Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορούμε επίσης να δώσουμε πρόσβαση στο τμήμα RC σε χρήστες που είναι παραγωγοί/χημικοί/προμηθευτές αντιδραστηρίων/επιρροές του κοινού-στόχου (είμαστε επίσης πρόθυμοι να πληρώσουμε για τη διαφήμιση του φόρουμ μας σε αυτούς).
Σε γενικές γραμμές, είμαστε ανοιχτοί σε συνεργασία και σε αναζήτηση επισκεψιμότητας για την προσέλκυση του κοινού-στόχου.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
γεια σας βλέπω αν θα μπορούσα να έχω πρόσβαση στη συνεδρία RC θα ήθελα να μάθω πολλά για τις συνθέσεις είναι συχνά ενεργός στο φόρουμ και μου αρέσει να εκπαιδεύομαι για τις συνθέσεις 💥💉
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
;)

BB SOLUTION Ent.
HQ1 001
010101 BB
BLANCO HEAVEN

BB FORUM
online 0-01
101010 BBF
ΠΑΓΚΌΣΜΙΟΣ ΙΣΤΌΣ,

Blanco Heaven, Παρόν

Σχετικά με: RC αίτηση πρόσβασης

Αγαπητέ κ. Χάιζενμπεργκ,

Θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για τη θέση του μέλους της RC Access.

Το να μοιραστώ τα κίνητρά μου ανοιχτά εδώ δεν θα ήταν οι πιο έξυπνες κινήσεις προς το παρόν, αλλά αν χρειαστεί θα μου άρεσε να διευκρινίσω προσωπικά τα κίνητρα και τις προθέσεις μου, οπότε θα είμαι ανοιχτός γι' αυτό αν χρειαστεί.

Είμαι σίγουρος ότι είμαι ισχυρός υποψήφιος για τις επιλογές που προσφέρονται και είμαι σίγουρος ότι μπορώ να προσδώσω προστιθέμενη αξία.

Υποθέτοντας ότι κατάφερα να σας παράσχω επαρκείς πληροφορίες και περιμένω με ανυπομονησία μια απάντηση.

Ειλικρινά,

SWIBB
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
View previous replies…

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, το τμήμα RC είναι μέρος αυτού του φόρουμ που περιέχει σύνθεση ασυνήθιστων ψυχοδραστικών σήμερα τα περισσότερα από 20 από αυτά (όπως τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα οπιούχα ). θα βοηθήσει το φόρουμ αν θα το αγοράσετε, αλλά αν ξοδέψετε το χρόνο σας με σύνεση σε αυτό το φόρουμ θα είστε σε θέση να έχετε πρόσβαση σε αυτό δωρεάν.

Η ενότητα RC περιέχει επίσης λεπτομέρειες σχετικά με ορισμένες ανεπιβεβαίωτες ψυχοδραστικές ουσίες.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
η ευρεία γκάμα του... ξοδεύετε με σύνεση.... ξέρετε τι, αφήστε το για αυτό που είναι, δεν το χρειάζεστε. ευχαριστώ.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
μπορώ να έχω πρόσβαση στο τμήμα;
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, το τμήμα RC είναι μέρος αυτού του φόρουμ που περιέχει σύνθεση ασυνήθιστων ψυχοδραστικών σήμερα τα περισσότερα από 20 από αυτά (όπως τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα οπιούχα ). θα βοηθήσει το φόρουμ αν θα το αγοράσετε, αλλά αν ξοδέψετε το χρόνο σας με σύνεση σε αυτό το φόρουμ θα είστε σε θέση να έχετε πρόσβαση σε αυτό δωρεάν.

Η ενότητα RC περιέχει επίσης λεπτομέρειες σχετικά με ορισμένες ανεπιβεβαίωτες ψυχοδραστικές ουσίες.
 

Ecko6ap

Don't buy from me
Resident
Language
🇷🇺
Joined
Jan 4, 2023
Messages
34
Reaction score
17
Points
8
Δεν έχω πολλά χρήματα αυτή τη στιγμή, μπορώ να το πάρω δωρεάν;
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
ναι σίγουρα θα το πάρετε αν μπορείτε να περάσετε αρκετό χρόνο σε αυτό το φόρουμ και θα το λάβετε δωρεάν. αν δεν έχετε χρήματα είναι απολύτως εντάξει και το χαρακτηριστικό είναι για να συγκεντρώσετε κάποια χρήματα για να βοηθήσετε τη λειτουργία του φόρουμ. :)

Συνεχίστε(y)
 

catmando

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 15, 2022
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, μπορώ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC, παρακαλώ, έχω κάποιες πολύτιμες συνεισφορές που μπορώ να κάνω όσον αφορά τη χημεία μικροκυμάτων.
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, το τμήμα RC είναι μέρος αυτού του φόρουμ που περιέχει σύνθεση ασυνήθιστων ψυχοδραστικών σήμερα τα περισσότερα από 20 από αυτά (όπως τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα οπιούχα ). θα βοηθήσει το φόρουμ αν θα το αγοράσετε, αλλά αν ξοδέψετε το χρόνο σας με σύνεση σε αυτό το φόρουμ θα είστε σε θέση να έχετε πρόσβαση σε αυτό δωρεάν.

Η ενότητα RC περιέχει επίσης λεπτομέρειες σχετικά με ορισμένες ανεπιβεβαίωτες ψυχοδραστικές ουσίες.
 

