Biohackers. Δωρεάν δείγματα μεφεδρόνης. Νεκρές σταγόνες

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Θα δούλευα για εσάς στη Νέα Υόρκη για ένα μικρό ποσοστό ουσιών. Θα εργαζόμουν για να χτίσω εμπιστοσύνη. Υπάρχει μια τεράστια ανεκμετάλλευτη αγορά εδώ.
 

The-Hive

Moderator in UK section
Resident
Joined
Jun 20, 2023
Messages
363
Reaction score
177
Points
43
Η ομάδα BB αναζητά νέους υπαλλήλους.

Απαιτήσεις:
- Να λαμβάνετε μια νεκρή σταγόνα μεφεδρόνης σε ποσότητες των 50g (ελάχιστη παρτίδα κατά την έναρξη λειτουργίας).
- Συσκευασία σε 25 πακέτα των 2g το καθένα.
- Κρύψτε 25 νεκρές σταγόνες σε ασφαλείς τοποθεσίες.

Συνθήκες:
Απαραίτητη προκαταβολή 100 ευρώ.
Μετά την πώληση του προϊόντος, ο ανάδοχος θα λάβει 15 € για κάθε επιτυχημένη πώληση dead drop
15*25=375 ευρώ +100 ευρώ προκαταβολή.


Η εργασία είναι πάντα εκεί. Κερδίστε μαζί μας από 300 ευρώ την ημέρα, αφιερώνοντας μόνο λίγες ώρες. Εάν ενδιαφέρεστε, παρακαλώ επικοινωνήστε μαζί μου σε ιδιωτικά μηνύματα. @HEISENBERG @Madre
 
View previous replies…

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Αυτό σημαίνει λοιπόν ότι θα στέλνετε στις ΗΠΑ και έχετε ήδη πελάτες εδώ
 

ElFakkquito631

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 3, 2024
Messages
10
Reaction score
11
Points
3
Η Fed? Lol Απλά ρωτάω αν με προμηθεύουν με τους πελάτες για να παραδώσω και εγώ. Εμένα μου φαίνεται ότι έτσι λειτουργεί. Δεν είμαι σίγουρος ότι καταλαβαίνω πώς κάνουν τα πράγματα. Μου είπαν ότι θα κερδίζω μέχρι και 300 ευρώ την ημέρα οπότε ρωτούσα πώς είναι δυνατόν; Τους κάνουν μια παραγγελία και μετά τους παραδίδω εγώ το προϊόν; Fed lol Είμαι στη σκηνή από το 2014 δεν χρειάζομαι τις μαλακίες σας όταν τους κάνω μια ερώτηση. Σχετικά με το πώς λειτουργεί
 

TheMapleSyrup

Don't buy from me
Member
Joined
Aug 7, 2024
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Η Biohackers μου έστειλε ένα γενναιόδωρο δωρεάν δείγμα του 4MMC. Η παράδοση ήταν γρήγορη. Το πήγα στο getyourdrugstested.com και το εξέτασα με FTIR. Είναι καθαρό. Δείτε και μόνοι σας, η κωδική λέξη είναι 'Saskatoon'.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
αυτό είναι ενδιαφέρον, το δικό μου φαινόταν λίγο διαφορετικό, υπάρχουν 4 διαφορετικές φωτογραφίες σε αυτόν τον ιστότοπο από την ίδια ημέρα και φαίνονται διαφορετικές μεταξύ τους. μόνο 2 μοιάζουν με το δείγμα μου.

είμαι 100% σίγουρος ότι αυτό που είχα δεν ήταν μεφεδρόνη, και αν ήταν, αυτό ήταν το χειρότερο 4mmc που έχω κάνει ποτέ, ήταν πιο αδύναμο από το βρώμικο 3cmc
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ενημέρωση:

Το μηχάνημα FTIR δεν μπορεί να ξεχωρίσει δομικά παρόμοια ανάλογα και νέες ή σπάνιες ουσίες που δεν υπάρχουν στον κατάλογό τους (όπως για παράδειγμα το 4mec που είναι πολύ σπάνιο).

Έτσι, η δοκιμή αυτή δεν απέδειξε πραγματικά τίποτα, πρέπει να είναι ψευδές αποτέλεσμα.

