Χημικός αντιδραστήρας παρτίδας

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
σε ευχαριστώ 👍 δεν το έχω δοκιμάσει ακόμα, μόνο στο μυαλό μου. αλλά νιώθω ότι δεν θα είναι πρόβλημα. ξέρεις με ποιον πειραματίζομαι, είναι χημικός. όταν έρθουν τα εργαλεία και μαγειρέψουμε κάτι νόστιμο, θέλω να στέκομαι εκεί σαν κάποιος που ξέρει τι κάνει, τι κάνει, τι ζητάει... αλλά πρώτα σίγουρα θα είναι ένα μικρό βήμα. Θα φτιάξω ένα βίντεο με περιγραφή της πρώτης προσπάθειας και θα το ανεβάσω
 

runforestrun

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 5, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
hey brothers is this reactor kettle good for adb-b production process. i have the precursor and other ingredients
 

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
65
Points
28
Patton, είναι κάποιοι από τους αντιδραστήρες παρτίδας που αναφέρονται εδώ καλοί για τη χρήση καταλυτών πολύτιμων μετάλλων;

Γνωρίζω ότι οι αντιδραστήρες parr χρησιμοποιούνται συνήθως για αντιδράσεις υπό πίεση, αλλά αναρωτιέμαι αν αυτοί θα κάνουν.
 

craris100

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 4, 2023
Messages
56
Reaction score
34
Points
18
Γεια σας, G.Patton.

Σκέφτομαι να αγοράσω έναν αντιδραστήρα από γυαλί ενός στρώματος επειδή είναι πιο εύκολο να ελέγξω τη θερμοκρασία βάζοντας σιλικόνη στην παρτίδα. Εκτός από τον αντιδραστήρα είναι απαραίτητο να αγοράσετε μια αντλία κενού και έναν ψύκτη νερού, ναι;

Για έναν γυάλινο αντιδραστήρα με μανδύα ποιο είναι το μηχάνημα για τον έλεγχο της θερμοκρασίας για ψύξη και θέρμανση; Δεν καταλαβαίνω τη λειτουργία του ''εναλλάκτη θερμότητας'' της ανάρτησής σας.

Σας ευχαριστώ.
 

humax

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 8, 2024
Messages
5
Reaction score
3
Points
1
Ενδιαφέρον. Σας ευχαριστώ για τις γνώσεις που παρέχετε σε αυτό το φόρουμ. Είμαι ευγνώμων που έπεσα πάνω σε αυτό το μέρος.

Ευχαριστώ
 

Que!

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2024
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Το εκτιμώ αυτό, είναι πολύ χρήσιμο
 
Top