Έχετε ερωτήσεις;

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
tropane are u a mod and teacher of this new group congrats if so and by the way next time someone comes to your house were u sleep and acts a foll grab a can of bare mase and give them a nice shot and soon everone will know do not disturbe tropane i want to join this group and learn
 
  • Like
Reactions: vis

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Είμαι ο διαχειριστής και ελπίζω να προσλάβω κάποια βοήθεια. Βλέπω τη χρησιμότητα και την ανάγκη μιας τέτοιας ομάδας, αν και είμαι απελπιστικά ανεπαρκώς καταρτισμένος για τη δουλειά αυτή. αυτή τη στιγμή οι άνθρωποι πρόκειται να αναμείξουν μια ισχυρή χημική ουσία με μια άλλη ισχυρή χημική ουσία σε ένα βάζο στο πάγκο τους. Δεν έχουν καν σκεφτεί τι θα συμβεί στη συνέχεια. Μπορεί να πάρει βράση και να σκοτώσει τον σκύλο της οικογένειας ή να βάλει φωτιά ή να τους τυφλώσει. Υπάρχουν άνθρωποι και αναρτήσεις σε αυτό το site, οι οποίοι, στην αναζήτησή τους για (ό,τι κι αν ψάχνουν) έχουν ξεχάσει τη λογική και είναι έτοιμοι να ακολουθήσουν μια προσέγγιση "γαμώτο και μάθε" σε κάτι που θα μπορούσε να τερματίσει την ελευθερία τους ή τη ζωή τους. Αν είναι τυχεροί δεν θα συμβεί τίποτα απολύτως. Δεν ακολούθησαν τη συνταγή αρκετά στενά. Πρόσθεσαν τα αντιδρώντα με λάθος σειρά. Ίσως επέλεξαν συνταγή που δεν λειτουργεί επειδή ήταν πολύ πιο εύκολη από μια που θα λειτουργούσε, ή επειδή κάποιος είχε ελλιπή μνήμη από κάτι που του είπαν ή είδε. Ένα άτομο που είναι αποφασισμένο να φτιάξει ναρκωτικά χωρίς πρώτα να κατανοήσει τους μηχανισμούς της βασικής χημείας είναι ένας σοβαρός κίνδυνος που μπορεί να αποφευχθεί
 

SasquatchMonero

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2023
Messages
28
Reaction score
10
Points
3
Γιατί οι πληρωμές αναβάθμισης λογαριασμού με χρήση bitcoin; Το btc είναι ανιχνεύσιμο ως fvck. Γιατί να μην χρησιμοποιείτε το Monero για τις πληρωμές εκεί;
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
αποκαλύπτοντας την πλήρη άγνοιά μου εδώ, αλλά η BTC είναι ανιχνεύσιμη; Με απλά λόγια μπορείτε να εξηγήσετε πώς το Monero είναι διαφορετικό από το BTC και επομένως λιγότερο ανιχνεύσιμο;
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Τα Btc είναι ανιχνεύσιμα για πάντα. Monero είναι για πέντε ημέρες
 

L3thmode

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 5, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Πώς έπεσα πάνω σε αυτό το υπέροχο φόρουμ; Έψαχνα για τη σύνθεση κανναβινοειδών . Δεν είμαι σίγουρος γιατί δεν βρήκα αυτό το φόρουμ νωρίτερα !
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Και τέλος....... Θα μπορούσα να ορκιστώ ότι είδα μια επιλογή αναβάθμισης λογαριασμού για να ρίξετε κάποια χρήματα στον ιστότοπο, εκτός από τα 1000 δολάρια για την ομάδα RC ή το απλό κουμπί Donate στην περιοχή παραγωγής βίντεο που μοιάζει με go fund me. Δεν μπορώ να το ξαναβρώ. Ίσως ονειρευόμουν.........
 

vis

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2023
Messages
146
Reaction score
102
Points
28
Η αναβάθμιση είναι Η ενότητα RC $1000
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Είναι δυνατόν να εξεταστεί το ενδεχόμενο τα μηνύματα που αποστέλλονται και λαμβάνονται στο πλαίσιο των συμφωνιών που γίνονται, είτε είναι κρυπτογραφημένα είτε όχι, να διαγράφονται/απομακρύνονται κ.λπ. μετά την ολοκλήρωση των συμφωνιών; Αυτό είναι μια ανησυχία διότι, εάν ποτέ, Θεός φυλάξοι, ο ιστότοπος παραβιαστεί με οποιονδήποτε τρόπο από την LE ή άλλους, τα δεδομένα αυτά θα μπορούσαν να είναι πολύ κακά τόσο για τους πωλητές όσο και για τους αγοραστές
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Οποιοδήποτε ιδιωτικό μήνυμα παλαιότερο των 90 ημερών θα καταστραφεί αμετάκλητα. Δεν κρυπτογραφείται, καταστρέφεται.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Χρειάζεται βοήθεια!
Κατά την ανάμιξη αυτών των στοιχείων σημειώθηκε έκρηξη (4mmc)
4'-Methylpropiophenone - 100g
Βενζόλιο - 400 ml
Βρώμιο (Br2) - 100g
στη συνέχεια τα πάντα στο σπίτι πλύθηκαν και πλύθηκαν, οι πιτσιλισμένες περιοχές βάφτηκαν, ο ενεργός εξαερισμός συνεχίστηκε για περισσότερες από 10 ημέρες, αλλά ο πόνος στα μάτια δεν σταμάτησε εντελώς...

