Από την L-meth στην D-meth

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Μπορεί κάποιος να με βοηθήσει να καταλάβω αν είναι δυνατόν να χρησιμοποιήσω γενόσημα ρινικά εισπνευστήρια που περιέχουν "levmetamfetamine 50mg" για να φτάσω σε d-meth.
https://bbgate.com/threads/methamphetamine-synthesis-vicks-inhaler.4974/#post-46343 Θα λειτουργήσουν αυτές οι οδηγίες θεωρητικά;
Ή μήπως πρέπει να χρησιμοποιήσω την παραπάνω ρακετοποίηση και ανάλυση που παρέχεται από την Amphibian; Ή το 41Dxflatline κ.λπ.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Αν και θα μπορούσε να λειτουργήσει... μερικά από αυτά τα χημικά είναι δύσκολο να βρεθούν ή μπορεί να είναι επικίνδυνα όπως το όνομα χρήστη μου, αντ' αυτού θα πρέπει να χρησιμοποιήσετε τη ναπροξένη και να χρησιμοποιήσετε την παπα-πιάτσα με το NASID Naproxen. Έχω δημοσιεύσει τον πλήρη οδηγό παρακάτω
 
View previous replies…

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Η ναπροξένη δεν φαίνεται να είναι ο καλύτερος παράγοντας επίλυσης:
https://www.designer-drug.com/pte/12.162.180.114/dcd/pdf/meth.chiral-sep.distn.pdf
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Ποτέ δεν είπα ότι ήταν, είπα ότι ήταν πιο προσιτό και καλύτερο από το απλό τρυγικό οξύ ;)
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Κατάλαβα ότι ήταν καλύτερα για την ανάλυση και ότι μόνο η θέρμανση του L-meth που λαμβάνεται από αυτή την ανάλυση είναι cames racemic Im συγγνώμη αν έκανα λάθος.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Εντάξει, θα σας στείλω μήνυμα ηλεκτρονικού ταχυδρομείου και θα προχωρήσουμε, εντάξει; Έχω όλα όσα χρειάζομαι για να το κάνω αυτό και δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω, οπότε ας δούμε αν μπορώ να γίνω και εγώ πιστός.
 
View previous replies…

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Μετά από συζήτηση με τον soldadoDeDrogas δεν είναι μια νέα μέλισσα. Αλλά πιθανώς μια προνύμφη που μαθαίνει. Χωρίς παρεξήγηση όλοι ξεκινήσαμε σε μεγάλο βαθμό από απεργίες TS2 βιβλία. (Αυτό είναι για όλους τους άλλους), όπως πήρε ήδη την εμπεριστατωμένη συζήτηση.

Εν πάση περιπτώσει, όταν πρόκειται για αυτή την αντίδραση αυτό μπορεί να βαθμολογηθεί ημι εύκολο να και να κατανοήσει από EASY σε κάποιον σαν εμένα που είναι ενδιάμεσο εύκολο έως δύσκολο για ένα νέο commer

Όλα αυτά προέκυψαν από ένα post.2 εβδομάδες πριν



Notdrugs

Πριν λίγο καιρό άκουσα ότι κάποια εργαστήρια χρησιμοποιούσαν το Naproxen (όπως το NSAID) ως εναντιοκαθαρό οξύ. Αλλά δεν μπόρεσα να βρω καθόλου πληροφορίες για αυτή τη μέθοδο, οπότε πραγματικά δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα

Εγώ ψάχνω...


u/Notdrugs

Πιθανώς με βάση αυτή την ανταπόκριση; Όπως είπα και νωρίτερα... Το κόλπο είναι να βρεθεί το φθηνότερο οπτικά ενεργό οξύ που θα δεσμεύει το ένα ισομερές αλλά όχι το άλλο και το οποίο θα αλλάζει τη διαλυτότητα επαρκώς ώστε ένα από τα προϊόντα (είτε πρόκειται για τη μη αντιδρώσα ελεύθερη βάση είτε για το αντιδρών αμίδιο, σουλφονικό ή οτιδήποτε άλλο) να μπορεί να ξεπλυθεί σε έναν άλλο διαλύτη (που δεν αναμιγνύεται με τον πρώτο διαλύτη) έτσι ώστε να καταλήξεις με το ένα ισομερές διαλυμένο στον πρώτο διαλύτη και το άλλο ισομερές διαλυμένο στον δεύτερο διαλύτη. Με βάση αυτό που λέει αυτό τι πιστεύετε.

http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html

Τότε δεν είναι απάντηση στα φάρμακα...


