Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορούμε επίσης να δώσουμε πρόσβαση στο τμήμα RC σε χρήστες που είναι παραγωγοί/χημικοί/προμηθευτές αντιδραστηρίων/επιρροές του κοινού-στόχου (είμαστε επίσης πρόθυμοι να πληρώσουμε για τη διαφήμιση του φόρουμ μας σε αυτούς).
Σε γενικές γραμμές, είμαστε ανοιχτοί σε συνεργασία και σε αναζήτηση επισκεψιμότητας για την προσέλκυση του κοινού-στόχου.
 

kızılkos

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Γεια σου φίλε μου, είναι τιμή μου να σου ζητήσω μια πρόσκληση για να δω το υπέροχο τμήμα αυτού του υπέροχου φόρουμ
 

itsRude

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 9, 2022
Messages
4
Reaction score
4
Points
3
Γεια σε όλους, είμαι εδώ για μεγάλο χρονικό διάστημα, είμαι καλός αναγνώστης αλλά δεν έχω συνεισφέρει ακόμη σε αυτό το φόρουμ... συγγνώμη.
Αλλά θα ήθελα πολύ να δω το τμήμα RC, αν αυτό έχει νόημα. Επίσης, θα εργαστώ σκληρά για να συνεισφέρω.
 

Skylinesales1983

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 26, 2022
Messages
21
Reaction score
7
Points
8
Μπορώ να έχω πρόσβαση στο τμήμα rc, είμαι αρκετά ενεργός στα φόρουμ. είμαι σε διαδικασία μαγειρέματος και θα ήθελα πολύ τη βοήθεια. Λατρεύω τα 😍 κανναβινοειδή
 

english

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Είμαι αρχάριος πώς να αποκτήσω πρόσβαση
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Γεια σας, αν και ο χρήστης μου είναι νέος, έχω διαβάσει πολύ καλή χημεία εδώ γύρω και είμαι σίγουρος ότι το επίπεδο και η εμπειρία μου στην πρακτική οργανική χημεία είναι επιθυμητά εδώ, καθώς και το γεγονός ότι είμαι βιολόγος/βιοχημικός με πτυχίο. Έχω κάνει εφαρμοσμένη πειραματική έρευνα ψυχοδραστικών ουσιών την τελευταία μιάμιση δεκαετία τουλάχιστον και έχω καταλήξει σε μερικές νέες ενώσεις καθώς και μεθόδους ενδιαφέροντος. Η προθυμία μου να μοιραστώ δυνητικά επικίνδυνες γνώσεις μου φαίνεται καλύτερα σε κάποια περιοχή με περιορισμένη πρόσβαση. Το θέμα είναι ότι η επένδυση σε εργαστήρια που χάθηκαν και ξαναχτίστηκαν με αφήνουν στη θέση όπου η χρηματοδότηση δεν είναι καλύτερο να επενδύεται στην πρόσβαση του τμήματος RC (όσο κι αν το επιθυμώ)... Θα προτιμούσα να επενδύσω σε χημικές ουσίες που ονειρεύομαι ή σε εξοπλισμό, όπως η επισκευή του περιστροφικού εξατμιστή μου και η κατασκευή μιας βάσης για τους μεγάλους αντιδραστήρες μου που είναι κρίμα να τους έχω μόνο και να μην έχουν χρησιμοποιηθεί ποτέ. Το ερώτημα που παραμένει είναι πώς μπορώ να αποδείξω καλύτερα την αξία της πρόσβασης μου;
 

Midget_Impinger

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 10, 2022
Messages
30
Reaction score
11
Points
8
Φαίνεται λίγο ανόητο να πρέπει να πληρώσει κανείς 1000 δολάρια για να αποκτήσει πρόσβαση σε κάτι που δεν μπορώ καν να έχω μια ιδέα για το τι περιέχει.
Ίσως αν μπορούσα να δω τους τίτλους/περιγραφές των νημάτων ή κάτι τέτοιο. Αλλά προς το παρόν, μοιάζει σαν ένα σκηνικό απογοήτευσης.

