Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,660
Solutions
3
Reaction score
2,735
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

Pineapple Czar

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Στην πραγματικότητα βρήκα τον ιστότοπό σας στο clearnet ενώ έψαχνα για περισσότερες πληροφορίες σχετικά με τη διανομή Kodachi. Την οποία θα μπορούσα να προσθέσω ότι βρήκα. Το κείμενο που είχατε γράψει λεπτομερώς για το Kodachi ήταν καταπληκτικό! Δεν έχω δει κανέναν άλλον εκτός από τον ίδιο τον DEV να καλύπτει αυτή τη διανομή με τόση λεπτομέρεια. Σας ευχαριστώ που αφιερώσατε χρόνο και ενέργεια για να βάλετε αυτό το τεράστιο νήμα μαζί. ήταν μια ευχάριστη έκπληξη να βρω κάποιες σταθερές πληροφορίες για αυτό για μια αλλαγή και όχι τα τυπικά bs που βρήκα.

Καθώς είμαι εδώ θα ήθελα να ρίξω μια ματιά στο τμήμα RC αν είναι δυνατόν. συνολική διαφάνεια Δεν είμαι χημικός αλλά μόλις άρχισα να επιστρέφω στη σκηνή RC και τίποτα από όσα βρήκα μέχρι τώρα δεν ήταν πραγματικά καλό... βλέπω ότι αναφέρατε την πληρωμένη πρόσβαση... πόσο άσχημα θα βλάψει το πορτοφόλι μου xmr αν έχω τέτοια τάση;

Ανεξάρτητα από την πρόσκληση πάντως, ευχαριστώ για το κείμενο του Kodachi ήταν εξαιρετικό.
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
γεια σας από το φόβο σας βρήκα, θέλω επίσης να έχω πρόσβαση στο τμήμα rc παρακαλώ είμαι από την Ευρώπη και μπορώ να κινηθώ γρήγορα στην περιοχή της Ευρώπης για τη μεταφορά προϊόντων , και ενδιαφέρομαι επίσης για νέους εταίρους και επιχειρήσεις
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Αγαπητέ Heisenberg, θα ήμουν ευτυχής να αποκτήσω πρόσβαση στο φόρουμ RC. Δημοσιεύω απλώς αυτό το αίτημα εδώ για να δείξω το ενδιαφέρον μου, θα επανέλθω αργότερα αν πιστεύετε ότι χρειάζεται περισσότερη δραστηριότητα στο φόρουμ προτού αποκτήσω πρόσβαση. Αν μπορώ να κάνω κάτι σε αντάλλαγμα, ενημερώστε με, είμαι περισσότερο από ευτυχής να γράψω μια κριτική κ.λπ. (είμαι ενεργός στο dread). Αυτός ο ιστότοπος είναι πραγματικά καταπληκτικός, απλά ανησυχώ λίγο για την παρουσία στο clearnet, ότι θα τραβήξει ανεπιθύμητη προσοχή και θα τον κατεβάσουν. Μείνετε ασφαλείς.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Αγαπητοί φίλοι!
Ως υπενθύμιση, υπάρχουν μόνο 2 προϋποθέσεις για την ελεύθερη πρόσβαση στο τμήμα RC
- Να έχετε λογαριασμό παλαιότερο από 1 μήνα από την ημερομηνία εγγραφής
- Να συμβάλλετε ενεργά στην ανάπτυξη του φόρουμ (να γράφετε αναρτήσεις υψηλής ποιότητας, με οποιονδήποτε άλλο τρόπο να βοηθάτε την ανάπτυξη του φόρουμ)
 

sirmtr

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 12, 2022
Messages
23
Reaction score
10
Points
8
ναι τι ακριβώς είναι και σε ποιες πληροφορίες έχουμε πρόσβαση μετά την πρόσκληση που λάβαμε ?
Θα μπορούσα να πληρώνω μηνιαίως, κατά τη γνώμη μου πρέπει να γίνει μια μηνιαία συνδρομή, ή να κάνω δωρεά για τον ιστότοπο και για την ανάπτυξη της κοινότητας
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Δεδομένου ότι επικοινωνούμε μαζί σας, γνωρίζω τα ενδιαφέροντά σας. Εκεί θα βρείτε τη δυνατότητα σύνθεσης νόμιμων κανναβινοειδών. Είναι νόμιμο σε όλο τον κόσμο.
Αλλά δεν θα είναι τόσο ισχυρό. Είναι σχεδόν μη ρεαλιστικό να βρείτε noids από άποψη ισχύος κοντά σε αυτό που θέλετε.
 