Notdrugs
- 13 ημέρες πριν - Επεξεργασία 13 ημέρες πριν

Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον! Μπορώ να καταλάβω πώς αυτές οι προειδοποιήσεις κάνουν την εμπορική παραγωγή πολύ πιο εύκολη. Δεν είναι πολύ συχνό το φαινόμενο να έχουμε "λεπτομέρειες για την παραγωγή χύμα" που περιγράφονται σε βασικές οδηγίες, οπότε σας ευχαριστώ γι' αυτό.

Αργότερα, αυτή την εβδομάδα
ακόμη και αν Σε διάλυμα, το τρυγικό μονονάτριο d σχηματίζει στη συνέχεια κατά προτίμηση ένα υδατοδιαλυτό άλας με την d-μεθαμφεταμίνη, ενώ η l-μεθαμφεταμίνη (που εξακολουθεί να παραμένει στην ελεύθερη μορφή της) μπορεί να εκχυλιστεί με έναν μη πολικό διαλύτη...

Νομίζω ότι δυσκολεύεστε να καταλάβετε... είναι όντως βιώσιμο.

https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V

https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh1Azole
- 6 ημέρες πριν

Η ναπροξένη θα ήταν ένα ενδιαφέρον αντιδραστήριο για την ανάλυση χειραλικών αμινών

PsychedStrawberry
- Πριν από 6 ημέρες

Πώς γίνεται αυτό;



SunderedValley
- 6 ημέρες πριν

Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν, αν θυμάμαι καλά.
Το διάβασα με ταχύτητα αρκετά σκληρά αλλά η συναίνεση φάνηκε να είναι "δουλεύει πολύ καλά μπορεί μερικές φορές να γίνει ακόμα φθηνότερα χρησιμοποιώντας άλλες μεθόδους". Θα πρέπει να υπάρχει είτε εδώ, είτε στο υποκατάστημα drugnerds είτε στο Vespiary.


1Azole
- 6 ημέρες πριν

Προσβάσιμη, εναντιομερώς καθαρή, χρήσιμη λειτουργικότητα καρβοξυλικού οξέος, μεγάλο σύστημα pi, αρυλομεθόξυ, όλα αυτά το κάνουν να φαίνεται σαν ένας χρήσιμος υποψήφιος με τους δύο τελευταίους περιγραφικούς παράγοντες να είναι λόγοι που θα μπορούσαν να είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντες

Τότε γιατί η ανάρτησή μου είναι καλύτερη.

Όχι δεν θα δώσω λεπτομέρειες όπως θερμοκρασία και ώρα είναι όλα στο ORIGINAL pope peachy.

Όχι αν μπορείς να πάρεις DCM βενζόλιο κλπ κλπ δεν πρόκειται να σου πω τον κατάλληλο διαλύτη που πρέπει να χρησιμοποιήσεις καθώς όλα είναι ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΓΑΜΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ Το Google, here hive, κλπ...θα έχει όλες τις απαντήσεις.

Και όχι δεν θα σου υπολογίσω τα μόρια. Και αν 1 ακόμη άτομο που με ρωτάει λεπτομέρειες χρόνο κλπ...

Θα αγνοηθούν όλα είναι καλά τεκμηριωμένα.
 
Last edited:

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Μετά από συζήτηση με τον soldadoDeDrogas δεν είναι μια νέα μέλισσα. Αλλά πιθανώς μια προνύμφη που μαθαίνει. Χωρίς παρεξήγηση όλοι ξεκινήσαμε σε μεγάλο βαθμό από απεργίες TS2 βιβλία. (Αυτό είναι για όλους τους άλλους), όπως πήρε ήδη την εμπεριστατωμένη συζήτηση.



Εν πάση περιπτώσει, όταν πρόκειται για αυτή την αντίδραση αυτό μπορεί να βαθμολογηθεί ημι εύκολο να και να κατανοήσει από EASY σε κάποιον σαν εμένα που είναι ενδιάμεσο εύκολο έως δύσκολο για ένα νέο commer



Όλα αυτά προέκυψαν από ένα post.2 εβδομάδες πριν







Notdrugs



Πριν λίγο καιρό άκουσα ότι κάποια εργαστήρια χρησιμοποιούσαν το Naproxen (όπως το NSAID) ως εναντιοκαθαρό οξύ. Αλλά δεν μπόρεσα να βρω καθόλου πληροφορίες για αυτή τη μέθοδο, οπότε πραγματικά δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα



Εγώ ψάχνω...





