Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Είναι ακόμα δυνατό να αποκτήσετε πρόσβαση στο τμήμα RC μέσω της συμμετοχής και της συνεισφοράς στα fourms/ομάδες; Δεν έχω πολλές γνώσεις σχετικά με τη χημεία, αλλά γνωρίζω πολλά για τα φάρμακα και κάποια φαρμακολογία.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Ναι, αυτό είναι πάντα σχετικό. Περίπου 20 άτομα έχουν πρόσβαση στο τμήμα και μόνο 2 ή 3 άτομα έχουν αγοράσει αυτή την πρόσβαση.
 

Bigskin7

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 19, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ελπίζω να μπορέσω να λάβω μια πρόσκληση στο τμήμα rc στο εγγύς μέλλον. Ελπίζω να μπορέσω να συνεισφέρω εδώ σύντομα περισσότερο σχετικά με τα συνθετικά noids
 

TheDiscoking

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Έχω ήδη μάθει πολλά και βρίσκω τη χημεία καταπληκτική. Είμαι νέος στη χημεία εκτός από ένα μάθημα στο λύκειο και γι' αυτό παρακολουθώ το you tube.
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Υποβάλλω αίτηση για να αποκτήσω πρόσβαση,
 

Bigskin

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 27, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Αυτό είναι ένα είδος αναδημοσίευσης εδώ, δεν μπορώ να έχω πρόσβαση στον παλιό μου λογαριασμό. Ενδιαφέρομαι πολύ να συμμετάσχω στο τμήμα rc. Έχω δώσει πολλά χρόνια εμπειρίας στη χονδρική προμήθεια κανναβινοειδών και άλλων rc's, ψάχνω για νέες πηγές αντιδραστηρίων και νέες μεθόδους σύνθεσης και ελπίζω να συνεισφέρω στην καταπληκτική κοινότητα εδώ
 

Selassi

Don't buy from me
Resident
Joined
May 10, 2022
Messages
102
Reaction score
53
Points
28
Καλησπέρα σας,
Θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για το τμήμα RC.
Έχω κάνει πολλά διαφορετικά είδη σύνθεσης επίσης συνθέσεις από RCs όπως για παράδειγμα 3cmc.
Μοιράζομαι γνώσεις, βοηθάω τους ανθρώπους με τις συνθέσεις τους και είμαι ενεργός εδώ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Καλώς ήρθατε. Ελέγξτε το. Χορήγηση πρόσβασης.
 

c69c

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ξέρω ότι είμαι νέος και δεν δημοσιεύω πραγματικά αν δεν έχω κάτι σημαντικό να πω. Είχα χημεία στο γυμνάσιο, αλλά είμαι λίγο πολύ αυτοδίδακτος και μαθαίνω συνεχώς. Έχω κάνει πολλά rp/i's και dd καλά και τώρα μαθαίνω πόσοι άλλοι τρόποι είναι δυνατοί. im ζητάω την είσοδο στο r/c για να προχωρήσω τη μάθηση μου αν μου επιτραπεί και ill να γίνω πιο ενεργός καθώς θα νιώθω πιο άνετα εδώ. Plz&tyvm
 

Charlenedelarosa

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 11, 2022
Messages
8
Reaction score
4
Points
3
Ill να είμαι τόσο ειλικρινής im κυριολεκτικά στην ανάγκη για μια πραγματική ειλικρινή πηγή για τα ισχυρότερα κανναβινοειδή δυνατό να στείλει uk...
Δεν είμαι ο πιο ενημερωμένος σε αυτό, αλλά είμαι πολύ πρόθυμος να μάθω...
ευχαριστώ εκ των προτέρων
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Από την αρχή της σχέσης μου μαζί σας, με ενδιέφερε πολύ η πρόσβαση στο τμήμα rc. Ζητώ ευγενικά την άδειά σας για να αποκτήσω πρόσβαση σε αυτό. Έχω αποκτήσει πολλές γνώσεις από αυτό το φόρουμ μέχρι στιγμής. Ήμουν πρόθυμος να τις επεκτείνω. Όσο αυτό το φόρουμ είναι ενεργό Θα ήθελα πολύ να είμαι μέλος εδώ
 

orgasmatron

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 2, 2022
Messages
25
Reaction score
14
Points
3
ναι, αν μπορώ να πάρω συμβουλές σχετικά με το πόσο συχνά πρέπει να δημοσιεύει κάποιος για να έχει δικαίωμα πρόσβασης ( ή μήπως έχει να κάνει με την ποιότητα; )
Είναι η πληρωμή ένας τρόπος να αποκτήσει κανείς πρόσβαση χωρίς να έχει το έργο ή είναι απαραίτητη αλλά όχι επαρκής; Εμένα μου φαίνεται ότι ισχύει το πρώτο.
Σας ευχαριστώ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Δεν έχει σημασία η συχνότητα της δημοσίευσης, αλλά η ποιότητα. Ναι, η πληρωμή δίνει άμεση πρόσβαση για πάντα.
 

Beeber

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 17, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Έχω δικαίωμα συμμετοχής; Θέλω να συμμετάσχω στην RC
Σας ευχαριστώ πολύ για τη μεγάλη σας πλατφόρμα και τις γνώσεις σας.
 

bigusdickus

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 13, 2022
Messages
9
Reaction score
13
Points
3
RC me boys! Παρακαλώ! Μην ανησυχείτε δεν είμαι εδώ για να κλέψω "συνταγές" (lol) Ενδιαφέρομαι για την επιστήμη των νέων συνθετικών οδών για ψυχοδραστικές ενώσεις. Είμαι τόσο cool! Πραγματικά!

.... Γιατί να πληρώσω όταν μπορώ να συνεισφέρω; Αυτό δεν είναι πιο πολύτιμο;
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Αυτό το συναίσθημα όταν θέλω να έχω πρόσβαση σε αυτό τόσο άσχημα που είμαι έτοιμος να σχοινιάσω τον εαυτό μου

JK :(
 
Top