αυτό το σκουπίδι δεν μπορεί να είναι μεφεδρόνη, που μοιάζει με την 4mec με όλες τις πτυχές της και δεν πλησιάζει ούτε καν την 40% καθαρή μεφεδρόνη
 
View previous replies…

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Εντάξει dudee! ΕΙΝΑΙ πραγματικά απαραίτητο να γράψετε 100 μηνύματα για το πώς το προϊόν από την BioHackers που πήρατε ΔΩΡΕΑΝ δεν ικανοποίησε τις ανάγκες σας;; Το καταλάβαμε, δεν λάβατε αυτό που θέλατε, αλλά είστε σε θέση να καταγγείλετε πράγματα που πήρατε ΔΩΡΕΑΝ; Αν θέλετε πάντα κορυφαία πράγματα και παίρνετε αυτό που ζητάτε, αυτό έχει πάντα μια τιμή. Προχωρήστε και βρείτε έναν πωλητή που θα σας παρέχει πράγματα που θα σας ικανοποιήσουν. Η ομάδα του BioHackers είναι ήδη αρκετά γενναιόδωρη μοιράζοντας δωρεάν δείγματα για όλους στο φόρουμ και εσείς είστε εδώ και παραπονιέστε γι' αυτό. Συγκεντρώσου φίλε, άσε την ανεξήγητη απογοήτευσή σου έξω από αυτό.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
ναι επειδή πρόκειται για απάτη, τι δεν καταλαβαίνετε;

ήταν γενναιόδωρο εκ μέρους τους να στείλουν ένα μεγάλο δείγμα αλλά δεν θα έπρεπε να το πουλάνε ως μεφεδρόνη ενώ δεν είναι.

το κάνω αυτό για τους ανθρώπους που ανυπομονούν να αγοράσουν κάτι, θα ήθελα κάποιος να το κάνει αυτό για μένα αν ήθελα να αγοράσω ένα καλό ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟ προϊόν. αν το αγόραζα αυτό θα ήμουν τρελός asf, αυτό που κάνω είναι να προσπαθώ να αποτρέψω κάποιον να χάσει τα χρήματά του.

είμαι ένας αφοσιωμένος κριτής, θα βοηθήσω άλλους τίμιους πωλητές που πουλάνε αυτό που διαφημίζουν.

tf εννοείς ότι αν θέλω κορυφαία πράγματα και πάρω αυτό που ζητάω θα έχει τιμή 🤣🤣🤣

ώστε να πρέπει να πληρώσω περισσότερα για κάτι που θα έπρεπε ήδη να πάρω;

αν διαφημίζεται ως 4mmc, θα πρέπει να είναι 4mmc.

Το κάνω αυτό για τους χρήστες.

μερικοί άνθρωποι είναι ήδη απογοητευμένοι γιατί ήθελαν να πάρουν ένα προϊόν που διαφημίζεται, όχι κάποιο αναλογικό που μόλις και μετά βίας λειτουργεί.

και ναι θα βρω έναν πωλητή που ικανοποιεί τις ανάγκες μου και ευχαρίστως θα τον προωθήσω και θα οδηγήσω τους πελάτες προς αυτόν :)
 

armanimani

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 11, 2024
Messages
82
Reaction score
49
Points
18
Καταλαβαίνω απόλυτα την άποψή σας μην ανησυχείτε. Αλλά είναι γαμώτο απαραίτητο να αφήνετε δεκάδες σχόλια κάθε μέρα;? Αφήστε μια κριτική σε αυτό αν δεν το έχετε ήδη κάνει και ξεκουράστε το πληκτρολόγιό σας για αλλαγή.
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
Η αμφεταμίνη στην καθαρή της μορφή έχει καταστεί ασύμφορη για πώληση στους Ευρωπαίους κατασκευαστές για πολλούς λόγους, οι κυριότεροι λόγοι είναι η δυσκολία απόκτησης BMK στις μέρες μας, καθώς και η εναλλακτική παραγωγή μεθαμφεταμίνης από τις ίδιες πρώτες ύλες, η οποία σας επιτρέπει να έχετε μεγαλύτερο κέρδος. Ο μόνος τρόπος με τον οποίο η αμφεταμίνη μπορεί να κυκλοφορήσει σήμερα στην αγορά είναι η αραίωσή της.
 
