Σύνθεση αμφεταμίνης από P2NP μέσω Al/Hg (βίντεο)

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Στην πραγματικότητα, δεν μπορώ να καταλάβω καλά την ερώτησή σας. Υπάρχει ένα εγχειρίδιο βίντεο και σχόλια σε κάθε βήμα. Πρέπει να επαναλάβετε για να πάρετε αμφ. Γιατί θέλετε να χρησιμοποιήσετε εφεδρίνη και καφεΐνη;
 
Last edited by a moderator:

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Σε ποιο βαθμό μπορώ να τεντώσω με τον καλύτερο τρόπο τη θειική αμφεταμίνη μου για να την καταστήσω οδική; Υποθέτουμε 50 γραμμάρια καθαρής θειικής αμφεταμίνης. Έχω εφεδρίνη και καφεΐνη

.

Ο λόγος για τον οποίο θέλω να ενσωματώσω την εφεδρίνη στη σύνθεση είναι ο εξής: Έχω διαβάσει ότι υπάρχουν μειώσεις με βάση την εφεδρίνη hcl
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Θέλετε να αποκόψετε το προσωπικό σας από την καφεΐνη και την εφεδρίνη; Δεν μπορείτε να φτιάξετε αμφ από εφεδρίνη με αυτή τη μέθοδο.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ίσως αυτό να έκανε το προϊόν ακόμη πιο ισχυρό. Θα είχε νόημα; Θα ήταν ένα αποτέλεσμα 3 συστατικών. Μερικοί άνθρωποι δεν πιστεύουν ότι η καθαρή αμφεταμίνη είναι πολύ καλή, καταλαβαίνουν τι εννοώ με αυτό
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Δοκιμάστε το πρώτα εσείς οι ίδιοι προτού το πουλήσετε σε άλλους.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Πώς θα έκαναν κατάλληλους τους δρόμους αμφεταμίνης; Υπάρχει μια θερμοκρασία πυρήνα κατά τη διάρκεια της αμάλγασης που δεν πρέπει να ξεπεραστεί; Φιάλη 2000 ml με ψυγείο 20g p2np ως αναγωγή χρησιμοποιώ hgcl2. Μήπως προτιμάτε να αποφύγετε την ψύξη εφόσον δεν υπερχειλίζει; Ή πρέπει πάντα να ψύχω; Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
10g p2np διαλύονται σε 100ml ipa με 50ml Gaa 60%, χρειάζομαι λίγο περισσότερο νερό; Γιατί πρέπει να πάρω υδατικό αλκάλιο αντί για μείγμα 50/50;
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Το P2np διαλύεται σε 100ml ipa με 50ml Gaa 60%, χρειάζομαι λίγο νερό; Γιατί πρέπει να πάρω υδατικό αλκάλιο αντί για μείγμα 50/50;
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Έχω υγρό υδροξείδιο του νατρίου όπως αυτή η εικόνα πόσα ml να βάλω;

PvJwzs1TOC
 
Last edited by a moderator:

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Ωωωωω είμαι άβολα που δεν κατέχω τη μετατροπή Molare, θα ήθελα πολύ να την καταλάβω τόσο πολύ. :(
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Παρακολούθησα την πρωτοβάθμια και δευτεροβάθμια εκπαίδευση :/
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Πρέπει να φτάσετε το pH 11-12. Ο απαραίτητος όγκος εξαρτάται από το φορτίο σας.
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Τι συμβαίνει στο προϊόν μου, αν είναι πολύ αλκαλικό, ας πούμε 13/14. Υπάρχει τότε περισσότερο θειικό νάτριο στην αμίνη μου ή μπορεί ακόμη και να καταστραφεί;

?

Ποια θερμοκρασία πυρήνα πρέπει να προσέχω κατά τη διάρκεια της αμαλγάματος;

?

Στη συνέχεια, έχω μια άλλη ερώτηση... Εξουδετερώνω με οξύ μπαταρίας 37%, πρέπει ακόμα να προσθέσω αλκοόλη αν ναι, πόσο; Hgcl2 ή hgno3 ποια είναι η διαφορά στο τελικό προϊόν;
 

MilfMaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας παιδιά, έχει κανείς επαφή για θειικό οξύ εδώ;
 

MilfMaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Μπορώ επίσης να χρησιμοποιήσω οξύ μπαταρίας; Πόσα % πρέπει να έχει το θειικό οξύ;
 

Ruedi689

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
23
Reaction score
0
Points
1
Πιστεύω ότι το αλκοολικό θειικό οξύ 35%

Το οξύ μπαταρίας αποτελείται από 37% θειικό οξύ και το υπόλοιπο θα μπορούσε να είναι νερό... δυστυχώς δεν γνωρίζω ο ίδιος πώς σχετίζεται με το προϊόν.
 

anotherNovice

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 6, 2022
Messages
5
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους, σχετικά νέος εδώ. Είμαι αρχάριος και μαθαίνω. Εξετάζαμε τη μέθοδο Henry για P2NP, αλλά τα χημικά που απαιτούνται φαίνονταν πιο δύσκολο ή επικίνδυνο να αποκτηθούν στην περιοχή μου, τότε να πάω με έναν προμηθευτή P2NP. Μήπως άλλοι έχουν οποιεσδήποτε σκέψεις ή ιδέες για να με βοηθήσουν να καθορίσω την καλύτερη διαδρομή.
 

MilfMaker

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 20, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
παραδίδει μόνο σε εμπορικούς πελάτες
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,022
Points
93
Η διαδρομή από P2NP με αμάλγαμα (αν υπάρχει υδράργυρος) ο καλύτερος τρόπος για έναν αρχάριο, αν και φαίνεται δύσκολος.
 
Top