Σύνθεση Alpha-PVP (κλίμακα 1-10kg). Πλήρες εκπαιδευτικό βίντεο.

VamonosPest

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 9, 2022
Messages
20
Reaction score
25
Points
3
Με τι θα μπορούσα να αντικαταστήσω την πυρρολιδίνη;
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Μεθυλαμίνη. Θα πάρετε επίσης καλό προϊόν.
 
View previous replies…

a.hatam

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας
Πόσα γραμμάρια;
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Φυσικά αυτό δεν είναι αλήθεια. Οι πρόδρομες ουσίες μπορεί να θεωρούνται νόμιμες σε ορισμένα μέρη της ΕΕ, αλλά πρόκειται για εκείνες τις περιοχές στη μέση της ΕΕ όπου σου επιβάλλονται 9 χρόνια φυλάκιση μόνο για την παραγγελία αυτών των "νόμιμων" χημικών ουσιών.
Μην ανησυχείτε αν χρειαστείτε κάποια δράση, θα εισβάλουν στο σπίτι σας και θα σας ρίξουν στο πάτωμα και θα σας περάσουν χειροπέδες. Στην πραγματικότητα το κάνουν αυτό για πολύ μικρότερα κακουργήματα όπως η μεταφορά ενός μύλου.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
Φυσικά, δεν υπάρχει κανένα επιχείρημα στο: "Το χημικό1 δεν αναφέρεται ως παράνομο." Το γεγονός και μόνο ότι μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την παραγωγή ενός παράνομου φαρμάκου είναι εύκολα αρκετό για να λάβετε μια πλήρη πρόταση. Το καλό site σχετικά με αυτό είναι: Όταν οι άνθρωποι σας πιάσουν, θα έχετε πολύ χειρότερη μοίρα.
Ακούω ότι σε άλλα μέρη του κόσμου, όπως στο Τέξας, υπάρχει περίπου το ίδιο. Ως εκ τούτου, αυτή η αμέλεια εδώ δεν είναι κατανοητή.
 

Polka999

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 31, 2023
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας. Μπορώ να αντικαταστήσω την άνυδρη ακετόνη με απλή ακετόνη ή ίσως με κάτι άλλο.
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
435
Reaction score
659
Points
93
Είναι προτιμότερο να χρησιμοποιείτε ακετόνη. Εάν έχετε "μόνο" ακετόνη, τότε μπορεί να στραγγιστεί.
 

rado

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 30, 2023
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Ποιος διαλύτης για τη σύνθεση του Alpha-PVP είναι καλύτερο να χρησιμοποιείται αντί του οξικού αιθυλεστέρα, έτσι ώστε να μπορεί να οξυνθεί σε περίσσεια νερού και ο διαλύτης να μην αναμειγνύεται με μια υδατική βάση
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
727
Reaction score
1,017
Points
93
ομόλογα του βενζολίου
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Έτσι... Μέχρι τώρα το ερώτημά μου παραμένει αναπάντητο ποιες είναι οι τυπικές υπόλοιπες τοξικές χημικές ουσίες στις συνθέσεις της άλφα*. Ορισμένες παρτίδες μπορούν πραγματικά να προκαλέσουν χάος στους πνεύμονες και για την ασφάλεια της υγείας αυτές οι πληροφορίες είναι πολύ σημαντικές.

@William Dampier, @G.Patton, @HIGGS BOSSON, είστε τόσο σπουδαίοι χημικοί. Σίγουρα έχετε απαντήσεις!
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Γεια σας. Αν ακολουθήσετε το βίντεο-κατευθυντήριό μας, δεν θα έχετε τοξικές ουσίες στο προϊόν σας.
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Στην πραγματικότητα δεν έχω κάνει τίποτα ακόμα. Μιλάμε για τα προϊόντα που φτιάχνουν άλλοι.