Αν μπορούσατε να διαφημίσετε τι υπάρχει στο τμήμα RC (δηλαδή: τουλάχιστον να δείξετε τους τίτλους των νημάτων), τότε ίσως θα άξιζε να εγγραφείτε. Αλλά 1000 δολάρια για να μην ξέρετε κυριολεκτικά τίποτα γι 'αυτό είναι λίγο κοροϊδία (με όλο το σεβασμό)
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
Το τμήμα Research Chemicals είναι αρκετά ακριβό για εμάς.
Πολλοί τύποι έχουν συντεθεί και δοκιμαστεί πειραματικά.
Για να εντοπίσουμε νέες δυνητικά δραστικές ουσίες, ξοδεύουμε πολύ χρόνο στην αναζήτηση.
Οι ερευνητές που είναι έτοιμοι να μοιραστούν την εμπειρία τους μπορούν να αποκτήσουν δωρεάν πρόσβαση στο τμήμα, ενώ το κόστος των 1.000 δολαρίων δεν είναι τίποτα για τους εμπόρους. Ταυτόχρονα, ένας τύπος μπορεί να αποφέρει εκατομμύρια δολάρια σε περίπτωση επιτυχούς χρήσης της ουσίας αυτής.
Φοβόμαστε επίσης να δημοσιεύσουμε τίτλους, ώστε να μην υπάρχει εκτεταμένη διαρροή δεδομένων από το τμήμα, εμπειρογνώμονες από πολλές χώρες αναλύουν την αγορά RC προκειμένου να απαγορεύσουν αυτές τις ουσίες κατά πρώτο λόγο.
 
Last edited by a moderator:
View previous replies…

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Είμαι τέτοιος ερευνητής με νέες ενώσεις που δεν έχουν δοκιμαστεί ποτέ και έναν τεράστιο αριθμό σχεδίων που δεν έχουν καν συντεθεί ακόμη... Θα αφιερώσω τον απαραίτητο χρόνο και τη δραστηριότητα για να δοκιμαστεί η αξία μου.
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Άρα αυτό το τμήμα θα απευθυνόταν περισσότερο σε πραγματικούς χημικούς και κατασκευαστές; Αν οποιαδήποτε από τις εν λόγω ουσίες επρόκειτο να παραχθεί μαζικά, θα ήταν σε αυτή την αγορά ή στην κανονική αγορά clearnet RC σωστά;

Είμαι περίεργος για αυτό το τμήμα. Δεν θα με πείραζε να πληρώσω 1000 δολάρια για να έχω αποκλειστική πρόσβαση σε κατασκευαστές που βγάζουν νέα/νόμιμα RC, αλλά δεν φαίνεται να είναι αυτό το τμήμα αυτό.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Με πονάει που λέω ότι δεν διαθέτω χρήματα και έχασα το τελευταίο μου ερευνητικό εργαστήριο, αλλά έχω μεγάλες ελπίδες για την ίδρυση ενός νέου φέτος. Έχω συγγράψει πολλά σημειωματάρια με μοριακά σχέδια και η αφοσίωσή μου στην παρασκευαστική χημεία σε συνδυασμό με τις άνω του μέσου όρου γνώσεις χημικής νευροεπιστήμης και ψυχοφαρμακολογίας (όλα με ακαδημαϊκή υποστήριξη) μπορεί να είναι πολύ χρήσιμη, αλλά δεδομένου ότι δεν παράγω τίποτα και δεν πουλάω τίποτα, μπορώ μόνο να διεκδικήσω και ανά πάσα στιγμή να αποδείξω την αξία μου για να μου χορηγηθεί πρόσβαση σε αυτό το τμήμα, δεδομένου ότι είναι το κεντρικό μου ενδιαφέρον εδώ πέρα από το να κηρύττω την εκμάθηση της χημείας πριν επιχειρήσω απρόσεκτα την εξάσκηση των σκοτεινών τεχνών έχοντας στο μυαλό μου χρήματα. Όταν ήμουν ενεργός παράνομος χημικός έδινα τα περισσότερα πράγματα δωρεάν και η φιλοσοφία μου ήταν να τα κάνω ναρκωτικά για να είναι ναρκωτικά και να δείξω στον κόσμο τι σημαίνει πραγματική καθαρότητα των υλικών (αυτό με έβαλε σε μπελάδες αλλά κέρδισα και τον σεβασμό και κάποιο βαθμό σιωπηρής και εξαρτημένης ανοχής απέναντι στην ψυχοδραστική μου έρευνα από τις αρχές)
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Θα ήθελα να μπω στο τμήμα RC, είμαι εδώ για λίγο καιρό, αλλά θα ήθελα να μπω αν όχι τώρα στο μέλλον.
 