  • Like
Reactions: $!$

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
το 2008-2010 ήταν έργο RC

weedwholesale

παγκοσμίως από το Ηνωμένο Βασίλειο και τη Λετονία

Cristalius 3,4 MMC

καθαρή ποιότητα κατηγορίας Α
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
και τι γίνεται με τα ΗΑ ?
 

matmotoken

Don't buy from me
New Member
Language
🇨🇿
Joined
Sep 2, 2024
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας, είμαι νέο μέλος
Πώς μπορώ να πάρω ένα δωρεάν δείγμα;
(Σλοβακία)
 

NucleuZ

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 3, 2024
Messages
47
Reaction score
10
Points
8
alpha pvp

try ή mdpv

ονομάζεται supercoke
mtv )))
 

Xplodernitrate

Don't buy from me
Member
Language
🇬🇧
Joined
Jul 10, 2024
Messages
2
Reaction score
2
Points
3
Βλέπω όλους αυτούς τους ανθρώπους να διαμαρτύρονται για τη λήψη δειγμάτων.
καλά τυχεροί αυτοί οι άνθρωποι γιατί δυστυχώς πλήρωσα για 100g πριν από περίπου 2 μήνες και η biohackers δεν το έστειλε ποτέ, με κράτησε σε escrow μέχρι τις προάλλες, όταν τελικά το ακύρωσα για την αναμονή τόσο καιρό.

Αρχικά μου είπαν ότι είχαν το στοιχείο εκεί, τότε ξαφνικά δεν είχαν πια και έπρεπε να περιμένω να συνθέσουν περισσότερα, όλα στο μεταξύ βλέπω ανθρώπους να λαμβάνουν δείγματα και να δημοσιεύουν εδώ, σκέφτομαι τώρα σίγουρα δεν μπορεί να στέλνει αυτά τα δείγματα στους ανθρώπους επειδή έχω πληρώσει για τα στοιχεία μου και παίρνω τη θεραπεία αναμονής, ήμουν τόσο τσαντισμένος...

Βλέποντας όλες αυτές τις κριτικές σχετικά με το κακό προϊόν, επίσης, με έκανε πραγματικά ευγνώμων που δεν περίμενα περισσότερο για να εμφανιστούν κάποια σκουπίδια,

Για έναν βαριά διαφημιζόμενο πωλητή από το διοικητικό συμβούλιο θα περίμενε κανείς πολύ καλύτερες υπηρεσίες, απολύτως απαράδεκτες.
 

mefistofeles

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 7, 2024
Messages
57
Reaction score
27
Points
18
λυπάμαι που το ακούω αυτό φίλε, αυτός ήταν ο σκοπός μου που έγραψα όλα αυτά τα σχόλια, για να προειδοποιήσω τους ανθρώπους.

αν ένας πωλητής στέλνει ένα τόσο κακό προϊόν που δεν είναι καν αυτό που διαφημίζεται, κάτι δεν πάει καλά.

το στέλνουν 2g σε όλους σχεδόν ένα χρόνο τώρα, ίσως αγόρασαν μεγάλη ποσότητα από ένα σκατά αναλογικό, ξέρουν πολύ καλά τι έχουν και θέλουν να φύγει, οπότε το μοιράζουν.

χαίρομαι που πήρες πίσω τα λεφτά σου και ελπίζω να είσαι ευχαριστημένος με την απόφασή σου, πίστεψέ με δεν έχασες τίποτα.
 

augustozero

Don't buy from me
New Member
Language
🇬🇧
Joined
Sep 1, 2024
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Μπορείτε να δοκιμάσετε την πόλη της Αθήνας στην Ελλάδα, μπορώ να κάνω εύκολο το παιχνίδι εδώ για σας
 