Νόμιζα ότι εσείς οι ειδικοί χημικοί γνωρίζατε τις πιθανές προσμίξεις και μπορείτε να το πείτε. Αλλά άκουσα ότι δεν γνωρίζουν όλοι ότι το κάλιο Permanganat χρησιμοποιείται από τα κινεζικά εργαστήρια όταν παράγουν ουσίες για εμάς.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Μπορείτε να περιγράψετε τη σκέψη και τη λογική σας σχετικά με το υπερμαγγανικό κάλιο και την εξάρτησή του μεταξύ των προσμίξεων των τελικών προϊόντων;
 

Cranston

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 20, 2023
Messages
76
Reaction score
44
Points
18
Έτσι, προσπαθώ να απαντήσω ο ίδιος στις ερωτήσεις: Η εικασία μου είναι, ότι η πυρρολοδίνη ως η κύρια πρόσμειξη που προκαλεί αναπνευστικά προβλήματα.
Δεν είναι μόνο προφανές επειδή χρησιμοποιείται στη σύνθεση, αλλά το σημείο ζέσεως της είναι πολύ κοντά σε εκείνα των πυρόλων, γεγονός που θα μπορούσε να εξηγήσει ότι εισέρχεται τόσο γρήγορα στους πνεύμονες.

Αλλά ένα πράγμα ΔΕΝ καταλαβαίνω: Θα πρέπει να ξεπλένεται πολύ καλά με άνυδρη κρύα ακετόνη. Οπότε πώς είναι δυνατόν να βρίσκεται ακόμα σε κάποια προϊόντα;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Μια περίσσεια πυρρολιδίνης θα αποσταχθεί με οξικό αιθυλεστέρα. Επιπλέον, έχει υγρή κατάσταση σε κανονικές συνθήκες και μπορεί εύκολα να προσδιοριστεί. Εάν δείτε υγρό a-PVP, μην το χρησιμοποιήσετε και πλύνετε/στεγνώστε.
Μπορώ να σας πω ότι δεν έχω δει ποτέ τέτοιο a-PVP, αν και έχω δει πολλά δείγματα.
 

Caleb

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2023
Messages
27
Reaction score
27
Points
18
ποιες είναι λοιπόν αυτές οι προσμίξεις; ένας φίλος μου οπαδός ασετόν-έπλυνε κάποια α-πνπ από έναν πωλητή αυτού του site. ήταν γεμάτη από yelloe sh*t, συγγνώμη αυτές οι λέξεις. τι είναι αυτά;
γιατί δεν ελέγχετε την ποιότητα και τους κινδύνους για την υγεία εδώ;
 

viking1111

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, σε ποια είναι η καλύτερη ανακρυστάλλωση σκόνης προσπάθησα να βάλω 1:1 με aceton και στην κατάψυξη αλλά εξακολουθεί να έρχεται σκόνη
 

Aggro38

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2024
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Όμορφο σχήμα, βλέποντας πόσο συμβάλλει κάθε αντιδραστήριο ή υπόστρωμα στη διαδικασία είναι εκπληκτικό ακόμα και μετά από πολλές αντιδράσεις. Χρησιμοποίησα μοριακά κόσκινα σε παγωμένη ακετόνη για να το βοηθήσω να μείνει στεγνό πριν την προσθήκη καθώς και την ψύξη του FB, και είχα κατακρήμνιση μέχρι και πάνω από 95% απόδοση ρακεμικής αρκετά συχνά.
 

efanefan

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
4
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, θα ήθελα να ρωτήσω αν μπορώ να χρησιμοποιήσω τη φαινεξανόνη για να φτιάξω την άλφα-PHP; Επίσης, να χρησιμοποιήσω υπεροξείδιο του υδρογόνου και υδροβρωμικό οξύ για βρωμίωση και απαμίνωση πυρρολιδίνης; Σας ευχαριστώ πολύ
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ένας περιστροφικός εξατμιστής περιλαμβάνεται στον κατάλογο εξοπλισμού; Αλλά ξεφυλλίζοντας τις οδηγίες και τα βίντεο, δεν παρατήρησα ότι χρησιμοποιείται ένας τέτοιος. Μήπως μου διαφεύγει κάτι; Ή μήπως είναι κάτι που 100% ΔΕΝ χρειάζεται γι' αυτό; Ελπίζω να είναι το δεύτερο. Επειδή ο φθηνότερος που είδα είναι 2 φορές το κόστος του υπόλοιπου εξοπλισμού μαζί.
 

dr_strangelove

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 16, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Θα μπορούσε να λειτουργήσει μια πλάκα θέρμανσης με μαγνητικό αναδευτήρα; Ή υπάρχει κάποιος συγκεκριμένος λόγος για τον οποίο θα πρέπει να χρησιμοποιηθεί ένας αναδευτήρας πάνω από το κεφάλι; Δεν είμαι σε καμία περίπτωση χημικός. Γι' αυτό συγχωρήστε με αν οι ερωτήσεις μου είναι ανόητες.
 
Top