Τώρα ξαναβαφτίζω όλους τους τοίχους και τις οροφές, αλλάζοντας το δάπεδο!
Χρειάζεται να πάρω φίλτρα αέρα;
Συν οποιαδήποτε άλλη πληροφορία παρακαλώ!!!!!!!!
 
Last edited:
  • Like
Reactions: vis

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας, ακούγεται παράξενο. Έχετε προσθέσει 100 γραμμάρια υγρού βρωμίου στο διάλυμα αμέσως; Η αντίδραση δεν πρέπει να εκραγεί. Επιπλέον, δεν υπάρχει H2O2. Είστε σίγουρος ότι έχετε χρησιμοποιήσει ακριβώς αυτά τα αντιδραστήρια;
 
View previous replies…

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Ναι, αμέσως( μετά από 10 λεπτά θέρμανσης, ο συμπυκνωτής παλινδρόμησης πήδηξε από τη φιάλη και ένα πυκνό ρεύμα σταγόνων και αερίου χτύπησε το ταβάνι
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Ήταν μοιραίο λάθος, φίλε. Παρακαλώ, διαβάστε προσεκτικά τα φροντιστήρια πριν από τη σύνθεση.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Μπορώ να συναρμολογήσω έναν ανακυκλοφορητή με φίλτρο άνθρακα ή HEPA ή ιονιστή;
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
ναι, το λάθος είναι πραγματικά τερατώδες
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Χρειάζεστε καλά αεριζόμενο χώρο, σε αντίθετη περίπτωση μπορεί να πεθάνετε. Επιπλέον, ξεκινήστε με παρτίδα 10g, μάθετε τη σύνθεση για να αποφύγετε τέτοια ατυχήματα.
 

PersonVPN

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Feb 4, 2024
Messages
33
Reaction score
11
Points
8
O άνθρωπος!) Αναγνωρίζω άμεσα τον εαυτό μου στα λάθη σας!!! :)
Είχα αυτό το μοιραίο σφάλμα με 100 ψευδο /I2 /P
Η οροφή ήταν αδύνατο να καθαριστεί. Έπρεπε να το καλύψω με γυψοσανίδα.
Και το βρώμιο σας δεν ξεπλένεται ούτε αυτό! :)
Αυτό ήταν ένα καλό μάθημα για μένα.
ΜΗΝ χρησιμοποιείτε χημεία σε κατοικημένη περιοχή!!!

Μια γεννήτρια όζοντος θα σας βοηθήσει να λύσετε το πρόβλημα της οσμής σας.
Το όζον εξουδετερώνει τις χημικές ουσίες που δακρύζουν. (δακρυγόνα)
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Σας ευχαριστώ! δώσατε πραγματικά χρυσές συμβουλές)!
 

prophet

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 31, 2024
Messages
73
Reaction score
64
Points
18
Deals
13
Πόσο χρόνο χρειάζονται οι κριτικές για να αναρτηθούν;
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
τι πρέπει να κάνετε αν ο ατμός διαφεύγει από την ένωση μεταξύ του συμπυκνωτή παλινδρόμησης και της φιάλης; Οι διαστάσεις είναι οι ίδιες τίποτα δεν φαίνεται να βγαίνει μέσω του σωλήνα εξόδου αερίου
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Είναι καλή πρακτική, για την ακρίβεια απαραίτητη, η χρήση γράσου στους αρμούς. Εγώ χρησιμοποιώ γράσο σιλικόνης για τρόφιμα. Δεν κοστίζει σχεδόν τίποτα.

Αναφέρω επίσης ότι αν κάνετε παλινδρόμηση, είναι σημαντικό να υπάρχει μια έξοδος για την πίεση που δημιουργείται, διαφορετικά μπορεί να συμβούν άσχημα πράγματα (εκρήξεις πίεσης).

Ξέρω πολύ λίγα πράγματα, αλλά ξέρω αυτό. Χτυπήστε με αν έχετε περισσότερες ερωτήσεις.
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Μπορώ να χρησιμοποιήσω βαζελίνη;
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Μπορείτε, αλλά όταν ζεσταθεί μετατρέπεται σε υγρό που μπορεί να στάξει στο RM σας καταστρέφοντάς το ενδεχομένως. Χρησιμοποιώ βάλσαμο χειλιών. Έχω έναν τόνο από αυτά γύρω μου (ChapStick) λιώνει λίγο πιο ψηλά και το μικρό δοχείο είναι βολικό. Απλά το τρίβω στην αρσενική πλευρά περίπου 2 γραμμές και το στρίβω καθώς το βάζετε μαζί για να το απλώσετε. Για τη διανομή υπό κενό. Έχω πραγματικό γράσο κενού το οποίο είναι ακριβό αλλά 1 ποσότητα σε μέγεθος μπιζελιού είναι αρκετή για μια ένωση, οπότε φτάνει πολύ μακριά
 
Top