u/Notdrugs



Πιθανώς με βάση αυτή την ανταπόκριση; Όπως είπα και νωρίτερα... Το κόλπο είναι να βρεθεί το φθηνότερο οπτικά ενεργό οξύ που θα δεσμεύει το ένα ισομερές αλλά όχι το άλλο και το οποίο θα αλλάζει τη διαλυτότητα επαρκώς ώστε ένα από τα προϊόντα (είτε πρόκειται για τη μη αντιδρώσα ελεύθερη βάση είτε για το αντιδρών αμίδιο, σουλφονικό ή οτιδήποτε άλλο) να μπορεί να ξεπλυθεί σε έναν άλλο διαλύτη (που δεν αναμιγνύεται με τον πρώτο διαλύτη) έτσι ώστε να καταλήξεις με το ένα ισομερές διαλυμένο στον πρώτο διαλύτη και το άλλο ισομερές διαλυμένο στον δεύτερο διαλύτη. Με βάση αυτό που λέει αυτό τι πιστεύετε.



http://www1.udel.edu/chem/sametz/Sa..._Diastereomeric_Salt_Formation__Naproxen.html



Τότε δεν είναι απάντηση στα φάρμακα...





Notdrugs

- 13 ημέρες πριν - Επεξεργασία 13 ημέρες πριν



Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον! Μπορώ να καταλάβω πώς αυτές οι προειδοποιήσεις κάνουν την εμπορική παραγωγή πολύ πιο εύκολη. Δεν είναι πολύ συχνό το φαινόμενο να έχουμε "λεπτομέρειες για την παραγωγή χύμα" που περιγράφονται σε βασικές οδηγίες, οπότε σας ευχαριστώ γι' αυτό.



Αργότερα, αυτή την εβδομάδα

ακόμη και αν Σε διάλυμα, το τρυγικό μονονάτριο d σχηματίζει στη συνέχεια κατά προτίμηση ένα υδατοδιαλυτό άλας με την d-μεθαμφεταμίνη, ενώ η l-μεθαμφεταμίνη (που εξακολουθεί να παραμένει στην ελεύθερη μορφή της) μπορεί να εκχυλιστεί με έναν μη πολικό διαλύτη...



Νομίζω ότι δυσκολεύεστε να καταλάβετε... είναι όντως βιώσιμο.



https://www.reddit.com/r/TheeHive/s/J1b0573Y7V



https://www.reddit.com/r/TheeHive/comments/18ycbjh
1Azole

- 6 ημέρες πριν



Η ναπροξένη θα ήταν ένα ενδιαφέρον αντιδραστήριο για την ανάλυση χειραλικών αμινών



PsychedStrawberry

- Πριν από 6 ημέρες



Πώς γίνεται αυτό;







SunderedValley

- 6 ημέρες πριν



Έχει ξαναγίνει στο παρελθόν, αν θυμάμαι καλά.

Το διάβασα με ταχύτητα αρκετά σκληρά αλλά η συναίνεση φάνηκε να είναι "δουλεύει πολύ καλά μπορεί μερικές φορές να γίνει ακόμα φθηνότερα χρησιμοποιώντας άλλες μεθόδους". Θα πρέπει να υπάρχει είτε εδώ, είτε στο υποκατάστημα drugnerds είτε στο Vespiary.





1Azole

- 6 ημέρες πριν



Προσβάσιμη, εναντιομερώς καθαρή, χρήσιμη λειτουργικότητα καρβοξυλικού οξέος, μεγάλο σύστημα pi, αρυλομεθόξυ, όλα αυτά το κάνουν να φαίνεται σαν ένας χρήσιμος υποψήφιος με τους δύο τελευταίους περιγραφικούς παράγοντες να είναι λόγοι που θα μπορούσαν να είναι ιδιαίτερα ενδιαφέροντες



Τότε γιατί η ανάρτησή μου είναι καλύτερη.



Όχι δεν θα δώσω λεπτομέρειες όπως θερμοκρασία και ώρα είναι όλα στο ORIGINAL pope peachy.



Όχι αν μπορείς να πάρεις DCM βενζόλιο κλπ κλπ δεν πρόκειται να σου πω τον κατάλληλο διαλύτη που πρέπει να χρησιμοποιήσεις καθώς όλα είναι ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΕ ΤΗΝ ΓΑΜΜΕΝΗ ΜΗΧΑΝΗ ΑΝΑΖΗΤΗΣΗΣ Το Google, here hive, κλπ...θα έχει όλες τις απαντήσεις.



Και όχι δεν θα σου υπολογίσω τα μόρια. Και αν 1 ακόμη άτομο που με ρωτάει λεπτομέρειες χρόνο κλπ...



Θα αγνοηθούν όλα είναι καλά τεκμηριωμένα.



