Έχετε ερωτήσεις;

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Σκοπεύουμε να κερδίσουμε χρήματα από τη διαφήμιση των DNM και των χημικών αντιδραστηρίων.

Με την είσπραξη κεφαλαίων στον προϋπολογισμό μας, θα γίνουμε ακόμη καλύτεροι. Σκοπεύουμε να δημιουργήσουμε:
- χημικές και φαρμακολογικές μελέτες ουσιών.
- Ανασκοπήσεις εργαστηριακού εξοπλισμού.
- βίντεο με οδηγίες για τη σύνθεση ουσιών.
- υπηρεσία ελέγχου αντιδραστηρίων (θα ασχοληθούμε με την αγορά και τον έλεγχο αντιδραστηρίων)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Χαίρομαι που βλέπω ότι έχετε τουλάχιστον ένα σχέδιο. Τα περισσότερα φόρουμ όπως αυτό απλά υπάρχουν για να εξαφανιστούν αργότερα χωρίς χρηματοδότηση. Ιδιαίτερα μου αρέσει η ιδέα της δοκιμής αντιδραστηρίων. Οι περισσότεροι άνθρωποι δεν μπορούν να αγοράσουν φασματόμετρα και δεν μπορούν να φανταστούν να στέλνουν τα δείγματά τους σε ένα δημόσιο εργαστήριο. Εννοώ τι θα γίνει αν ανακαλύψουν ότι είναι ναρκωτικά, σωστά;
 

LSD>LDS

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 26, 2023
Messages
15
Reaction score
11
Points
3
Εγώ στέλνω τη δική μου στη Solaris analytical.
Κάνει τη δουλειά του και κοστίζει μόνο 40 δολάρια. Απλά στέλνω μετρητά και αυτό που υποψιάζεστε δείγμα είναι να συντονίσει τις προδιαγραφές του. Απλά στείλτε του email και ρωτήστε πού να στείλετε το δείγμα. Μετά την αποστολή μερικών mgs απλά ευγενικά του ζητάτε να αναφέρει τα ευρήματα στο email σας.. έτσι απλά χρειάζεται ένα email για την αλληλογραφία. Τίποτα περισσότερο.
Δεν είμαι σίγουρος αν εκτιμάει ότι τον βάζω σε έκρηξη εδώ, αλλά η δουλειά του ήταν καλά να συστήσει για την έλλειψη προκατάληψης. Είναι η δουλειά του. Κάνει δοκιμές και απ' όσο ξέρω ο μόνος τρόπος για να σε απορρίψουν είναι αν είσαι ηλίθιος. Δεν κρίνει και φαίνεται πρόθυμος να απαντήσει σε ερωτήσεις. Εφόσον δεν τον βάζετε στη γραμμή του. Πυρκαγιά. Οπότε, να έχετε σεβασμό και προσοχή σε αυτό, παιδιά.
 

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
αν θέλω να στείλω το υλικό μου CW θα μάθω την %καθαρότητα και άλλες πληροφορίες
Ψάχνω για ένα εργαστήριο που κάνει δοκιμές σε coc,china white,crystal meth ή οτιδήποτε παρόμοιο με fent παρακαλώ στείλτε πληροφορίες και οδηγίες και μπορώ να επικοινωνήσω μαζί του πριν στείλω δείγμα
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

IcarusProjectNL

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σε όλους, είμαι νέος σε αυτό το φόρουμ και αναρωτιόμουν αν κάποιος θα μπορούσε να με βοηθήσει με τη σύνθεση ενός υγρού PMK (cas 28578-16-7)
 

Stefanie22

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 1, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
γεια σας, ποιος είναι ο καλύτερος τρόπος για να καταναλώσετε κρυστάλλους MDMA, ώστε να υπάρχει άμεσο αποτέλεσμα. Τι γίνεται με τη δοσολογία;
 

Evilcarrot2

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 15, 2022
Messages
32
Reaction score
15
Points
8
Θα ξεκινούσα ένα νέο νήμα, αλλά σκέφτηκα να ξεκινήσω από εδώ 1ο.
Πώς μπορώ να παρασκευάσω enolate ακετόνης από aceton+K tert-butoxide είναι απλά ισομοριακές ποσότητες που αντιδρούν άνυδρα;
 

david arrow

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 2, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορεί κάποιος να μου πει ποιο δισκίο περιέχει εφεδρίνη που είναι διαθέσιμο στην Ινδία
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
πώς να φτιάξω διάλυμα μεθυλαμίνης από μεθυλαμίνη hcl ?θα πρέπει απλά να το διαλύσω σε νερό?
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
Γεια σας. Δεν βρήκα καμία πληροφορία για το 3,4,5-τριμεθοξυ-φαινυλ-νιτροστυρένιο, μπορείτε να μας διευκρινίσετε
Το 3,4,5-τριμεθοξυ-φαινυλ-νιτροστυρένιο είναι:

