Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

Doxi999

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 20, 2022
Messages
6
Reaction score
4
Points
3
Γεια σας,
Θα ήθελα πρόσβαση στο "τμήμα RC", προφανώς η εγγραφή μου δεν είναι 1 μήνα παλιά, αλλά είμαι εδώ από την αρχή αυτού του φόρουμ σε λειτουργία επισκέπτη ( Μάλλον ήμουν πολύ τεμπέλης για να δημιουργήσω λογαριασμό ). Είμαι πρόθυμος να μοιραστώ όλες τις γνώσεις μου σε αυτή την κοινότητα
 

cantgetitright

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 23, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Γεια σας. Ήθελα απλώς να πω high και να συστηθώ. CGIR στην υπηρεσία σας. είμαι βετεράνος του πολέμου κατά των ναρκωτικών. όπως και οι περισσότεροι από εμάς εδώ φαντάζομαι. Έχω εμπειρία με συνθέσεις, εκχυλίσεις, καθαρισμούς, προμήθειες, καλλιέργειες κ.λπ. Αν μπορώ να βοηθήσω κάποιον μη διστάσετε να ρωτήσετε. μια μέρα θα έχω πρόσβαση σε rc και θα μπορέσω πραγματικά να λάμψω.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Καλησπέρα σε όλους. Μπορείτε να με λέτε Walt. Μεγάλωσα μαθαίνοντας πώς να κάνω αναγωγές ψευδοαναγωγές σε μια αναγωγή Birch (τροποποιημένη χρησιμοποιώντας Li αντί για Na). Θα ήθελα πολύ να μάθω μερικές από τις νεότερες μεθόδους εκεί έξω και θα ήθελα να ζητήσω πρόσβαση σε ερευνητικές χημικές ουσίες. Είναι υπέροχο να βλέπω έναν ιστότοπο όπως αυτός, ανυπομονώ να μάθω πολλά!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Παρακαλούμε διαβάστε παραπάνω, έχουμε μιλήσει πολλές φορές για τους όρους πρόσβασης στην RC. Δεν μπορείτε να έχετε πρόσβαση ακόμη, αλλά όλα είναι στα χέρια σας.
 

x9Ev3nTh0riz0n9x

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
5
Reaction score
2
Points
1
Οφείλω να πω ότι μου κίνησε την περιέργεια. Είναι πολύ ευχάριστο να έχουμε προσωπικό που ενδιαφέρεται τόσο έντονα για την ποιότητα. Καλώς ήρθατε κύριε. Χαίρομαι που σας γνωρίζω. Θεωρώ τον εαυτό μου αρχάριο στην καλύτερη περίπτωση, αλλά ελπίζω ότι μπορώ να συνεισφέρω και να βοηθήσω κάποιον εκεί έξω. Αναφερόμενος στο "κοινό-στόχο", ποιος είναι αυτός, αν μου επιτρέπεται να ρωτήσω; Ή μάλλον, ποια είναι η αποστολή σας όσον αφορά αυτόν τον ιστότοπο;
 

holamen

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 4, 2022
Messages
3
Reaction score
4
Points
3
Hey ελπίζω ότι θα πάρω μια πρόσβαση στο τμήμα rc επειδή είμαι ο τύπος που δεν μπορεί να επισυνάψει αρχεία στις αναρτήσεις, αλλά σε αυτά τα rlly σημαντικά πράγματα όπως η παραγωγή πώλησης ξέρω τι πρέπει να κάνω
 

khundongdong

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
17
Reaction score
4
Points
3
Υπάρχει ελπίδα να αποκτήσετε πρόσβαση στη συνεδρία rc, παρακαλώ;
 

caos420

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 2, 2022
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
Δεν έχω πάρα πολλές γνώσεις και im νέα από εδώ, αλλά im ξεκινούν τώρα σε αυτό το bussiness τώρα και θα συμβάλει με την εμπειρία μου σύντομα, θα ήταν πολύ χρήσιμο να αποκτήσετε πρόσβαση σε αυτό το τμήμα
 

