Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

Lilred

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 23, 2022
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Heis'n παρακαλώ στείλτε πρόσβαση για να διαβάσετε θα με γλιτώσει χρόνια. Παρακαλώ, κύριε.
 

GOUPIL

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 14, 2022
Messages
66
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας Heinsenberg!
Θέλω πρόσβαση στο τμήμα RC ! πείτε μου αν μπορώ ή όχι!
 

Cypherdelic

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Καλημέρα, θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC. Ελπίζω ότι μπορώ να συνεισφέρω στη βάση γνώσεων εδώ με την εμπειρία μου.
 

krcs890

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Είμαι ο
Είμαι εδώ σε απελπισμένη προσπάθεια να προσπαθήσω και να μάθω τη χημεία για να μπορέσω να συνθέσω τα δικά μου συνθετικά κανναβοειδή. Έχω ξηλωθεί αριστερά δεξιά και στο κέντρο προσπαθώντας να αποκτήσω αξιοπρεπές συνεπές προϊόν. έχω δει όλο το περιεχόμενο feom a far για κάποιο χρονικό διάστημα, αλλά νομίζω ότι ήρθε η ώρα για μένα να αρχίσω να ασχολούμαι με αυτό το γρήγορα αναπτυσσόμενο εκπληκτικό ενημερωτικό φόρουμ!!!
 

$DirtyRed$

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 29, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
id love to gain access to rc section,i have alot of knowledge of cannaboids would love to learn more
 

cockysavage

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 5, 2022
Messages
7
Reaction score
0
Points
1
Υποβάλλω αίτηση για να αποκτήσω πρόσβαση ,μου αρέσει πολύ αυτή η ιστοσελίδα και ελπίζω να μάθω περισσότερα ευχαριστώ πολύ
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Θέλω να υποβάλω αίτηση για να ενταχθώ στην RC.
Είμαι χημικός με μεγάλη εμπειρία, έχω επίσης συγγραφικές εξελίξεις σχετικά με τη σύνθεση κανναβινοειδών, τις οποίες είμαι έτοιμος να μοιραστώ.
Έχω δεξιότητες στη σύνθεση διαφόρων κανναβινοειδών.
Για παράδειγμα: Για την παραγωγή και την επεξεργασία των κανναβινοειδών, όπως για παράδειγμα: FUB-JWH-018, 5F-MDMB-PINACA, 5F-CUMYL-PINAC, κ.λπ...
Η εμπειρία δεν περιορίζεται στα κανναβινοειδή.
Τα οπιούχα, τα διεγερτικά και τα ψυχεδελικά έχουν επίσης επεξεργαστεί εδώ και χρόνια.
 

Whatnowtodowhen

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Γεια σας είμαι καινούργιος εδώ και πολύ πρόθυμος να ελέγξω το τμήμα rc μπορώ παρακαλώ να έχω πρόσβαση;
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Γεια σας @HEISENBERG

Θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για πρόσβαση στο τμήμα RC.

Είμαι ενεργός στο φόρουμ. Έχω συνθέσει με επιτυχία αμφεταμίνες μέσω της οδού NaBH4/CuCl2 και έχω δημοσιεύσει ορισμένες από τις προόδους μου και έχω απαντήσει σε ερωτήσεις.

Αυτή τη στιγμή βρίσκομαι σε συζήτηση με τον @G.Patton, ο οποίος με βοηθά να συνθέσω ICE μέσω της d-μεθαμφεταμίνης.

Είμαι επίσης ο πρώτος σας επαληθευμένος προμηθευτής αμφεταμίνης.

Με τους καλύτερους χαιρετισμούς
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Δεν είμαι πολύ χρήσιμος ή απασχολημένος εδώ, αλλά θα ζητήσω να με δεχτούν, καθώς το χειρότερο είναι να μου αρνηθείτε!
 

smallworker

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
4
Reaction score
3
Points
3
Γεια σου Χάιζενμπεργκ,
Διαβάζω πολλά στο φόρουμ τους τελευταίους 6 μήνες.
Λίγες φορές έχω ένα άλλο ψευδώνυμο.
Έχω μεγάλη εμπειρία με την παραγωγή μιας ελεύθερης βάσης πετρελαίου (φορμικό/φορμαϊκό τρόπο)
Και έχω σταθερή παραγωγή με al/hg και διαχωρισμό d και l.

Για havr πρόσβαση στο τμήμα rc θα ήμουν ευτυχής
Μπορώ να κάνω φωτορεπορτάζ από την παραγωγή μου διαχωρίζοντας d και l και το τελικό προϊόν, αν είναι neccerarry

Ευχαριστώ για τη βοήθεια
 

JustFuckMyShitUpFam

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 2, 2022
Messages
25
Reaction score
4
Points
3
Γαμώτο, έψαξα το ιστορικό των δημοσιεύσεών σου @Hank Schrader και πρέπει να έχεις 300 iq σοβαρά.

Θα ήθελα να έχω πρόσβαση σε αυτό επίσης, αλλά είμαι εδώ επειδή χτυπήθηκα με καρκίνο στις αρχές της δεκαετίας του 20 και εθίστηκα στα opis και είμαι στα τέλη της δεκαετίας του 20 τώρα και η ηρωίνη και γενικά τα αδύναμα οπιοειδή της ΕΕ δεν κάνουν τίποτα για μένα, οπότε δυστυχώς πρέπει να ψάξω για Rc ή άλλα :(
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Όπως καταλαβαίνω, είναι δύσκολο να αποκτήσετε πρόσβαση στο τμήμα RC εδώ. Οι γνώσεις μου μάλλον δεν έχουν σημασία.
Σε κάθε περίπτωση, σας ευχαριστώ για την εμπιστοσύνη σας στο επίπεδο του iq μου. ;)
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Για την παραγωγική ανάπτυξη του πόρου και την ανταλλαγή γνώσεων, παρακαλούμε να μου δώσετε πρόσβαση στο τμήμα RC.
Θα προετοιμάσω τις συνθέσεις του συγγραφέα με πλήρη επεξήγηση, οι οποίες θα αναρτηθούν στο τμήμα RC.

Η εργασιακή μου εμπειρία στη βιομηχανία φαρμάκων και την παραγωγή είναι πάνω από 18 χρόνια.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Η παραγωγή σας είναι πραγματικά εντυπωσιακή. Θα σας δώσω πρόσβαση στο RC με την πρώτη σας επιτυχημένη πώληση στο φόρουμ.
 

Heisenberg5994

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 4, 2023
Messages
17
Reaction score
7
Points
3
Ζητώ να υποβάλω αίτηση για πρόσβαση. Ευχαριστώ πολύ.
 

leonQuez

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 10, 2022
Messages
8
Reaction score
16
Points
3
Γεια σας κύριε ı am growing marijuanna but low thc.. ım living turkey ı dont find cannabioid ı wanna make mysel but ı dont connect.. ı dont have money please help me in rc acces room ı am high school student ı wanna make money please
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Γεια σας, idk αν μπορώ να μπω στο τμήμα RC αλλά είμαι ενεργό μέλος, έχω δημοσιεύσει 2 συνθέσεις και έχω πολλές συνθέσεις να μοιραστώ !
 
Top