3,4,5-τριμεθοξυ-β-νιτροστυρένιο ή
3,4,5-τριμεθοξυ-φαινυλ-2-νιτροαιθάνιο
Χάρη στην 🙂
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
662
Points
93
Αριθμός CAS: 6316-70-7 Χημική ονομασία: Χημική ουσία: Χημική ουσία: Χημική ουσία: Χημική ουσία: 1-(3,4,5-ΤΡΙΜΕΘΟΞΥΦΑΙΝΥΛ)-2-ΝΙΤΡΟΑΙΘΈΝΙΟ
Συνώνυμα:
3,4,5-ΤΡΙΜΕΘΟΞΥΝΙΤΡΟΣΤΥΡΈΝΙΟ,
β-Νιτρο-3,4,5-τριμεθοξοστυρένιο,
Β-ΝΙΤΡΟ-3,4,5-ΤΡΙΜΕΘΟΞΥΣΤΥΡΈΝΙΟ,
3,4,5-τριμεθυλο-.β-νιτροστυρένιο,
1,2,3-τριμεθοξυ-5-(2-νιτροβινυλο)βενζόλιο,
1-(3,4,5-ΤΡΙΜΕΘΟΞΥΦΑΙΝΥΛ)-2-ΝΙΤΡΟΑΙΘΈΝΙΟ,
3,4,5-ΤΡΙΜΕΘΟΞΥ-Β-ΝΙΤΡΟΣΤΥΡΈΝΙΟ,
1,2,3-τριμεθοξυ-5-(2-νιτροαιθενυλο)βενζόλιο
 

Muktika

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Dec 24, 2022
Messages
28
Reaction score
2
Points
8
ένα καλό πράγμα! σας ευχαριστώ πολύ!
 

Wasel

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Γεια σας, είδα ότι δημοσιεύσατε πολλά βίντεο στο δημόσιο YouTube ,- έχετε ανησυχίες ότι τα δημόσια βίντεο στο youtube θα τραβήξουν την προσοχή σε αυτόν τον ιστότοπο και θα υπονομεύσουν την ακεραιότητα της ασφάλειας ;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Στόχος μας είναι ακριβώς να τραβήξουμε την προσοχή στον ιστότοπο
 

2-79-790125

Don't buy from me
Member
Joined
May 26, 2024
Messages
82
Reaction score
21
Points
8
Έχω βιώσει τέτοια συντριπτική απογοήτευση στο παρελθόν όταν ήμουν αρκετά τυχερός ώστε να βρω ένα μέρος έστω και 1/2 τόσο καλό όσο αυτό, να αποκτήσω με επιτυχία όμορφα αγνά φάρμακα και μετά η κυβέρνηση να το κλείσει. Το χειρότερο σενάριο, αν το bbgate.com εξαφανιστεί λόγω κυβερνητικής παρέμβασης τελικά, έχουμε κάποιο σχέδιο για να βρούμε ξανά ο ένας τον άλλον; Διαβάζω τα πάντα εδώ όσο πιο γρήγορα μπορώ γιατί νιώθω ότι αυτή η καλή τύχη έχει ημερομηνία λήξης.
 
  • Like
Reactions: vis

micheldctor

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
12
Reaction score
5
Points
3
Πώς μπορούμε λοιπόν να παραμείνουμε όλοι ενωμένοι αν η κυβέρνηση κλείσει το bb;
 

CrystalBee

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 30, 2022
Messages
9
Reaction score
7
Points
3
Έχω μια απορία,πώς να στείλω δέματα στην Ευρώπη,ανώνυμα,χωρίς να συναντήσω ταχυμεταφορέα;
 

pseudorando

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 27, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Είναι διαθέσιμη η δυνατότητα επεξεργασίας ή/και διαγραφής αναρτήσεων μέσω αναβαθμίσεων μελών;
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Πώς διαχειρίζεστε τη φιλοξενία ιστότοπων; Η έκδοση clearnet του δικτυακού τόπου έχει τομέα .com. Ακούγεται σαν μια ταλαιπωρία να ασχολείστε με την επιβολή του νόμου που κλείνει φόρουμ όπως αυτό κάθε μέρα. Κοιτάξτε πώς έσβησε το Rhodium λόγω "προβλημάτων φιλοξενίας" (ναι, σωστά). Παρεμπιπτόντως, είναι ωραίο που το φόρουμ έχει και .onion domain.

Σκοπεύετε να φτιάξετε μια έκδοση του φόρουμ που δεν απαιτεί JavaScript; Η εκτέλεση σεναρίων μέσα στο πρόγραμμα περιήγησης Tor μπορεί να χρησιμοποιηθεί από τις διωκτικές αρχές για τον εντοπισμό των χρηστών Tor.
 

Jox

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα μπορούσατε να κάνετε κάποια ωραία ανάρτηση σχετικά με την εξαγωγή μορφίνης από άχυρο παπαρούνας; Σίγουρα θα μπορούσε να γίνει ένα ωραίο ενημερωτικό βίντεο.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Ψάχνω να ψωνίσω και είμαι νέος εδώ, μου υποδείξετε τη σωστή κατεύθυνση;
 
Top