SCAM Εισαγωγή στην αγορά της Μαύρης Πυραμίδας

Bimbone

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 4, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Πολύ ελπιδοφόρο! Ελπίζω αυτό το μέρος να είναι ελεύθερο από απάτες
Θα προσπαθήσω, ευχαριστώ.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
leafe it for weeks not even a order get accepted ..it simply sucks i hope they change my mind and its system problems !
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
Γεια σου φίλε, ευχαριστούμε που ήρθες σε επαφή μαζί μας.

Δημοσιεύσαμε μια άλλη ανακοίνωση λίγο μετά το θέμα του anti-phishing.

Η θωράκιση anti-phishing θα εμφανίζεται μόνο σε τυχαίες περιπτώσεις.

Τις περισσότερες φορές, το μόνο που πρέπει να κάνετε για να εγγραφείτε είναι απλώς να απαντήσετε σε ένα από τα δύο captcha μας και αυτό είναι όλο.

Λειτουργεί μια χαρά, καθώς βλέπουμε νέους ανθρώπους να εγγράφονται κάθε μέρα.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
και γιατί τα χρήματα είναι παγωμένα εκεί και κανένας πωλητής δεν είναι online ή ακόμη και να δεχτεί τίποτα για 2 εβδομάδες + είναι αυτό ένα είδος buisness ? νομίζω όχι ...
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: παρεμπιπτόντως, δεν επισυνάψατε κανένα στιγμιότυπο οθόνης στην ανάρτησή σας.
Απλά επαναπροτείνατε αυτά που επισυνάψατε στο θέμα μας.....
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
ΑΠΛΆ ΜΙΑ ΓΑΜΗΜΈΝΗ ΑΠΆΤΗ
 

Amenhotep

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 4, 2022
Messages
39
Reaction score
123
Points
33
@nob0dy: παρεμπιπτόντως, δεν επισυνάψατε κανένα στιγμιότυπο οθόνης στην ανάρτησή σας.
Απλά επαναπροτείνατε αυτά που επισυνάψατε στο θέμα μας.....
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Ο σύνδεσμος της αγοράς δεν λειτουργεί !
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Πρόκειται για μια αγορά απάτης. Οι χρήστες να προσέχουν, μην δραστηριοποιούνται σε αυτή την αγορά. Έχετε προειδοποιηθεί.

ADMIN: Το νήμα αυτής της αγοράς θα πρέπει να έχει κόκκινη ετικέτα παρακολούθησης SCAM, όπως και η Alien Market.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Γιατί κανείς δεν delte αυτό το σκατά αγορά σύνδεσμο post? fuckin απατεώνες ...
 

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ανακάλυψα το BB Forum πριν από 3 ημέρες χάρη στην αγορά της Μαύρης Πυραμίδας και την πολύ φιλική υποστήριξή της στην οποία έχω ενταχθεί πριν από περίπου ένα μήνα.

Πρώτα απ' όλα: σας ευχαριστώ και τους δύο που φέρατε κάποια φρεσκάδα σε αυτόν τον τομέα που είναι το darknet.
Δεύτερον και όχι το τελευταίο, όταν οι περισσότεροι άνθρωποι θέλουν να το κρατήσουν απλό ( και άσχημο τις περισσότερες φορές ) λόγω κακής κωδικοποίησης ή σχεδιασμού περβάζια ή απλά επειδή είναι απλά πολύ τεμπέλης για να undettake απαραίτητη αναβάθμιση, αυτοί οι τύποι διπλασιάζουν το ποσό της προσπάθειας και μαντέψτε τι: αυτό φαίνεται ! σε κάθε πτυχή !

Big-Up σε σας Heinsenberg και Amenhotep για τη σπουδαία δουλειά. 😉😘

Όσο θα μπορούσα να δοκιμάσω ( έχω ολοκληρώσει συνολικά 8 παραγγελίες ), η αγορά είναι υπερβολικά γρήγορη, οι εικόνες, η αναζήτηση, το προφίλ, το μέλος και η σελίδα του προϊόντος φορτώνουν σε χρόνο μηδέν.
Μου αρέσει πολύ το σύστημα ελέγχου, καθώς και ο δυναμισμός χωρίς τη χρήση της Java. Αυτό είναι πανέξυπνο.