Και πάλι για όλους 1 ακόμη φορά



Notdrugs



Πριν λίγο καιρό άκουσα ότι κάποια εργαστήρια χρησιμοποιούσαν το Naproxen (όπως το NSAID) ως εναντιοκαθαρό οξύ. Αλλά δεν μπόρεσα να βρω ΚΑΜΙΑ πληροφορία για αυτή τη μέθοδο, οπότε πραγματικά δεν μπορώ να πω με βεβαιότητα



Εγώ ψάχνω...





u/Notdrugs



Notdrugs



- 13 ημέρες πριν - Επεξεργασία 13 ημέρες πριν







Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον! Μπορώ να καταλάβω πώς αυτές οι προειδοποιήσεις κάνουν την εμπορική παραγωγή πολύ πιο εύκολη. Δεν είναι πολύ συχνό φαινόμενο να μας περιγράφονται "λεπτομέρειες για τη μαζική παραγωγή" σε βασικές οδηγίες, οπότε σας ευχαριστώ γι' αυτό.



και πάλι η θεωρία του L VICKS να D meth . Είναι δυνατόν ναι. Μπορεί κάποιος που δεν έχει αναπτύξει μια διαδρομή mdma που δεν είναι καλά τεκμηριωμένη να το κάνει, ναι. Μπορεί κάποιος που ρωτάει αν μπορεί να χρησιμοποιήσει 40% αιθανόλη , DSMO vs DCM κλπ κλπ δεν είναι έτοιμος



Μπορείτε να φτιάξετε MDA/MDMA από καφέ/καφεϊκό οξύ ή κάτι παρόμοιο... ναι. Φαίνεται βιώσιμο το 12% yeild to cost όταν η οξική πιπερονάλη ή άλλα ανάλογα είναι πένες στα $ και μπορείτε να φτιάξετε πιπερονάλη σε 1-2 βήματα και από εκεί σαφρόλη ή ισοσαφρόλη ... απλά επειδή μπορείτε δεν σημαίνει ότι το να πάρετε 10g vicks inhalers θα είναι "οικονομικά αποδοτικό "

Μπορεί να χρειαστεί να ψάξετε για όποιον διαβάζει, αλλά όποιος έχει κατανόηση του ts2 για να φτιάξει τις ΔΙΚΕΣ του προδρόμους ή προ-προδρόμους αυτό έχει νόημα. Αν το ακολουθήσατε ως χάρτη και πυξίδα και όχι ως συνταγή.

Ενώ ο καθένας θέλει να είναι Α+Β + υγρό + θερμότητα να κάνει χημικό Χ και να δουλεύει 0-80-95% των περιπτώσεων.

Υπάρχει μια φορά που προσπαθείς να φτιάξεις κέικ αλλά φτιάχνεις ψωμί.

Όπως το να προσθέτεις 1 προς πολλούς υδατάνθρακες κλπ κλπ κλπ. Οι ανακρυσταλλώσεις και οι διαχωρισμοί πολυμορφισμών ή χωριστών εντερομερών είναι μια τέχνη από μόνη της.

Δυστυχώς τα δικά μου πράγματα είναι ΝΕΑ παραγωγή MDMA και MDP2P και λιγότερο χειρική ανασύνθεση αλλά μπορώ να διαβάσω τον παπά αρκετά ροδαλά για να σταθώ με 99% υποστήριξη και αν κάποιος θέλει να ανοίξει τρύπες ας είναι. Και θα μιλήσω αλλά παρακαλώ όχι τι ερωτήσεις διαλύτη ή υπολογισμούς των mols όλα είναι αναρτημένα νωρίτερα και είναι def βιώσιμα
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Και πάλι τα πάντα αναρτώνται τα πάντα είναι πιο βιώσιμα από το AIBN που αναρτήθηκε νωρίτερα σε ένα μικρότερο περιβάλλον.

Αλλά θυμηθείτε Αυτό είναι πραγματικά ενδιαφέρον! Μπορώ να καταλάβω πώς αυτές οι προειδοποιήσεις καθιστούν την εμπορική παραγωγή πολύ πιο εύκολη. Δεν είναι πολύ συχνό το φαινόμενο να παίρνουμε "λεπτομέρειες για τη μαζική παραγωγή" που περιγράφονται σε βασικές οδηγίες, γι' αυτό σας ευχαριστώ γι' αυτό.

Χρειάζεστε μαζική κλίμακα. Όχι 1,5 g vicks L. Χρησιμοποιώντας βρώμικο ή απλά θρυμματισμένο ναπροξένη. Απλά αγόρασε το αναθεματισμένο αλάτι.
 
