SCAM Εισαγωγή στην αγορά της Μαύρης Πυραμίδας

salemwitches

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 26, 2022
Messages
1
Reaction score
2
Points
1
Ανακάλυψα το BB Forum πριν από 3 ημέρες χάρη στην αγορά της Μαύρης Πυραμίδας και την πολύ φιλική υποστήριξή της στην οποία έχω ενταχθεί πριν από περίπου ένα μήνα.

Πρώτα απ' όλα: σας ευχαριστώ και τους δύο που φέρατε κάποια φρεσκάδα σε αυτόν τον τομέα που είναι το darknet.
Δεύτερον και όχι το τελευταίο, όταν οι περισσότεροι άνθρωποι θέλουν να το κρατήσουν απλό ( και άσχημο τις περισσότερες φορές ) λόγω κακής κωδικοποίησης ή σχεδιασμού περβάζια ή απλά επειδή είναι απλά πολύ τεμπέλης για να undettake απαραίτητη αναβάθμιση, αυτοί οι τύποι διπλασιάζουν το ποσό της προσπάθειας και μαντέψτε τι: αυτό φαίνεται ! σε κάθε πτυχή !

Big-Up σε σας Heinsenberg και Amenhotep για τη σπουδαία δουλειά. 😉😘

Όσο θα μπορούσα να δοκιμάσω ( έχω ολοκληρώσει συνολικά 8 παραγγελίες ), η αγορά είναι υπερβολικά γρήγορη, οι εικόνες, η αναζήτηση, το προφίλ, το μέλος και η σελίδα του προϊόντος φορτώνουν σε χρόνο μηδέν.
Μου αρέσει πολύ το σύστημα ελέγχου, καθώς και ο δυναμισμός χωρίς τη χρήση της Java. Αυτό είναι πανέξυπνο.

Ο σχεδιασμός είναι επίσης άψογος ( εντάξει συμφωνώ ότι ήμουν πάντα μεγάλος οπαδός της αιγυπτιακής κουλτούρας από την πλευρά μου... )

Όταν οι άλλες αγορές μοιάζουν παλιές και κάπως βαρετές και συνήθως λειτουργούν από το ίδιο πλήρωμα ξανά και ξανά, εσείς πραγματικά κάνατε αυτό που λέω ξέσπασμα σε αυτόν τον τομέα και υποθέτω ότι είναι πλέον θέμα χρόνου να τραβήξετε αξιοπρεπή κίνηση αν όχι ήδη.

Είδα κάποιο βόειο κρέας εδώ και εκεί με άλλους ανθρώπους που μπορεί να ενοχλήσετε με την υπηρεσία σας: Λέω να τους αγνοήσετε, να μην δώσετε δεκάρα και να συνεχίσετε την ωραία δουλειά.
 

artme2

Don't buy from me
Member
Joined
Mar 30, 2024
Messages
3
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας παιδιά! η μαύρη πυραμίδα είναι γαμάτη! αλλά είμαι άσχετος και θέλω να γράψω ένα μήνυμα και όταν γράφω τίποτα να κάνω!! πώς μπορώ να το κάνω παρακαλώ!! αυτή είναι μια ηλίθια ερώτηση ξέρω αλλά βοηθήστε με παρακαλώ .. έχετε μια καλή μέρα
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν είναι ωραίο, εκτός αν σας αρέσει η απάτη εξόδου. Btw, είναι ξεκάθαρο ότι τρολάρεις και αναζητάς την προσοχή. Οπότε ορίστε ;).
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Έχω προσπαθήσει να αγοράσω κάτι σε αυτή την αγορά, κατατεθειμένα κεφάλαια τοποθέτησα την παραγγελία και δεν υπήρξε καμία απάντηση από τους πωλητές. Επικοινώνησα με την υποστήριξηείπαν ότι οι πωλητές δεν είναι σε θέση να συνδεθούν στην αγορά λόγω κάποιων αναβαθμίσεων. Έχω περιμένει υπομονετικά και οι παραγγελίες μου εξακολουθούν να μην έχουν γίνει αποδεκτές από τους πωλητές, τώρα προσπαθώ να αποσύρω τα χρήματα και εμφανίζεται αυτό το μήνυμα

"Θα πρέπει να ολοκληρώσετε τουλάχιστον 1 πώληση αξίας μισού υπολοίπου σας πριν αποσύρετε χρήματα που έχουν κατατεθεί στην αγορά μας.
Στο μέλλον, αν θέλετε τα χρήματά σας να επιστρέφονται αυτόματα στο προσωπικό σας πορτοφόλι μετά από μια ακυρωμένη ή αποτυχημένη παραγγελία, μπορείτε να ενεργοποιήσετε την 2fa-Authentification στο προφίλ σας και να εισάγετε μια επιστροφή κρυπτογράφησης"