Ο σχεδιασμός είναι επίσης άψογος ( εντάξει συμφωνώ ότι ήμουν πάντα μεγάλος οπαδός της αιγυπτιακής κουλτούρας από την πλευρά μου... )

Όταν οι άλλες αγορές μοιάζουν παλιές και κάπως βαρετές και συνήθως λειτουργούν από το ίδιο πλήρωμα ξανά και ξανά, εσείς πραγματικά κάνατε αυτό που λέω ξέσπασμα σε αυτόν τον τομέα και υποθέτω ότι είναι πλέον θέμα χρόνου να τραβήξετε αξιοπρεπή κίνηση αν όχι ήδη.

Είδα κάποιο βόειο κρέας εδώ και εκεί με άλλους ανθρώπους που μπορεί να ενοχλήσετε με την υπηρεσία σας: Λέω να τους αγνοήσετε, να μην δώσετε δεκάρα και να συνεχίσετε την ωραία δουλειά.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά! η μαύρη πυραμίδα είναι γαμάτη! αλλά είμαι άσχετος και θέλω να γράψω ένα μήνυμα και όταν γράφω τίποτα να κάνω!! πώς μπορώ να το κάνω παρακαλώ!! αυτή είναι μια ηλίθια ερώτηση ξέρω αλλά βοηθήστε με παρακαλώ .. έχετε μια καλή μέρα
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν είναι ωραίο, εκτός αν σας αρέσει η απάτη εξόδου. Btw, είναι ξεκάθαρο ότι τρολάρεις και αναζητάς την προσοχή. Οπότε ορίστε ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Δεν υπάρχουν ενημερώσεις, δεν υπάρχει αριθμός παρακολούθησης, δεν το συνιστώ για την άσκηση επιχειρηματικής δραστηριότητας.
Περίμενα ένα μήνα για να μπορέσω να κάνω την παραγγελία και τώρα περιμένω άλλες 12 ημέρες και δεν υπήρξε καμία ενημέρωση που να παρέχεται από τους πωλητές, παρόλο που τους ζήτησα τον αριθμό παρακολούθησης. Ο τύπος που μου ζήτησε να αγοράσω αυτά τα δείγματα τσαντίζεται και τώρα φαίνομαι ανόητος. Είναι όλα πολύ αντιεπαγγελματικά, η αγορά της Νέμεσις ήταν πολύ καλύτερη. Ανησυχώ ακόμη και ότι μπορεί να είναι απάτη, καθώς δεν μπόρεσα να αποσύρω χρήματα και η υποστήριξη δεν μου απάντησε ποτέ όταν ζήτησα τα χρήματά μου πίσω. Ήταν διαθέσιμα μόνο στο πορτοφόλι της αγοράς, αλλά δεν μπορούσα να τα αποσύρω.
 

Attachments

  • SRJBYt6vfV.jpeg
    SRJBYt6vfV.jpeg
    5.3 MB · Views: 302

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Μείνετε μακριά μπορώ να πω μετά από αναμονή 2 εβδομάδες για την αποδοχή της παραγγελίας και founds δεν είναι σε θέση να αποσύρει !! ελπίζω να αλλάξουν το μυαλό μου, αλλά στην πραγματικότητα η σπατάλη χρόνου του !
 
  • Like
Reactions: vis

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Περιμένω εδώ και περίπου 6-7 εβδομάδες. 2 και μισή εβδομάδα από τότε που η παραγγελία έχει αποσταλεί σύμφωνα με την κατάσταση των παραγγελιών, αλλά ακόμα δεν έφτασε τίποτα, την Κυριακή άνοιξα διαφωνία και ακόμα τίποτα.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
αυτή η θέση θα πρέπει να αφαιρεθεί ή να επισημανθεί ως απάτη ώστε να μην παγιδευτούν περισσότεροι άνθρωποι
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Ακόμα καμία απάντηση

Αποδεκτή στις 2023-11-18 (20:59)

Αποστολή στις 2023-11-18 (22:59)

Αμφισβητήθηκε στις 2023-12-03 (15:29)
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Το δικό μου έγινε δεκτό μέχρι τώρα ελπίζω να δουλέψει καλά τότε θα πάρω όλα πίσω απάντηση υποστήριξης, αλλά το site έχει πολλά προβλήματα actualy νομίζω ότι προκαλούν αυτή τη μαζική καθυστέρηση. καλά ας δούμε ελπίζω να δουλέψει και για άλλους στην ίδια κατάσταση u πήρε απάντηση suport εν τω μεταξύ?
 