Last edited:

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
@azides Και πάλι, τα αγγλικά σαφώς και δεν είναι η πρώτη σας γλώσσα ή έχετε πρόβλημα με την κατανόηση, την κατανόηση ή την επικοινωνία στο σύνολό της, ίσως είστε απλά πολύ ψηλά. Όποιος και αν είναι ο λόγος δεν είμαι σε θέση να σου γίνω κατανοητός και εσύ απλά επαναλαμβάνεις τα λόγια σου, αρκετές φορές στο PM και τώρα πάλι στο κεντρικό νήμα. Καταλαβαίνω όλα όσα λες και δεν μαθαίνω ακριβώς τίποτα, ούτε εντυπωσιάζομαι, οπότε δεν καταλαβαίνω πια τι θέλεις να πεις. Ξοδεύετε όλο αυτό το χρόνο μιλώντας γι' αυτό και δημοσιεύοντας αναφορές, τις οποίες δεν ζητάω. Παρόλα αυτά δεν μπορείς να κάνεις τον κόπο να μου πεις απλά αν μπορεί να αντικατασταθεί ή όχι ένας υδρογονάνθρακας ή να δεις την "προτεινόμενη εργασία" μου και να μου πεις αν μπορώ να προχωρήσω ή αν υπάρχει κάποιο λάθος. Κανείς δεν σου ζήτησε να δουλέψεις ή να σκεφτείς.

Τελικά συμφώνησα να κάνω μια "απλή δοκιμή" σε αυτή τη μέθοδο, μετά από όλες τις αδιάκοπες προκλήσεις σας, για να τελειώνουμε με αυτό, ή με άλλα λόγια, για να σας βουλώσω το στόμα. Είναι αστείο τώρα πόσο περίπλοκη, συντριπτική και απαιτητική έχει γίνει αυτή η διαδικασία, όταν εγώ μπαίνω στη διαδικασία. Τι δραστική αλλαγή του κλίματος. Όλο αυτό το πράγμα γίνεται πραγματικά περιττό τώρα. Αυτό το νήμα αφορούσε τη μετατροπή του L σε D, και ρώτησα για τις εισπνοές. Με ξεχώρισες και δεν με αφήνεις ήσυχη γι' αυτό εδώ και σχεδόν μια εβδομάδα, δεν ξέρω τι περίμενες ΕΣΥ.... γιατί ήδη τα έχω πληρώσει όλα. Από ποιον νόμιζες ότι θα ερχόταν μια τέτοια ερώτηση;

Νόμιζα ότι δήλωσα ξεκάθαρα πριν ποια είναι η τρέχουσα θέση μου, οπότε και πάλι: Ναι. Δεν είναι μυστικό. Ει, όλοι σας, δεν είμαι χημικός. Είμαι απένταρος. Δεν έχω πρόδρομες ουσίες, αντιδραστήρια, εξοπλισμό, γυαλί. Δεν έχω τίποτα. Δουλεύω αυστηρά OTC αυτή τη στιγμή με πολύ περιορισμένη εμπειρία και γνώση, κάτι που καταλαβαίνω ότι είναι ξεκαρδιστικά διασκεδαστικό για κάποιους από εσάς. Έχω παίξει με παρτίδες σε μικροκλίμακα, παλιές μεθόδους, αυτοσχεδιάζοντας όπου χρειάζεται, που είναι παντού, με μοναδικό σκοπό την πρακτική εμπειρία και γνώση, συν ότι μπορεί να είναι διασκεδαστικό και δεν έχω τίποτα καλύτερο να κάνω. Όταν φτιάξω λίγο τον εαυτό μου θα μπορέσω να δοκιμάσω και άλλα πειράματα, αλλά από κάπου πρέπει να ξεκινήσω, έτσι δεν είναι; Το κάνω αυτό για τους "μικρούς" σαν εμένα. Προσπαθώ να μάθω ό,τι μπορώ και να το μεταδώσω στον επόμενο, αν αυτό σημαίνει κάτι. Δεν με πειράζει να γίνω γουρούνι της γκίνιας αν δεν είναι πολύ ακριβό ή επικίνδυνο.

Σας ρώτησα για την αντικατάσταση του DCM με τολουόλιο ή νάφθα για την απελευθέρωση της βάσης ή αν η προτεινόμενη από μένα μέθοδος καθαρισμού των χαπιών ή των βαμβακερών είναι κατάλληλη. Αν ήταν δυνατόν να προχωρήσω με αυτά που είχα στη διάθεσή μου ή αν έπρεπε να προμηθευτώ διαφορετικά συστατικά. Αντί απλά να πω ναι ή όχι και ίσως γιατί, ώστε να μπορέσω να μάθω κάτι. Συνεχίζεις κάπως ασυνάρτητα για αυτό το θέμα για πολύ, πολύ περισσότερο από όσο χρειάζεται για το πώς "ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΜΕΝΑ και ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΠΟΥ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ ΑΥΤΟ." ..ας είναι. Αφήστε το ήσυχο τότε, όπως σας ζήτησα. Μπορείς να έχεις δίκιο όσο θέλεις. Αφήστε με έξω από αυτό.