Το ενεργοποίησα ορίστε τη διεύθυνση επιστροφής χρημάτων στο πορτοφόλι τοποθέτησα την παραγγελία την ακύρωσα και τα κεφάλαια εξακολουθούν να βρίσκονται στο υπόλοιπο του πορτοφολιού της ιστοσελίδας. Προσπάθησα να επικοινωνήσω με την υποστήριξη και δεν υπάρχει καμία απάντηση.
 

nedge

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 25, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
κανένας από τους πωλητές δεν στέλνει σκατά- έστειλα 1000 για διαβατήριο... μετά ο πωλητής προσπάθησε να πει ότι για ένα "καλό σε" θα κόστιζε τα διπλά και προσπάθησε να με κάψει suince που δεν έχουν πραγματικές ικανότητες. τα κατέθεσαν στο λογαριασμό πριν από 4 μήνες και ακόμα δεν με αφήνουν να τα μεταφέρω. όταν προσπαθώ να τα ξοδέψω (καθημερινά) ΤΙΠΟΤΑ ΔΕΝ ΑΠΟΣΤΟΛΙΖΕΤΑΙ ΚΑΙ ΤΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΑ ΨΗΦΙΑΚΑ ΑΡΧΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΔΙΑΒΡΩΜΕΝΑ Ή ΒΑΣΙΚΟΙ ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΜΟΙ. ΠΏΣ ΜΠΟΡΕΊΤΕ ΝΑ ΞΟΔΈΨΕΤΕ ΤΑ ΧΡΉΜΑΤΑ ΑΝ ΤΊΠΟΤΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΊ ΠΟΤΈ ΝΑ ΑΠΟΣΤΑΛΕΊ... ΘΑ ΜΠΟΡΟΎΣΕ ΝΑ ΕΊΝΑΙ ΑΠΛΆ GFIVE ΤΌΤΕ 2/3 ΠΡΟΚΑΤΑΒΟΛΙΚΆ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΚΑΛΈΣΕΙ ΜΙΑ ΑΠΏΛΕΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΟΧΩΡΉΣΟΥΜΕ... ΚΑΙ ΤΏΡΑ ΑΥΤΉ Η ΜΑΛΑΚΊΑ ΛΈΕΙ ΣΥΓΓΝΏΜΗ ΔΕΝ ΥΠΆΡΧΕΙ ΤΊΠΟΤΑ ΚΆΘΕ ΦΟΡΆ ΠΟΥ ΠΡΟΣΠΑΘΏ ΝΑ ΣΥΝΔΕΘΏ. ΜΙΣΏ ΑΥΤΟΎΣ ΤΟΥΣ ΚΑΡΙΌΛΗΔΕΣ. ΔΟΥΛΕΎΩ ΑΠΕΥΘΕΊΑΣ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΡΤΈΛ ΤΟΥ ΦΕΛΊΞ ΑΡΕΛΆΝΟ ΚΑΙ ΘΑ ΔΏΣΟΥΜΕ ΠΡΆΣΙΝΟ ΦΩΣ ΣΕ ΑΥΤΟΎΣ ΤΟΥΣ ΗΛΊΘΙΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΤΕΛΕΙΏΣΟΥΜΕ ΟΛΌΚΛΗΡΗ ΤΗΝ ΓΕΝΙΆ ΤΟΥΣ. ΑΝ ΤΑ ΒΆΛΕΙΣ ΜΕ ΕΓΚΛΗΜΑΤΊΕΣ, ΚΆΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΉ ΘΑ ΠΈΣΕΙΣ ΠΆΝΩ ΣΕ ΛΆΘΟΣ ΑΝΘΡΏΠΟΥΣ... ΘΑ ΓΊΝΕΤΕ ΌΛΟΙ ΕΥΛΟΓΗΜΈΝΟΙ. ΤΑ ΛΈΜΕ.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Φαίνεται ότι όλα λειτουργούν τώρα, μίλησα με τους πωλητές και λένε ότι δέχτηκαν τις παραγγελίες μου και ότι μπορεί να υπάρχει κάποιο σφάλμα που σχετίζεται με την αναβάθμιση, αλλά και πάλι θα πρέπει να υπάρχει η δυνατότητα απόσυρσης των χρημάτων μετά την ακύρωση της παραγγελίας. Είναι σαν να μην μπορείτε ποτέ να αποσύρετε τα χρήματά σας από τη στιγμή που πληρώσατε.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Καταφέρατε να αποσύρετε τα χρήματά σας; Αντιμετωπίζω το ίδιο πρόβλημα.
"Θα πρέπει να ολοκληρώσετε τουλάχιστον 1 πώληση αξίας μισού υπολοίπου πριν αποσύρετε τα κεφάλαια που έχουν κατατεθεί στην αγορά μας.
Στο μέλλον, αν θέλετε τα χρήματά σας να επιστρέφονται αυτόματα στο προσωπικό σας πορτοφόλι μετά από μια ακυρωμένη ή αποτυχημένη παραγγελία, μπορείτε να ενεργοποιήσετε την 2fa-Authentification στο προφίλ σας και να εισάγετε μια επιστροφή κρυπτογράφησης."
Μίλησα με την υποστήριξη και η απάντηση που πήρα ήταν "Όσον αφορά την ανάληψη των χρημάτων σας, θα μπορείτε να το κάνετε όταν θα έχετε ξοδέψει συνολικά τα 2/3 της αρχικής σας κατάθεσης ( ως μέτρο ασφαλείας κατά του phishing )".
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Η αγορά είναι πεσμένη και έχω 700usd στο πορτοφόλι μου! είναι αυτό μια απάτη εξόδου ? αφού δεν μπορούμε να αποσύρουμε τα κεφάλαια από το πορτοφόλι αυτό ήταν αναμενόμενο να συμβεί
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
187
Reaction score
137
Points
43
Deals
8
Προσπαθώ να αποσύρω χρήματα από αυτούς εδώ και αιώνες χωρίς κανένα αποτέλεσμα
 
