Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Επαρκής δραστηριότητα στο φόρουμ σε επαρκή ποσότητα
Λογαριασμός παλαιότερος από 1 μήνα
Ή με εμπορικούς όρους, το κόστος πρόσβασης 1000 δολάρια.
Οι χρήστες που έχουν ήδη πρόσβαση στο RC μπορούν να επιβεβαιώσουν ότι οι πληροφορίες που τοποθετούνται εκεί αξίζουν αυτά τα χρήματα.
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Αν δεν σας ενοχλεί, διευκρινίστε παρακαλώ τι εννοείται με το "Επαρκής δραστηριότητα στο φόρουμ σε επαρκή ποσότητα" και πόσο θεωρείται επαρκής ;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αυτό είναι πολύ υποκειμενικό.
Δίνω προσοχή κυρίως στην "ποιότητα" των ερωτήσεων/απαντήσεων/δηλώσεων.
Οι ποσοτικές τιμές είναι δευτερεύουσες.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μπορούμε επίσης να δώσουμε πρόσβαση στο τμήμα RC σε χρήστες που είναι παραγωγοί/χημικοί/προμηθευτές αντιδραστηρίων/επιρροές του κοινού-στόχου (είμαστε επίσης πρόθυμοι να πληρώσουμε για τη διαφήμιση του φόρουμ μας σε αυτούς).
Σε γενικές γραμμές, είμαστε ανοιχτοί σε συνεργασία και σε αναζήτηση επισκεψιμότητας για την προσέλκυση του κοινού-στόχου.
 

crackson

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 21, 2023
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
γεια σας βλέπω αν θα μπορούσα να έχω πρόσβαση στη συνεδρία RC θα ήθελα να μάθω πολλά για τις συνθέσεις είναι συχνά ενεργός στο φόρουμ και μου αρέσει να εκπαιδεύομαι για τις συνθέσεις 💥💉
 

Hans-Dietrich

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 4, 2021
Messages
47
Reaction score
44
Points
18
Κανένα πρόβλημα. Θα δημοσιεύσω μερικά πράγματα εδώ. Νομίζω ότι το κοινό θα ενδιαφερθεί.
 

perri

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 10, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
έμπειρος εισαγωγέας/διανομέας με έδρα τις ΗΠΑ εκτός παιχνιδιού για μια στιγμή, θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση στην προμήθεια α-πύρων και αλευροποιημένων αμφεταμινών. μπορώ να συνεισφέρω τα δικά μου 2 σεντς σε διάφορα θέματα. μόλις βρήκα αυτό το μέρος, θεωρήστε με κάποιον που ενδιαφέρεται για την έρευνα όλων των ειδών, ειδικά για πράγματα που σχετίζονται με την καθινόνη και την τρυπταμίνη...
 

xiluh

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 3, 2021
Messages
20
Reaction score
14
Points
3
Είμαι εδώ για να μαθαίνω γνώσεις και να μοιράζομαι.
Τίποτα καλύτερο από αυτό, όποιος και αν είναι ο διαχειριστής, ελπίζω πάντα υγιής όπου και αν βρίσκεστε, ο Θεός να ευλογεί το u κύριε:)
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Αυτό ακούγεται δίκαιο im ενδιαφέρον, παρακαλώ ενημερώστε με το συντομότερο δυνατό.
 

Gus

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 12, 2021
Messages
7
Reaction score
8
Points
3
Έχω πρόσβαση στο τμήμα RC, οι πληροφορίες που υπάρχουν εκεί αξίζουν πολύ περισσότερο από 1000 δολάρια,
 

onionexpress

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2021
Messages
28
Reaction score
6
Points
3
Εξαιρετική δουλειά, πολύ κατατοπιστική αξίζει κάθε ποσό! Σας ευχαριστώ όλους!
 

battman23

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2021
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Deals
4
HI
Είναι δυνατόν να έχω μια πρόσκληση για την RC CHEMS plz
 