Lamorak

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 9, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
1
Λοιπόν, ψάχνω για πληροφορίες εδώ κατά τη διάρκεια 2 ημερών πάνω κάτω, αλλά μόλις δημιούργησα το λογαριασμό μου, ελπίζω ότι σε ένα μέλλον θα μπω στο τμήμα RC, με αυτό το μήνυμα, στέλνω τον καλωσοριστικό χαιρετισμό μου
 

LittleFlame

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Γεια σας,

Ζητώ πρόσβαση στο τμήμα RC και δεσμεύομαι να συμμετάσχω στη ζωή του φόρουμ και να προσφέρω τις γνώσεις μου σε όσους τις χρειάζονται.
Είμαι πολύ χαρούμενος που βρήκα αυτό το φόρουμ, φαίνεται να είναι ακριβώς αυτό που έψαχνα εδώ και αρκετό καιρό. Ίσως μείνω εδώ για πολύ καιρό.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Μείνετε μαζί μας συνεισφέροντας στο φόρουμ. Και τότε θα λάβετε πρόσκληση στο RC.(y)
Σας έγραψε.
 

Nefa

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 14, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, ήρθα εδώ από τον τρόμο ,ήμουν ενεργός πωλητής στη χώρα μου μέχρι τώρα...im δυσκολεύομαι με τη χημεία αλλά έχω διαβάσει κάποια από τα φόρουμ σας σχετικά με την κατασκευή κάποιων από τα noids και πραγματικά μου κίνησε το ενδιαφέρον.Αν με δεχτούν θα προσπαθήσω και θα βοηθήσω την κοινότητα αν τα πειράματά μου πετύχουν
 

MethSpawner

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 13, 2022
Messages
9
Reaction score
3
Points
3
Χαιρετισμούς!
Ενδιαφέρομαι να μάθω την τέχνη της παρασκευής συνθετικών κανναβινοειδών .κάνω αίτηση για να αποκτήσω πρόσβαση.ελπίζω να είμαι ενεργός συμμετέχων αυτού του φόρουμ και να συνεισφέρω όσο μπορώ και είναι στις γνώσεις μου.
 

chazchaz

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 11, 2022
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Ανυπομονώ να μάθω περισσότερα και να προσφέρω στην κοινότητα
 

PossumKid

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 17, 2022
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Ουφ! Ελπίζω να τα καταφέρω.
Έχω επίσης μερικά συνθετικά που θέλω να κάνω, και ίσως όλοι σας μπορείτε να βοηθήσετε!
Η αντίδραση Sandmeyer του GABA σε GHB είναι το επόμενο πρόγραμμά μου. Σκεφτόμουν να το επιχειρήσω και στο φαινιμπούτ.
Εκχύλιση της Βοακαγίνης και των διμερών της από τη Βοα. A. φλοιό, και στη συνέχεια η μετατροπή σε ιμπογκαΐνη φαίνεται εκπληκτικά εύκολη.
Η ζύμωση της ρίζας καβά με μούχλα Aspergillus oryzae είναι ένα άλλο πράγμα που δουλεύω εδώ και καιρό. Μετατρέπει τα άμυλα σε σάκχαρα, τα οποία θα μπορούσαν στη συνέχεια να γίνουν αιθανόλη μέσω διπλής ζύμωσης. Το πρώτο κάνει τουλάχιστον το πράγμα πιο εύγευστο, αν και το κύριο σημείο πίσω από τη διαδικασία είναι ότι έχω παρατηρήσει μια διαφορά στα υποκειμενικά αποτελέσματα, η οποία αισθάνομαι ότι υποδηλώνει τη βιομετατροπή των καβαλακτονών & τέτοιων.
Ω ναι. Σπιτικά κανναβινοειδή από τα καθημερινά σας μαγειρικά έλαια.

Μόλις μαζέψω τα χρήματά μου & είμαι σε θέση να αντέξω οικονομικά να ξεκινήσω κάποια έργα, θα φροντίσω να δημοσιεύσω κάποια πράγματα!
 
Top