Έτσι, τέλος, σας ευχαριστώ για το χρόνο, την προσπάθεια και την υπομονή σας. Σας είπα στο τελευταίο μου PM ότι δεν θέλω να μιλάω ή να ακούω γι' αυτό πια, δεν δίνω δεκάρα με τον ένα ή τον άλλο τρόπο. Έχω μεγαλύτερα ψάρια να ψαρέψω. Έχεις όλη την κατανόηση, τη γνώση, την εμπειρία, τον εξοπλισμό και τις "100 πρόδρομες ουσίες μεθαμφεταμίνης" κ.λπ. οπότε κάνε το γαμώτο τότε. Φρόντισε να δημοσιεύσεις το δικό σου κείμενο (βάλε και κάποιον αγγλόφωνο να το διαβάσει πρώτα) και σταμάτα να κάνεις 10 φορές copy paste τις μαλακίες των άλλων, για πατέντες που δεν έχουν καμία σχέση με αυτό που προσπαθείς να προτείνεις παρά μόνο εσύ ή κάποιος άλλος χρήστης του φόρουμ που διευκρινίζει "Μόνο στην αντίδραση, αντί για αυτό, χρησιμοποίησε αυτό." Λες και αν το επαναλαμβάνεις κατά λέξη με τον ίδιο τρόπο ξανά και ξανά θα σε βοηθήσει να το εμπεδώσεις επιτέλους. ΜΕ ΚΑΤΑΛΑΒΑΊΝΕΙΣ;

(ΓΙΑ ΝΑ ΣΥΝΟΨΊΣΩ - ΕΙΛΙΚΡΙΝΆ, ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ ΓΙΑ ΌΛΕΣ ΤΙΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΊΕΣ! ΕΚΤΙΜΏ ΤΟ ΧΡΌΝΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΠΡΟΣΠΆΘΕΙΆ ΣΑΣ, ΑΛΛΆ, ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ ΠΙΑ. ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΈΡΕΙ Η ΙΣΤΟΡΊΑ ΣΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΌΣΑΚΟ Ή ΤΟ ΠΏΣ ΠΉΡΕΣ ΤΟ ΌΝΟΜΆ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΙ ΣΗΜΑΊΝΕΙ ΑΥΤΌ. ΣΤΑΜΑΤΉΣΤΕ ΝΑ ΣΠΑΤΑΛΆΤΕ ΤΟΝ ΧΡΌΝΟ ΜΟΥ, ΠΑΡΑΚΑΛΏ ΚΑΙ ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ).
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Αδερφέ και σου λέω ότι...

Προσπαθώ να κάνω αυτό το MICROSCALE με OTC impure SHIT...

...ΔΕΝ ΠΡΌΚΕΙΤΑΙ ΝΑ ΔΟΥΛΈΨΕΙ, ΑΔΕΡΦΈ.

Ναι, ξέρω ότι είσαι απένταρος. Ναι, σου είπα περίμενε μέχρι να πάρεις χρήματα για να το κάνεις σωστά. ΣΟΥ ΕΙΠΑ ότι θα χρειαστείς θερμαντική πλάκα/αναδευτήρα (αλλιώς η απόδοση σου θα είναι 25% έναντι 55/60%

Δεύτερον GIGO σκουπίδια μέσα σκουπίδια έξω

ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΖΗΤΗΣΕΙΣ ΝΑ ΔΙΕΥΚΡΙΝΙΣΕΙΣ τη ναπροξένη από τα χάπια... θέλοντας να κάνεις ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΔΕΝ ΔΙΝΕΙΣ ΚΑΜΙΑ ΣΚΙΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΟΤΗΤΑ. Αυτό είναι ΠΟΛΥ ΚΑΚΗ ΝΟΗΜΟΣΥΝΗ. χημικά.

...ΚΑΙ ΘΈΛΟΥΝ ΑΠΛΆ ΝΑ ΔΟΥΝ ΑΝ ΔΟΥΛΕΎΕΙ...

ΤΏΡΑ ΑΚΟΎΣΤΕ ΓΙΑ ΤΕΛΕΥΤΑΊΑ ΦΟΡΆ

η χημεία δεν είναι τόσο εύκολη όσο το Α + Β + ΘΕΡΜΟΤΗΤΑ =MDMA ή D meth.

ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΛΕΤΕ ότι δεν με νοιάζει η καθαρότητα απλά θέλω να το δοκιμάσω..

Αδερφέ. FFS ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΚΑΘΑΡΗ ΤΡΟΦΗ.

Καταλαβαίνεις με το να έχεις το LMETH σου μολυσμένο από CAMPHOR, MENTHOL AND WHATEVER THE HELLSE ELSE. έχεις έναν τόνο "ελεύθερες ρίζες" ένα σωρό OLFENS, κλπ. Ανταγωνίζονται στην αντίδραση. Είναι όλα θετικά και αρνητικά ιόντα που δημιουργούν ισορροπία.

Δηλαδή η καμφορά και η ΜΕΝΘΟΛΗ και ό,τι σκουπίδι δεν καθαρίσατε από το ΛΕΜΘ θα ΕΠΙΔΡΑΣΕΙ ΤΗΝ ΑΝΤΙΔΡΑΣΗ...

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΙΠΟΤΑ άλλο από Οξυγόνο υδρογόνο και ΝΙΤΡΟΓΟΝΟ που προσπαθούν να φτάσουν σε ισορροπία για να ισορροπήσουν . Θετικά και αρνητικά ιόντα για να εξισορροπηθεί.

ΔΕΝ ΛΈΩ ΝΑ ΜΗΝ ΚΆΝΕΤΕ ΜΙΚΡΟ ΚΛΊΜΑΚΑ. ΔΕΝ ΛΈΩ ΌΤΙ ΑΥΤΌ ΔΕΝ ΘΑ ΔΟΥΛΈΨΕΙ.

ΛΈΩ ΌΤΙ ΤΟ ΔΟΚΙΜΆΖΕΤΕ ΑΥΤΌ ΧΩΡΊΣ ΘΕΡΜΉ ΠΛΆΚΑ/ΚΑΛΏΔΙΟ, ΧΩΡΊΣ ΠΟΛΙΚΌΜΕΤΡΟ. Ναι, μπορείτε να το κάνετε αυτό OTC, αλλά οποιεσδήποτε ακαθαρσίες στο L METH σας που δεν καθαρίσατε θα επηρεάσουν την αντίδραση.

ΑΚΟΜΑ ΚΑΙ ΤΟ να πάρετε 1-2 γραμμάρια L METH από το VICKS IMPURE είναι πολύ ακριβό.

Ναι, ΞΕΡΩ ότι είσαι γαμημένος και χρεοκοπημένος, μου το είπες αυτό στο PM.

ΚΆΝΕ ΤΟ ΑΥΤΌ ΌΤΑΝ ΘΑ ΈΧΕΙΣ ΧΡΉΜΑΤΑ FFS ΚΑΙ ΜΙΑ ΚΑΛΎΤΕΡΗ ΚΑΤΑΝΌΗΣΗ ΑΥΤΌ ΕΊΝΑΙ ΌΛΟ. ΑΛΛΑ ΑΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΕΙΣ IMPURE FEEDSTOCK της L meth δεν με νοιάζει "πώς θα βγει"

Μην γκρινιάζεις που έκανες ένα dimmer ή κάτι που είναι ΕΝΕΡΓΟ αλλά δεν ήταν D METH

Αυτό είναι. Κάνε micro JUST for fuck sakes DONT TELL ME I don't care about purity and yet having OLFENS ETC ETC ETC can cause side reactions.

Αν θες να το κάνεις αυτό ΜΙΚΡΟΣ. αγόρασε ΚΑΘΑΡΑ ΧΗΜΙΚΑ όταν έχεις τα λεφτά. ΑΓΟΡΑΣΤΕ ΜΕΘ που είναι καθαρή vs εγώ απλά θα L meth Με καμφορά και ένα olfen και δεν δίνω δεκάρα.

Αυτό είναι ΛΑΘΟΣ νοοτροπία BRO.

ΠΆΡΤΕ ΧΡΉΜΑΤΑ, ΚΆΝΤΕ ΤΟ ΣΩΣΤΆ Ή ΜΗΝ ΤΟ ΚΆΝΕΤΕ ΚΑΘΌΛΟΥ.

ενώ μπορείτε να εξαγάγετε L meth από OFF BRAND VICKS. την ποσότητα που θα χρειαστείτε. Για να πάρεις ένα γραμμάριο ή για να το κάνεις αρκετά καθαρό.. απλά αγόρασε ναρκωτικά δρόμου και διαχώρισε το. Θα είναι φθηνότερο.