Stars

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 2, 2023
Messages
0
Reaction score
1
Points
3
Deleted

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, το τμήμα RC είναι μέρος αυτού του φόρουμ που περιέχει σύνθεση ασυνήθιστων ψυχοδραστικών σήμερα τα περισσότερα από 20 από αυτά (όπως τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα οπιούχα ). θα βοηθήσει το φόρουμ αν θα το αγοράσετε, αλλά αν ξοδέψετε το χρόνο σας με σύνεση σε αυτό το φόρουμ θα είστε σε θέση να έχετε πρόσβαση σε αυτό δωρεάν.

Η ενότητα RC περιέχει επίσης λεπτομέρειες σχετικά με ορισμένες ανεπιβεβαίωτες ψυχοδραστικές ουσίες.
 

Sponge Bob

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 4, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Θα μπορούσα να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC;
 

xoxo2.0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 26, 2022
Messages
95
Reaction score
162
Points
43
HI, το τμήμα RC είναι μέρος αυτού του φόρουμ που περιέχει σύνθεση ασυνήθιστων ψυχοδραστικών σήμερα τα περισσότερα από 20 από αυτά (όπως τα συνθετικά κανναβινοειδή και τα οπιούχα ). θα βοηθήσει το φόρουμ αν θα το αγοράσετε, αλλά αν ξοδέψετε το χρόνο σας με σύνεση σε αυτό το φόρουμ θα είστε σε θέση να έχετε πρόσβαση σε αυτό δωρεάν.

Η ενότητα RC περιέχει επίσης λεπτομέρειες σχετικά με ορισμένες ανεπιβεβαίωτες ψυχοδραστικές ουσίες.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Μπορώ να έχω πρόσβαση; Αμφιβάλλω αν θα έχω πολλά να συνεισφέρω εκεί μέσα, αλλά ΧΡΕΙΑΖΟΜΑΙ τον απαγορευμένο καρπό για να χορτάσω την περιέργειά μου

Επίσης έχω προς το παρόν 164 αναρτήσεις που είναι πολλές για αυτό το φόρουμ
 

Aleffine

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Jan 14, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση για να το διαβάσω!Μπορώ να πάρω μια πρόσκληση; Ευχαριστώ!
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
245
Points
43
Ναι, θα ήθελα πρόσβαση στο τμήμα RC.

Οι αναρτήσεις μου ελπίζω να αρκούν.
 

Sneaky.Base

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 17, 2022
Messages
32
Reaction score
10
Points
8
Γεια σας . Πώς μπορώ να έχω πρόσβαση στο RC;
 

crystalgrahams

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 20, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Μόλις αρχίζω να αφομοιώνω τη μάζα των πληροφοριών που είναι διαθέσιμες εδώ και δεν θα πω ψέματα, θα ήθελα πολύ να συνεχίσω σε αυτό το τμήμα στο μέλλον. Θα γράψω με το μακρύ χέρι τόσες πολλές διεργασίες! Σας ευχαριστώ για αυτή την υπηρεσία.
 

middlemaneu

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 25, 2023
Messages
56
Reaction score
35
Points
18
Επιδίωξη πρόσβασης στο φόρουμ των RCs για να συμβάλει με την ανάπτυξη της σκηνής των RCs για τα ασυνήθιστα / εξειδικευμένα / μη δημόσια RCs και την περαιτέρω υποστήριξη ατόμων ή μικρών ομάδων φαρμακολόγων / χημικών - δημιουργία συνεργειών και σύνδεση ανθρώπων.

Οπιοειδή:
- Janssen το 2023
- Δεξτρομοραμίδη: Γιατί το κινέζικο ανάλογο ήταν αποτυχία, FAQ, νέα σύνορα με τις διασταυρώσεις μεθαδόνης
- Φαιναζοκίνη νέα σύνορα σχετικές ενώσεις
- Αχαρτογράφητα ανάλογα της κετομπεμιδόνης και της βουπρενορφίνης
- Κυνήγι θησαυρού: Πεθιδίνη που ερευνώνται ακόμα σε λάθος χέρια

Vintage Pharma:
- Wolf of Wallstreet: Είναι πραγματικά όλα τα ανάλογα της μεθακουαλόνης που έχουν ερευνηθεί μέχρι σήμερα;
- Η χρυσή εποχή των βραχείας δράσης βαρβιτουρικών: Μη τοξικά, μη μεταλλαξιογόνα, μη προγραμματισμένα ανάλογα

Stims & Co:
- 3,4-EthylenPyroValeron και 3,4-EtMC αναδρομικά και προοπτικά
- Τα ανάλογα της Modafinil μπορεί να έχουν καλύτερη τύχη

Dissos:
- MXE: έχει πράγματι χάσει το βάθρο το 2022;

& περισσότερα.
 

sleeplessmania

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 6, 2022
Messages
23
Reaction score
35
Points
13
Γεια σας,

Θα ήθελα να αποκτήσω πρόσβαση σε αυτό το υποτμήμα του Breaking Bad με την πρόθεση να μπορέσω να διαδώσω τις έρευνες και τις εμπειρίες μου παράλληλα με τον πειραματισμό μου με RC's,
χρησιμοποίησα προσωπικά πάνω από 40 τύπους αυτών των χημικών ουσιών και κέρδισα πληροφορίες ωρών τόσο για οργανικές χημικές ουσίες όσο και για βλάβες-αναγωγικές, όπως είναι ορατές στο προφίλ μου
Συνεισφέρω σπάνια αλλά όταν το κάνω είναι χρήσιμες καλά γραμμένες ερευνημένες πληροφορίες.
 
Top