View previous replies…

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Το δικό μου έγινε επίσης δεκτό και μετά από πάνω από δύο εβδομάδες τα αγαθά δεν έφτασαν ποτέ, ας δούμε αν θα λάβω επιστροφή χρημάτων καθώς η υποστήριξη εργάζεται πάνω σε αυτό.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
μπορώ μόνο να ελπίζω ότι ήταν συγκεκριμένο πρόβλημα του πωλητή και ελπίζω το δικό μου να δουλέψει καλά, αλλά φαίνεται ότι έλυσαν τα θέματα των τελευταίων εβδομάδων τώρα !
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Το τελευταίο μήνυμα από την υποστήριξη ήταν πριν από 4 ημέρες, οι πωλητές παραμένουν ανενεργοί, ακόμα δεν έχω λάβει τα χρήματά μου πίσω και η υποστήριξη απλά συνεχίζει να κρατάει τα χρήματά μου γνωρίζοντας όλη την κατάσταση. Είναι πολύ περίεργη κατάσταση.
 

kpach

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 26, 2023
Messages
60
Reaction score
36
Points
18
Ενώ νομίζετε ότι είναι σε μεσεγγύηση, πιθανότατα χρησιμοποιούν αυτά τα κεφάλαια, κανένα κλειδί προβολής = καμία απόδειξη της αγοράς που κατέχει τα νομίσματα.
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
MArket actually down ?
 

VeNoMxXx

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 14, 2023
Messages
23
Reaction score
14
Points
3
Μείνετε μακριά από εκεί απλά μια συνολική απάτη του !!!! αυτή η ιστοσελίδα είναι το χειρότερο σκατά ποτέ !!!!
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Η αγορά είναι πεσμένη και έχω 700usd στο πορτοφόλι μου! είναι αυτό μια απάτη εξόδου ? αφού δεν μπορούμε να αποσύρουμε τα κεφάλαια από το πορτοφόλι αυτό ήταν αναμενόμενο να συμβεί
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Προσπαθώ να αποσύρω χρήματα από αυτούς εδώ και αιώνες χωρίς κανένα αποτέλεσμα
 
View previous replies…

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν μπορώ καν να κάνω ανάληψη των 300+ δολαρίων που βρίσκονται στο λογαριασμό μου χωρίς να συναντήσω το

"Πρέπει να ολοκληρώσετε τουλάχιστον 1 πώληση αξίας μισού του υπολοίπου σας πριν αποσύρετε χρήματα που έχουν κατατεθεί στην αγορά μας.
Στο μέλλον, αν θέλετε τα χρήματά σας να επιστρέφονται αυτόματα στο προσωπικό σας πορτοφόλι μετά από μια ακυρωμένη ή αποτυχημένη παραγγελία, μπορείτε να ενεργοποιήσετε την 2fa-Authentification στο προφίλ σας και να εισάγετε μια επιστροφή κρυπτογράφησης".

Ούτε θα μπορούσα να έχω μια αγορά που παραδόθηκε στο γραμματοκιβώτιό μου. Οι πωλητές με τους οποίους μίλησα, σε αυτόν τον ιστότοπο, δεν είναι πρόθυμοι να παράσχουν το αναγνωριστικό παρακολούθησης ή να προβάλουν μια δικαιολογία για την εσφαλμένη τοποθέτηση του αναγνωριστικού παρακολούθησης. Είναι γελοίο το γεγονός ότι αυτή η αγορά (μαύρη αγορά) εξακολουθεί να θεωρείται κάπως αξιόπιστη σε άλλους ιστότοπους με σχεδόν καμία κριτική σε αντίθεση με τις ares και incognito. Πρόκειται για μια ξεκάθαρη απάτη εξόδου, smh. Θα έπρεπε να είχα κάνει καλύτερη έρευνα, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν νομίζω ότι είναι τρελό το γεγονός ότι αυτή η σελίδα εξακολουθεί να είναι προσαρτημένη στην αρχική τους σελίδα. Κατά κάποιον τρόπο, τους επιτρέπει να διατηρήσουν την αξιοπιστία που είχαν κάποτε. Σε ένα σημείο, πιστεύω ότι η μαύρη πυραμίδα ήταν μια νόμιμη αγορά. Τώρα, βγαίνουν από την απάτη και δεν επιτρέπουν στους πελάτες τους να αποσύρουν χρήματα.
 
Top