερεές δόσεις κάποιος ξέρει πήρε για να το πάρει αυτό στο τελικό προϊόν
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
Γεια σε όλους,
Είναι ενδιαφέρον να μάθω αν κάποιος έχει πετύχει την απλή σύνθεση που αναφέρεται παραπάνω για να πάρει από MDMB-INACA
Το τελικό προϊόν MDMB-4en-PINACA ?
 

madmoney69

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 29, 2022
Messages
161
Reaction score
156
Points
43
Ναι
 

Albert A

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 6, 2022
Messages
17
Reaction score
3
Points
3
αρκεί η θέρμανση της πρόδρομης ουσίας σε DMF με 5-βρωμο-1-πεντένιο και ανθρακικό κάλιο 3 ώρες στους 60-70 βαθμούς όπως γράφεται στην αρχή του νήματος ή απαιτούνται επιπλέον βήματα στη σύνθεση;
 

Iris HeScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 7, 2023
Messages
28
Reaction score
18
Points
8
Deals
8
ζεστό πώληση για ένα ολόκληρο σύνολο από αυτά, καλώς ήρθατε στην έρευνα!
 
Top