Πώς μπορώ να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC;

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Για να αποκτήσετε πρόσβαση, πρέπει να είστε ενεργός συμμετέχων στο φόρουμ. Στην ενότητα RC, δημοσιεύουμε τα πιο πολύτιμα έργα. Για παράδειγμα, η σύνθεση ενός νόμιμου κανναβινοειδούς (WoW!).
Οι πιο ενεργοί χρήστες του φόρουμ θα έχουν το δικαίωμα να εκδώσουν πρόσκληση σε κάποιον άλλον.
Γράψτε τις αιτήσεις για μια πρόσκληση εδώ.
 
Last edited by a moderator:

JeanCloudvanDame

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 10, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
Είναι το περιεχόμενο σε αυτό το τμήμα rc όλα τα θέματα σύνθεσης μόνο ή μοιράζονται και οι προμηθευτές RC;
 

cyb3r0

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 5, 2021
Messages
116
Reaction score
18
Points
18
Γεια σου φίλε μου, είναι τιμή μου να σου ζητήσω μια πρόσκληση για να δω το υπέροχο τμήμα αυτού του υπέροχου φόρουμ
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Στην ενότητα περιγράφονται μόνο οι συνθέσεις
Επί του παρόντος, μόνο πρόθυμοι να σας δώσουν πρόσβαση με αμοιβή (1000 δολάρια).
Σας έχει χορηγηθεί πρόσβαση
 

panzbudcom23

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 11, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Is possibile put me in RC chemicals i Lost my frist password im panzbudcom.. thanks a lot this Is new profile
 

00000000

Don't buy from me
Member
Joined
Apr 1, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Θα ήθελα να λάβω δικαιώματα ανάγνωσης. Δεν μπορώ να συνεισφέρω πολλά ούτως ή άλλως.
 

shitfacejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
hello may i have access to rc please ive been in business for 8 years and now im broke because of chinese ban im desprate
 

blackchip

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
γεια σας, είμαι πολύ εμπνευσμένος από το έργο της διοίκησης που συνεχίζει το έργο της κυψέλης και δίνει πρόσβαση των πληροφοριών δωρεάν. πιστεύω ότι αυτός ο ιστότοπος θα ωφελήσει πολλούς ανθρώπους.
 

kingkunta400

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 28, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Γεια σου φίλε μου, είναι τιμή μου να σου ζητήσω μια πρόσκληση για να δω το υπέροχο τμήμα αυτού του υπέροχου φόρουμ
 

PINTXPC88

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 20, 2022
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Χρειάζομαι πρόσβαση στο τμήμα rc...im ψάχνει ισχυρά noids από πολύ καιρό, δεδομένου ότι η Κίνα απαγορεύει τα noids..
 

ability444

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Ελπίζω να λάβω μια πρόσκληση και να γίνω συμμετέχον μέλος σε αυτή την κοινότητα!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666

Προς το παρόν μπορείτε να αποκτήσετε πρόσβαση μόνο επί πληρωμή. ($1000 BTC)
Ναι, αλλά πρώτα πρέπει να καταλάβετε ότι όλες οι δημοσιεύσεις στο φόρουμ πρέπει να γίνονται στα αγγλικά. Βάλτε τις δημοσιεύσεις σας σε τάξη και γράψτε μου, για να αποκτήσετε πρόσβαση.
 

ability444

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 21, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Αυτή είναι μια γελοία τιμή... γιατί τόσο υψηλή;
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,709
Points
113
Deals
666
Τα 1000 δολάρια δεν είναι πολλά για τις πληροφορίες που υπάρχουν σε αυτό το τμήμα. Για παράδειγμα, ορισμένοι χρήστες παραπάνω επιβεβαίωσαν ότι η ενότητα έχει πληροφορίες σχετικά με τη σύνθεση νόμιμων κανναβινοειδών. Η ίδια η συνταγή για αυτή τη σύνθεση αξίζει εκατοντάδες χιλιάδες δολάρια.
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Γεια σας Admin Heisenberg, έκανα αίτηση νωρίτερα για να αποκτήσω πρόσβαση στο τμήμα RC αλλά δεν ήμουν due μέχρι τότε, αλλά τώρα είμαι, ζητώ ευγενικά την άδειά σας. Όπως είπα νωρίτερα, είμαι εδώ για να μείνω.
 

theoldphoebe

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 28, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Γεια σας, έψαχνα για ένα τέτοιο μέρος για να συζητήσω την RC και χαίρομαι που βρίσκομαι εδώ. Θα μπορούσα, παρακαλώ, να αποκτήσω πρόσβαση; Ευχαριστώ
 
Top