Έχετε ερωτήσεις;

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Σκοπεύουμε να κερδίσουμε χρήματα από τη διαφήμιση των DNM και των χημικών αντιδραστηρίων.

Με την είσπραξη κεφαλαίων στον προϋπολογισμό μας, θα γίνουμε ακόμη καλύτεροι. Σκοπεύουμε να δημιουργήσουμε:
- χημικές και φαρμακολογικές μελέτες ουσιών.
- Ανασκοπήσεις εργαστηριακού εξοπλισμού.
- βίντεο με οδηγίες για τη σύνθεση ουσιών.
- υπηρεσία ελέγχου αντιδραστηρίων (θα ασχοληθούμε με την αγορά και τον έλεγχο αντιδραστηρίων)
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Heisenberg έχω κάποιες ιδέες για advs που μπορούν να προσελκύσουν mooore ppl με νόμιμο τρόπο να εγγραφούν εδώ.
Θα το συζητήσουμε αυτό και είναι μάλιστα απαραίτητο κατά τη γνώμη μου να γίνει εδώ, θα εξηγήσω και το γιατί..απασχολημένος μέχρι το Σάββατο 18 εντάξει
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας κ. Χάιζενμπεργκ Ερωτώ σχετικά με την εξαγωγή thcp από ευθεία σε βάση. Έχουμε μια μέθοδο, αλλά αναρωτιόμουν αν έχετε οποιεσδήποτε ερωτήσεις σχόλια ή ανησυχίες.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Αφήστε το THCp+ και πηγαίνετε
Με THCjd πολύ καλύτερα είπαν όλοι οι φίλοι μου και dor και εγώ.
 

chemistrykid67

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2021
Messages
3
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας Ζητώ συγγνώμη για το τελευταίο μου μήνυμα αλλά ψάχνω οτιδήποτε σχετικά με το thc-p. Η υπηρεσία μου είναι βασικά να σερφάρω στο βαθύ διαδίκτυο για οποιαδήποτε πληροφορία σχετικά με το thc-p.
 

donkaz

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 27, 2024
Messages
19
Reaction score
20
Points
13
Αναζήτηση για THCJD
Λειτουργεί καλύτερα και με μεγάλη διάρκεια 😉
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, είδα ότι δημοσιεύσατε πολλά βίντεο στο δημόσιο YouTube ,- έχετε ανησυχίες ότι τα δημόσια βίντεο στο youtube θα τραβήξουν την προσοχή σε αυτόν τον ιστότοπο και θα υπονομεύσουν την ακεραιότητα της ασφάλειας ;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Στόχος μας είναι ακριβώς να τραβήξουμε την προσοχή στον ιστότοπο
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Έχω βιώσει τέτοια συντριπτική απογοήτευση στο παρελθόν όταν ήμουν αρκετά τυχερός ώστε να βρω ένα μέρος έστω και 1/2 τόσο καλό όσο αυτό, να αποκτήσω με επιτυχία όμορφα αγνά φάρμακα και μετά η κυβέρνηση να το κλείσει. Το χειρότερο σενάριο, αν το bbgate.com εξαφανιστεί λόγω κυβερνητικής παρέμβασης τελικά, έχουμε κάποιο σχέδιο για να βρούμε ξανά ο ένας τον άλλον; Διαβάζω τα πάντα εδώ όσο πιο γρήγορα μπορώ γιατί νιώθω ότι αυτή η καλή τύχη έχει ημερομηνία λήξης.
 
  • Like
Reactions: vis

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Γεια σας! Έχω ένα πρόβλημα, θέλω να στείλω ένα μήνυμα σε κάποιον αλλά δεν μπορώ να μπω στο προφίλ του για να του στείλω μήνυμα. "Ουπς! Αντιμετωπίσαμε κάποια προβλήματα." "Το προφίλ αυτού του χρήστη δεν είναι διαθέσιμο". Το πρόβλημα είναι σε μένα ή έχει αποκλειστεί; Σας ευχαριστώ!
 
  • Like
Reactions: vis

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Απαγορεύεται ή περιορίζεται ο ίδιος σε καλούς φίλους άποψη
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Εντάξει, καταλαβαίνω! Σας ευχαριστώ!
 
