Έχετε ερωτήσεις;

ralralro

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 10, 2022
Messages
9
Reaction score
4
Points
1
HI!
Έχω μερικά χάπια.
Συστατικό: ψευδοεφεδρίνη, υδροχλωρική τριπρολιδίνη, ένυδρη.

Θέλω να μάθω πώς να εξάγω μόνο την ψευδοεφεδρίνη.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Πώς στέλνουμε προσωπικά μηνύματα;, δεν βλέπω κανένα κουμπί για PM.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
βάλτε το ποντίκι σας στο όνομα και ξεκινήστε μια συζήτηση

2KBrZjgMtd


ή κάντε κλικ στο λογότυπο του γράμματος στο επάνω δεξί μέρος και ξεκινήστε μια νέα συζήτηση
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Έχω κάνει έρευνα και πολλά μέρη λένε ότι η μορφή ισχύος της GBL ή 96-48-0 δεν είναι δυνατή. GHB ναι, αλλά όχι GBL όμως η Κίνα το διαφημίζει αυτό. Είναι αυτό δυνατό ή όχι υποτίθεται ότι έχουν μια δημοσιευμένη διαδικασία αλλά αν έχουν δεν μπόρεσα να τη βρω; Βοηθάει κανείς με μια σίγουρη πηγή ή ένα άτομο που μπορεί να κρύψει το υλικό μου από την Ανατολική Ευρώπη ? Θα βγάλουν πολλά χρήματα.
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
1) Τι είναι ένα "κολλώδες" νήμα;
2) Υπάρχει κάποιο νήμα ή ανάρτηση εδώ που να αναλύει λεπτομερώς τον τρόπο επιτυχούς απόκτησης χημικών ουσιών που διαφημίζονται μέσω πωλητών σε αυτόν τον ιστότοπο; Παρήγγειλα από έναν από αυτούς, πλήρωσα χρήματα και δεν είδα ποτέ το αντικείμενο. Ζήτησα ακόμη και αριθμό παρακολούθησης και το ερώτημά μου δεν απαντήθηκε ποτέ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ακολουθεί ένα παράδειγμα τέτοιων θεμάτων (πάντοτε υπερτερούν όλων των άλλων):
PtBuziIVEG

Από ποιον παραγγείλατε; Προσθέτουμε μόνο επαληθευμένους πωλητές στην καταχώριση, αλλά αν δεν είναι πλέον, τους αφαιρούμε από την καταχώριση. Μπορείτε πάντα να χρησιμοποιήσετε την υπηρεσία μεσεγγύησης. Είναι αλήθεια ότι δεν εκπροσωπούνται όλοι οι πωλητές στο φόρουμ, οπότε αυτό δεν είναι πάντα εφικτό.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8

Ευχαριστώ για την απάντηση Admin H.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Κύριε θα μπορούσατε να μου πείτε αν υπάρχει ένας διαλύτης ή ένα άλλο χημικό που μοιάζει αρκετά με GBL ώστε να μπορώ να το στείλω με ετικέτα ως τέτοιο και να αντέξει σε μια κατάσταση όπου κάποιος το κοιτάζει ή το μυρίζει. προσπαθώ να το στείλω από την Ανατολική Ευρώπη ως τι θα μπορούσα να το μεταμφιέσω. Οποιαδήποτε ιδέα θα εκτιμηθεί ιδιαίτερα.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Πιστεύετε ότι αυτή η ιδέα των κοριτσιών για τη μετατροπή της Gabba σε GBL είναι εφικτή σε μεγάλη κλίμακα. Λειτουργεί καν; 3ον Με έχουν πλησιάσει με προσφορές για desicated GBLκαι είχα την εντύπωση ότι αυτό δεν ήταν καν δυνατό με GBL, Τέλος, αλλά όχι λιγότερο σημαντικό πιστεύω ότι ο νέος τύπος στην ομάδα Neon47 είναι ο Tom chemical. Διαβάσατε την προσφορά μου για τη δημιουργία ενός μεγάλου ποσού κεφαλαίων για κάποια GBL. Σκέφτηκα μήπως θα μπορούσατε να φτιάξετε 2 βαρέλια γεμάτα και να τα στείλουμε με πλοίο;
 