Τώρα για το 100 ΤΙΜΗ αν θες να νιώσεις τη διαφορά θα μπορούσες να έχεις φτιάξει 100 διαφορετικά ανάλογα λόγω των ακαθαρσιών στο ναπροξένη που δεν καθάρισες, στους διαλύτες σου, η L meth n καμφορά όλα θα προκαλέσουν παρενέργειες εσύ ανυπόμονη αμόρφωτη αντίδραση.

Οπότε ναι, είμαι καθαρός.

Πάρε χρήματα, πάρε καθαρά αντιδραστήρια και τροφή και μετά γύρνα πίσω. αλλιώς θα έχεις ένα σωρό παρενέργειες.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Αυτός ο τύπος επινόησε το δικό του θεωρητικό "μονοπάτι MDMA", είμαι τόσο εντυπωσιασμένος. Μπορεί κάποιος να του δώσει το βραβείο BBGATE MVP "COOK OF THE YEAR" ή κάτι τέτοιο για να του κλείσει το στόμα;
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Bro 100s of members make their own mdma routes. Δεν μιλάμε για επειδή όλοι θέλουν συντομεύσεις.
 

azides

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 5, 2024
Messages
48
Reaction score
9
Points
8
Δεν προσπαθώ να γίνω αγενής ή θυμωμένος ούτε αυτά απευθύνονται σε κανέναν, αλλά περισσότερο γενικά στις απαντήσεις που πήρα και θέλω να σταματήσουν από άλλους ανθρώπους, εκτός αν υπάρχει ΑΛΗΘΙΝΗ ουσία. . Είτε είναι στην έκθεση και ο κόσμος είναι τεμπέλης να διαβάζει και αυτοί είναι άνθρωποι που κάνουν παραγωγή οπότε ας σταματήσει αυτό το τεμπέλης κοιτάει παραγωγή χαλαρά

Από την άλλη δεν πρόκειται να κρατάω χέρι γενικά σε κανέναν αν ο κόσμος δεν το καταλαβαίνει δεν το καταλαβαίνει. Αν θέλουν να αντικαταστήσουν το DCM με βενζόλιο ή ό,τι άλλο θέλουν να χρησιμοποιήσουν οι άνθρωποι μην έρθουν σε μένα αφού Calc τα moles σας και δημιουργήσετε μια "αποτυχημένη αντίδραση" καθώς κάθε διαλύτης έχει το δικό του bp οπότε im δεν είμαι σίγουρος τι θα χρειαζόταν κάποιος temp wise. Από ό, τι μπορώ να πω η αντίδραση θερμαίνεται εξώθερμη εν μέρει τουλάχιστον στην αρχή... Δεν μπορώ να σας πω πώς θα ενεργήσουν άλλοι διαλύτες. Οι νόμοι της χώρας σας κ.λπ. κ.λπ.

Τέλος, αλλά όχι λιγότερο σημαντικό, θα πρέπει να καταλάβετε. ΔΕΝ ΠΡΕΠΕΙ να εμπιστεύεστε κανέναν ή οποιεσδήποτε λέξεις στο διαδίκτυο...

Ναι, αυτό σημαίνει πατέντες στο παγκόσμιο γραφείο.

1) Τα πράγματα δεν πάνε καλά στις μεταφράσεις.
2) οι εταιρείες λένε ψέματα για να κρατήσουν μια πατέντα ακόμα και αν είναι μαλακίες για να κρατήσουν κάποια άλλη πτυχή της διαδικασίας
3) η πατέντα είναι πραγματική. Αλλά τροποποιημένη ώστε να μην μπορούν να την κλέψουν άλλοι. Τα κεντρικά γραφεία έχουν το "πραγματικό μονοπάτι" της Google και τα γραφεία έχουν ένα διαφορετικό που είναι μαλακίες. Αλλάζουν τι τι editited το έτος 2099 αν κληθούν να το δηλώσουν ισχυρίζονται εμπορικά μυστικά. Μιλήστε μας στο δικαστήριο και θα το πούμε σε 3ο μέρος και οι δύο προσληφθέντες από την πλευρά σας και από την πλευρά μας και θα δούμε τι θα πουν αλλά πρέπει να μας πάτε στο δικαστήριο NDA ya know...
4. Υπάρχουν γαμημένοι άνθρωποι να σου λένε να κάνεις αυτό αλλά εσύ κάνεις θερμίτη ή βόμβα σωλήνα με λίπασμα γιατί είναι κακοί. Η κατανόηση είναι σημαντική για να καλέσετε το γεγονός, καπάκι ή ίσως αφήστε με να ψάξω περισσότερο
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Holy fuck delete this abomination
 
Top