m924

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 28, 2022
Messages
29
Reaction score
17
Points
8
Γεια σας, θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC, αλλά για να είμαι ειλικρινής για μένα είναι απλά μια καλή ανάγνωση Δεν ήμουν πραγματικά ενεργός τις τελευταίες ~2 εβδομάδες καθώς ήμουν απασχολημένος, αλλά όποτε έχω χρόνο προσπαθώ πάντα να ελέγξω τα φόρουμ και να δημοσιεύσω μερικές απαντήσεις και ίσως να προσπαθήσω να βοηθήσω με ό,τι μπορώ, αλλά αυτό μάλλον δεν είναι ακόμα πολύ.
 

Wendy DreamerScam

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2022
Messages
5
Reaction score
18
Points
8
Deals
24
Ψάχνω πραγματικά για πρόσβαση στο τμήμα RC,, θα είμαι ενεργός συμμετέχων και θα παρέχω τις καλύτερες πρώτες ύλες και πρόδρομες ουσίες για παγκόσμια ασφάλεια
 

Grandthumb123

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
36
Reaction score
37
Points
18
Υποβάλλω αίτηση για πρόσβαση.
Γεια σας, ελπίζω ότι μπορώ να προσφέρω λίγη γνώση σε αυτό το φόρουμ και μου αρέσει να διαβάζω και να μαθαίνω όλα όσα έχει να προσφέρει αυτό το φόρουμ!
Σας ευχαριστώ!
 

HigherSense

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ξέρω ότι δεν θα μπορέσω να αποκτήσω πρόσβαση ακόμη επειδή είμαι νέος, αλλά θα ήθελα απλώς να αφήσω ένα σχόλιο αφήνοντας να γίνει γνωστό ότι ενδιαφέρομαι.
 

DrDealGood

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2022
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Χάιζενμπεργκ... πράγματι κάτι προορίζεται μόνο για τους γνωρίζοντες.
Ζητώ πρόσβαση στο τμήμα RC. Σκάβω και ψάχνω και αναζητώ γνώση για το τι γιατί γιατί πώς των πραγμάτων και η κρυφή μου περιέργεια πηγαίνει πολύ πολύ πολύ πίσω στο ροδάνι μετά στην κυψέλη και μετά στο βεσπάρι και τώρα εδώ. Η ζωή γίνεται βαρετή, μετά γίνεται πολυάσχολη και η έρευνα είναι ο τρόπος μου για να περνάω τις καθημερινές μου υποχρεώσεις. Η κάρτα χρόνου μου ελέγχεται. Είτε έτσι είτε αλλιώς όλα είναι καλά, είμαι εδώ για να μείνω, είτε έχω πρόσβαση είτε όχι, θα είμαι μέλος για μια ζωή.
 

peeve

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Ξέρω ότι είμαι νέος, αλλά έχω τεράστια εμπειρία με τα rc's, ξέρω τι έχει ποια αποτελέσματα και πώς αλλαγές στο μόριο θα άλλαζαν τα αποτελέσματα. έχω πολλές ιδέες για νέα φάρμακα(όπως ήδη αναφέρθηκε 2-methyl,3,4-methylendioxy-pyrovalerone για παράδειγμα)
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Θα ήθελα πολύ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC:)
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
αν θέλετε να αποκτήσετε πρόσβαση στο τμήμα RC είτε πρέπει να πληρώσετε γι' αυτό είτε να περάσετε αρκετά στο φόρουμ και να συνεισφέρετε κάποια από τις γνώσεις ή τις υπηρεσίες σας.
 
Top