SD850IS

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 30, 2021
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Είμαι νέος εδώ... Μπορείτε να μου πείτε πού μπορώ να εντοπίσω το βρωμιούχο αμύλιο, από το συνθετικό βίντεο, φαίνεται να είναι υγρό.
Έχω ψάξει επιμελώς, αλλά δεν μπορώ να το εντοπίσω. Η βοήθειά σας θα εκτιμηθεί πραγματικά. Βρίσκομαι στις Ηνωμένες Πολιτείες.
 

yin-yang

Don't buy from me
Resident
Joined
May 18, 2022
Messages
58
Reaction score
29
Points
18
HEISENBERG

Πώς βρήκατε/προσλάβατε εμπειρογνώμονες; Θέλω να πω, είναι εκπληκτικό το πόσο καλά γνωρίζουν. Πώς τους κρατάτε απασχολημένους να απαντούν σε βασικές ερωτήσεις και να ταΐζουν με το κουτάλι ανθρώπους που δεν δίνουν τίποτα σε αντάλλαγμα;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Κάνουμε αυτό που αγαπάμε. Δεν μας βαραίνει. Είναι σχεδόν σαν να κατεβάζουμε ταχύτητα.
 

systemd

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 25, 2022
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας,

Είμαι αρκετά σίγουρος ότι υπήρχε ένας κατάλογος αξιόπιστων καταστημάτων για την αγορά τελικού προϊόντος όπως 3mmc, 4mmc και κανναβινοειδές όπως 5cl-cladba.
Αλλά δεν μπορώ να βρω τα καταστήματα πλέον.
Μπορεί κάποιος να βοηθήσει;
 

sizofrexx

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 4, 2022
Messages
14
Reaction score
10
Points
3
Θέλω να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC Είμαι ενεργός στο φόρουμ εδώ και πολύ καιρό ευχαριστώ
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Ο μεθυλεστέρας του D-Λυσεργικού οξέος είναι ψυχοδραστικός;
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Η μεθυλική αλυσίδα με κάνει να αποφεύγω.
Την πήρατε από κάπου;
 

csigger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 12, 2022
Messages
16
Reaction score
8
Points
3
Κάποιος το πουλάει εδώ. Αν μπορεί να καταναλωθεί από μόνο του, θα το αγόραζα.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Απλώς έψαχνα τις νέες χημικές ουσίες που κυκλοφορούν εκεί έξω.
Υπάρχουν περισσότερες από μια χούφτα τώρα.
Επισημαίνονται με κόκκινα έντονα γράμματα, αν θέλετε να μαστιγώσετε τον εαυτό σας.
Δεν ήξερα καν ότι υπήρχε η τολαζολίνη!
Tolazoline
Η τολαζολίνη είναι ένας μη εκλεκτικός ανταγωνιστικός ανταγωνιστής του α-αδρενεργικού υποδοχέα. Είναι ένα αγγειοδιασταλτικό που χρησιμοποιείται για τη θεραπεία σπασμών των περιφερικών αιμοφόρων αγγείων. Έχει επίσης χρησιμοποιηθεί με επιτυχία ως αντίδοτο για την αναστροφή της σοβαρής περιφερικής αγγειοσύσπασης που μπορεί να εμφανιστεί ως αποτέλεσμα υπερδοσολογίας με ορισμένα 5-HT2A αγωνιστικά φάρμακα όπως το 25I-NBOMe, το DOB και το Bromodragonfly. Ωστόσο, χρησιμοποιείται συχνότερα στην κτηνιατρική, για την αναστροφή της καταστολής που προκαλείται από την ξυλαζίνη.
 
Top