biocandys

Don't buy from me
New Member
Language
🇪🇸
Joined
Sep 1, 2024
Messages
7
Reaction score
3
Points
3
1,8 για δωρεάν σούπερ γρήγορα, στην Ισπανία. Nices καμουφλάζ σαν αόρατο. Είναι ώρα Frost να δοκιμάσω 4mmc ( θεωρητικά). Αυτό το φάρμακο είναι terriblel, ναι 30mg στο cofee, και 20 σε μια γραμμή sone estimulation , funcional. Αλλά όχι σαν φτιαγμένος. Μετά το βράδυ δοκιμάζω μερικές γραμμές των 60 MG, και ναι, ωραία ψηλά, σαν ένα είδος mdma αναμεμειγμένο με κοκαΐνη, αλλά τόσο σύντομο, max 15 λεπτά, και τρομερή λαχτάρα. Luky φίλε μου grifriend gobserious Και πες μου να σταματήσω με αυτό. Maibe IS nices to tale 100 MG oral, And. Have a trip of this, bit in lines, i trip out with the craving of this. Μόνο εγώ δοκιμάζω 3fmc, speacking arround cathinone, αλλά 3fmc έχουν les euforia αλλά περισσότερο sex estimulation Και λιγότερο craving. Αυτή η γραμμή ναι σας κάνει nices υψηλή αλλάbso σύντομη η efecto. Και βλέπω redosificate στοίβα το stinulant , provably att all i use ... I sacel It andi tell, but provably 200 or 150 And i star to feel over estimulantes, bruxismo. Είμαι τόσο ευαίσθητος στα διεγερτικά. Και στο τέλος ήμουν νυσταγμένος, αυτό με εξέπληξε πολύ, γιατί αν χρησιμοποιώ αφεταμίνη δεν κοιμάμαι όλη τη νύχτα με 100 MG... Σαν να είναι αδύνατο. Αυτό ήταν κάτι πολύ ωραίο. Έχω αγοράσει το 1 gran του 4mmc, από έναν φημισμένο πωλητή από την Ισπανία. Και είναι αναλυμένο από την ΕΚ, το δοκιμάζω και λέω αν είναι το ίδιο. Επειδή σήμερα αισθάνομαι λίγο άσχημα, αλλά ίσως είναι επειδή χθες εισήγαγα amanita muscaria microdose tonhelp για να κοιμηθώ και ίσως είναι αυτό το συναίσθημα που έχω thia morring. Ή maibe ΕΙΝΑΙ φυσιολογικό σε 4mmc , διαβάζω αυτό νομίζω ΕΙΝΑΙ τοξικό, όπως , piros Και kath ΕΙΝΑΙ τοξικό δεν χρειάζεται να είναι κακό sinthrtides ή bull shits ΕΙΝΑΙ φυσικό της, αλλά 3fmc dont με κάνει να αισθάνομαι έτσι την επόμενη μέρα. Θα ενημερώσω όταν δοκιμάσω άλλα 4mmc.

Είναι το ίδιο με τη λαχτάρα και το σύντομο efecto, i weit 4mmc έχουν σαν πιο μακρύ efect Και το υψηλό ήταν πιο μακρύ αλλά shit ήταν terriblel σύντομο , nices υψηλή vit terriblel σύντομο. Μπορώ να καταλάβω τους ανθρώπους που τρώνε αυτό το ψυχαναγκαστικό.

Πρέπει να διαβάσω περισσότερα για την ifinuse. Όπως dont do lines, και να χρησιμοποιήσετε σαν stonacal. Αλλά σκατά, αν αυτό παράγει αυτό το hangover νομίζω ότι δεν είναι το φάρμακό μου, γιατί χθες χρησιμοποιώ μικρές δόσεις , Και normatly δεν αισθάνομαι hangover ποτέ με τίποτα, Και αισθάνομαι σαν μύτη μου ερεθισμένη.

Defendih biohakers διαίσθηση μου λέει μου είναι καλό 4mmc ή άλλα κατιόντα, φαίνεται nices, καίει λίγο, αλλά νομίζω ότι δεν είναι το φάρμακό μου 4mmc ή πρέπει να χρησιμοποιήσω με άλλο τρόπο, όπως μια δόση, σε κάψουλα. Όπως είπα, αισθάνομαι περίεργα λόγω της μικροδόσης amanita.

Το καλό ναι ή ναι, το ωραίο συναίσθημα των ουσιών. Το κακό είναι η σύντομη επίδραση και η λαχτάρα, λίγο-πολύ σαν την κοκαΐνη. Το καλό για μένα ήταν η δυνατότητα να κοιμηθώ μετά τη χρήση. Αυτός ήταν ένας μεγάλος στόχος αυτού του φαρμάκου.

I actualice όταν δοκιμάσω το άλλο mefedrone αναλυθεί και i έκθεση.
 

Spikkels

Don't buy from me
New Member
Language
🇳🇱
Joined
Sep 14, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Εσείς παιδιά έχετε A-PVP A-PHP A-PIHP A-PIHP προς πώληση ?
 
Top