NashvilleDude

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
2
Reaction score
3
Points
3
Ξέρω ότι είμαι νέος, αλλά θα ήθελα κι εγώ να το δω από πάνω. Έδωσα 5+ χρόνια από τη ζωή μου στους ομοσπονδιακούς για τη σκηνή, οπότε αισθάνομαι ότι πλήρωσα λίγο περισσότερο από τους περισσότερους. Όπως θα έλεγε ξεκάθαρα η γραφειοκρατία, δεν έγινε ούτε μία σύλληψη από οποιαδήποτε πληροφορία που προέκυψε από τη σύλληψή μου. Ούτε εγώ, ούτε ποτέ και μπορώ ακόμα να στέκομαι περήφανος σε αντίθεση με άλλους καραγκιόζηδες της εποχής. Όταν έρθει η ώρα μου, θα ήθελα πολύ να δω τι μου προσφέρει. Αν τα mods είναι από τις αρχές του 2010 2011 2012 μπορώ να αποδείξω ποιος ήμουν στη σκηνή τότε.....
 

Banderas

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2022
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, είμαι αρχάριος και ζητώ πρόσβαση. Μπορώ να μάθω πολλά, ίσως και να προσθέσω κάτι. Χαιρετισμούς
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Απολαμβάνω πραγματικά την εξερεύνηση αυτού του φόρουμ μέχρι στιγμής. Μου αρέσει πολύ το γεγονός ότι απευθύνεται άμεσα στον παράνομο χημικό. Είμαι μεγάλος υποστηρικτής της διασποράς των χημικών γνώσεων, πιστεύω ότι οι πληροφορίες σύνθεσης καθώς και η χημική ασφάλεια πρέπει να είναι εύκολα προσβάσιμες για όλους. Ενδιαφέρομαι επίσης για διάφορες ερευνητικές ενώσεις, τι πρέπει να κάνω για να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;
 

French chocolate

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
5
Reaction score
3
Points
3
Δεν μπορώ να συνεισφέρω πολλά σε αυτό το φόρουμ καθώς προσπαθώ να μάθω πολλά , είναι δυνατόν να μπορώ να διαβάσω το τμήμα RC
 

DeepSpace9

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2022
Messages
12
Reaction score
1
Points
3
Γεια σε όλους, είμαι ενεργός χρήστης του dread, λυπάμαι που βλέπω το whm να φεύγει, αλλά εντυπωσιάστηκα με το πόσο επαγγελματικά έφυγε. Νομίζω ότι αυτή η κοινότητα είναι όμορφη και θα ήθελα να γίνω μέρος της. Απλά λέω ένα γεια πρωτίστως, αλλά επίσης διαβεβαιώνω ότι θα είμαι εδώ για μεγάλο χρονικό διάστημα.

Αν μπορώ να είμαι χρήσιμος, ενημερώστε με.

Best,
 

scootchycat

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 17, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα μια πρόσκληση στο τμήμα RC, αλλά δεν με πειράζει να περιμένω, καθώς είμαι ολοκαίνουργιος εδώ και αυτό είναι το πρώτο μου σχόλιο. Το ενδιαφέρον μου είναι κυρίως οι γενικές γνώσεις που οδηγούν στη μείωση της βλάβης μέσω της δοκιμής αντιδραστηρίων κ.λπ. Δεν ενδιαφέρομαι τόσο πολύ για τη σύνθεση πια καθώς τόσες πολλές ενδιαφέρουσες ουσίες είναι διαθέσιμες για αγορά στο darknet και το clearnet.

Διάβασα για τα φόρουμ του Breaking Bad εδώ: https://darkweblink.com/directory/listing/breaking-bad/
 

Montecristo

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 29, 2021
Messages
102
Reaction score
32
Points
18
Θα ήθελα πολύ η πρόσβαση να έχει μια ανάγνωση! Ευχαριστώ!
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Έχω δραστηριοποιηθεί μαζί σου αδελφέ. Μπορώ να πάρω μια πρόσκληση;
 

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
41
Reaction score
15
Points
8
Θα ήθελα να αποκτήσω μια πρόσβαση επειδή είναι πραγματικά δύσκολο εδώ να ασχοληθεί με την απαγόρευση RC στην Ολλανδία και δεν υπάρχει πουθενά κανναβινοειδή για να purachase . Ευχαριστώ !
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Έχετε ανεπαρκή δραστηριότητα στο φόρουμ αυτή τη στιγμή.
 

Luphozi69

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2022
Messages
3
Reaction score
6
Points
3
Υπάρχουν περισσότερα από τα κανναβινοειδή που παρουσιάζονται στο τμήμα RC;
 
Top