MuricanSpirit

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 6, 2021
Messages
73
Reaction score
48
Points
18
Μπορώ να επιβεβαιώσω ότι έχουν σύνθεση για κανναβινοειδή που δεν βασίζονται σε ινδόλη, γεγονός που θα τα καθιστούσε νόμιμα στη Γερμανία, την Ελβετία που έχουν νόμους κατά των ομάδων ουσιών - δυνητικά νόμιμα σε οποιαδήποτε χώρα με "νόμο κατά των ουσιών" ως εκ τούτου αυτά τα κανναβινοειδή είναι πιθανώς νόμιμα σε όλο τον κόσμο
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Όχι. Στις ΗΠΑ, ο Νόμος περί Ελέγχου Αναλόγων Φαρμάκων (1986;) λέει ότι αν περπατάει σαν πάπια, μιλάει σαν πάπια, είναι ισομερές μιας πάπιας, είναι εστέρας μιας πάπιας, ή διακηρύσσεται ότι είναι κάποιο από αυτά, ή παρουσιάζεται ότι έχει αποτέλεσμα παρόμοιο με κάποιο από αυτά... τότε είναι πάπια. Μια παράνομη πάπια. Αυτό σημαίνει ότι απλά και μόνο λέγοντας κάτι όπως "αυτό είναι ένα κανναβινοειδές και θα σας φτιάξει" η ουσία καθίσταται παράνομη. Οι νόμοι περί αναλόγων είναι τόσο ευρύτατοι και ανοιχτοί σε ερμηνείες (ή καταχρήσεις) που υπάρχουν χημικές ουσίες που δεν έχουν ακόμη σκεφτεί και οι οποίες είναι ήδη, τεχνικά, παράνομες βάσει αυτών των νόμων. Υπάρχουν και άλλες χώρες εκτός από τις ΗΠΑ που έχουν νόμους περί αναλόγων.
 

Uncle Lee

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 1, 2022
Messages
44
Reaction score
50
Points
18
Θα ήθελα να υποβάλω αίτηση για πρόσβαση στον πίνακα RC. Θα ήθελα να συνεισφέρω ό,τι γνωρίζω σχετικά με τις τεχνικές και τους πόρους της μυστικής χημείας, θα ήθελα πολύ να βοηθήσω τους νεοεισερχόμενους με τα προβλήματά τους και μου αρέσει να συζητώ νέες διαδικασίες για την παρασκευή φαρμάκων με μυστικούς χημικούς από όλο τον κόσμο, έχω γράψει ένα ενδιαφέρον άρθρο εδώ

Ένα δώρο για τους λάτρεις της μυστικής χημείας - μερικά βιβλία που νομίζω ότι είναι κατάλληλα για εσάς
 

deinemudda69

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
12
Reaction score
6
Points
3
Αγαπητά μέλη,

θα ήθελα να μοιραστώ κάποιες πληροφορίες μαζί σας, αλλά δεν θέλω οι πληροφορίες να είναι προσβάσιμες για όλους στο διαδίκτυο.

Είμαι πολύ νέος σε αυτό το φόρουμ, αλλά έχω ήδη συνεισφέρει μια νέα μέθοδο για τη σύνθεση βορειοϋδρίτη.

Παρακαλώ δώστε μου πρόσβαση στην περιοχή RC ώστε να μπορώ να δημοσιεύσω πιο ευαίσθητες πληροφορίες εκεί. Φυσικά, είμαι επίσης πολύ περίεργος για το τι θα βρω στην περιοχή RC.

Με εκτίμηση
 
Last edited:

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Στείλτε μου προσωπικά μηνύματα με τις πληροφορίες που θα θέλατε να δημοσιεύσετε εκεί.
 

Honolulu98

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 21, 2021
Messages
61
Reaction score
44
Points
18
Αγαπώ πραγματικά αυτό το φόρουμ, ξέρω ότι δεν είμαι εδώ και πολύ καιρό, αλλά με έχετε δει να περνάω σχεδόν όλη την ημέρα συνδέοντας διαβάζοντας και προσπαθώντας να καταλάβω.

Θα ήθελα πολύ να έχω πρόσβαση στο τμήμα RC και να εξερευνήσω το περιεχόμενό του. Είμαι νέος στη χημεία και αισθάνομαι πραγματικά ότι έχω συνδεθεί με αυτόν τον κόσμο και πιστεύω ότι αυτό το φόρουμ θα είναι η νέα μου οικογένεια @HEISENBERG
 

dekrepid

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 11, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας Ελπίζω να φέρω 10yr+ εμπειρία στο τραπέζι, θα ήθελα πολύ μια πρόσκληση στο τμήμα rc παρακαλώ.
 
Top