  • Like
Reactions: vis

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
recomend μου είναι ας δούμε πωλητή που προσφέρει ορατή για περαιτέρω προβολή , coz όταν κάποιος που προσφέρουν στη συνέχεια απάτη σας κρύψει και αυτός είναι ακόμα εδώ, ξέρω failt μου δεν χρησιμοποιείται escrow υπηρεσία :/
μπορεί να γίνει?
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Νομίζω ότι η BB θέλει μόνο να αγοράσετε με escrow...
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Η καλύτερη και ασφαλέστερη μέθοδος για να αγοράσετε κάτι είναι η μεσεγγύηση. Η μεσεγγύηση είναι ένας μεσάζων, οπότε δεν μπορείτε να κάνετε λάθος.
 

litioned

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 4, 2023
Messages
9
Reaction score
4
Points
3
Γνωρίζω ήδη, αλλά το νήμα / scammers
Είναι σχεδόν άδειο και δεν είναι corelate με ,έτσι κάποιος μπορεί να σκέφτεται ότι η άμεση αμοιβή δεν είναι κίνδυνος

αλλά είδα κάποια προφίλ που σημειώνονται ως απατεώνες αλλά δεν μπορείτε να δείτε την προσφορά απάτη του
Πιστεύω ότι οι εικόνες θα πρέπει να επισημανθεί ως απάτη προσφορά και να διατηρηθεί η δυνατότητα να δείτε στο προφίλ του και να απενεργοποιήσετε την ικανότητα διαγραφής του λογαριασμού

Μπορεί κάποιος να χαρακτηρίζεται ως απατεώνας όταν δεν χρησιμοποιήσαμε escrow;
Ή μόνο escrow απατεώνες έχει το προνόμιο να είναι ορατή σημειώνονται ως απατεώνας;
 

feterdotexe

Don't buy from me
Resident
Joined
May 3, 2024
Messages
8
Reaction score
9
Points
3
Γεια σας! Πώς μπορώ να ασφαλίσω τον λογαριασμό μου; Υπάρχει δυνατότητα να ρυθμίσω το ηλεκτρονικό μου ταχυδρομείο με 2FA;
Σε περίπτωση που κάποιος θέλει να παραβιάσει το λογαριασμό μου ή κάτι τέτοιο, θέλω ο λογαριασμός μου να είναι προστατευμένος.
 
View previous replies…

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Το ηλεκτρονικό ταχυδρομείο δεν είναι ασφαλές. Χρησιμοποιήστε το στοιχείο Element για να ανακτήσετε την πρόσβαση στο λογαριασμό σας. Για 2fa, χρησιμοποιήστε για παράδειγμα το keepass ή οποιαδήποτε εφαρμογή κωδικού μιας χρήσης στο smartphone σας (παρόμοια με το google authenticator).
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
LTZ3n6xScH


Ξέχασα αν το 2fa είναι συνδεδεμένο με το email σας ή το λογαριασμό σας στο στοιχείο, επειδή είναι δίπλα σε όλες τις ρυθμίσεις του στοιχείου, αλλά όπως και να έχει, μπορείτε να ασφαλίσετε το λογαριασμό σας ^_^^

nevermind sorry, δεν είδα ότι ο heiseinberg είχε ήδη απαντήσει γιατί το "προβολή προηγούμενων απαντήσεων" δεν εμφανίστηκε για κάποιο λόγο.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
359
Points
63
Πόσο καιρό πρέπει να περιμένω για να πάρω υπογραφή; :3
 
  • Wow
Reactions: vis

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Ναι, σας ευχαριστώ. Θα το κάνω. Θα μπορούσατε να μου πείτε πώς να στείλω ένα" temp pm link"; Δεν έχω ιδέα ,αλλά χρειάζομαι αυτή τη γνώση σε αυτό το φόρουμ την επόμενη εβδομάδα. Αν έχετε χρόνο; Ωραία! Αν όχι, θα ψάξω περισσότερο και θα δω αν μπορώ να το καταλάβω. Οι δεξιότητες μου στον υπολογιστή είναι σκατά, καθώς εφευρέθηκαν όταν ήμουν κάτω w έξω πρόσβαση σε ένα μεγάλο τρόπο. Κάθε τι είναι ολοκαίνουργιο για μένα, πραγματικά με κάνει να αισθάνομαι την ηλικία μου. αλλά εγώ παρεκκλίνω, im comin μαζί ... w a lil βοήθεια από τους φίλους μου ... -grateful(spacetruckin)
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Ακόμα μαθαίνω πώς να πλοηγούμαι στον ιστότοπο. Πού είναι το κατάλληλο φόρουμ και ο σωστός τρόπος για να ρωτήσω αν κάποιος έχει να πουλήσει 521097-97-2 (R)-1-(3,4-Μεθυλενοδιεξυφαινυλ)-2-προπανόλη .

Πρόκειται για το ενδιάμεσο προϊόν του σταδίου 1 της σύνθεσης πολλαπλών kg της MAPS cGMP.
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Επίσης, αναφέρατε τη δοκιμή αντιδραστηρίων. Πού μπορώ να στείλω πράγματα για να ελεγχθούν; Για παράδειγμα, θέλω να μάθω αν έχω αφαιρέσει επιτυχώς όλα τα υποσυστατικά εκτός από τη σαφρόλη από το έλαιο Sassafras χρησιμοποιώντας κάποιες αμφισβητήσιμες πειραματικές μεθόδους εκτός από την κλασματική απόσταξη.
 
  • Like
Reactions: vis
Top