View previous replies…

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
blackpyoc3gbnrlvxqvvytd3kxqj7pd226i2gvfyhysj24ne2snkmnyd.onion
Αυτός ο σύνδεσμος λειτουργεί για εσάς;
 

Helsinki1

Don't buy from me
New Member
Joined
May 6, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
1
Λαμβάνοντας υπόψη ότι αυτό το φόρουμ αναφέρεται στην αρχική τους σελίδα, νομίζω ότι είναι τρελό! και κάνει αυτό το φόρουμ να φαίνεται λιγότερο νόμιμο... Ειλικρινά πρέπει να εξηγήσουν γιατί δεν επιτρέπουν στους ανθρώπους να αποσύρουν τα χρήματά τους και γιατί η αγορά είναι κάτω ?
είναι και η έξοδος απάτη ? είναι τα χρήματα σε escrow ή τα χρησιμοποιούν ?
Οι άνθρωποι θα πρέπει να γνωρίζουν αυτή την απάτη της αγοράς.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν μπορώ καν να κάνω ανάληψη των 300+ δολαρίων που βρίσκονται στο λογαριασμό μου χωρίς να συναντήσω το

"Πρέπει να ολοκληρώσετε τουλάχιστον 1 πώληση αξίας μισού του υπολοίπου σας πριν αποσύρετε χρήματα που έχουν κατατεθεί στην αγορά μας.
Στο μέλλον, αν θέλετε τα χρήματά σας να επιστρέφονται αυτόματα στο προσωπικό σας πορτοφόλι μετά από μια ακυρωμένη ή αποτυχημένη παραγγελία, μπορείτε να ενεργοποιήσετε την 2fa-Authentification στο προφίλ σας και να εισάγετε μια επιστροφή κρυπτογράφησης".

Ούτε θα μπορούσα να έχω μια αγορά που παραδόθηκε στο γραμματοκιβώτιό μου. Οι πωλητές με τους οποίους μίλησα, σε αυτόν τον ιστότοπο, δεν είναι πρόθυμοι να παράσχουν το αναγνωριστικό παρακολούθησης ή να προβάλουν μια δικαιολογία για την εσφαλμένη τοποθέτηση του αναγνωριστικού παρακολούθησης. Είναι γελοίο το γεγονός ότι αυτή η αγορά (μαύρη αγορά) εξακολουθεί να θεωρείται κάπως αξιόπιστη σε άλλους ιστότοπους με σχεδόν καμία κριτική σε αντίθεση με τις ares και incognito. Πρόκειται για μια ξεκάθαρη απάτη εξόδου, smh. Θα έπρεπε να είχα κάνει καλύτερη έρευνα, lol.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δεν νομίζω ότι είναι τρελό το γεγονός ότι αυτή η σελίδα εξακολουθεί να είναι προσαρτημένη στην αρχική τους σελίδα. Κατά κάποιον τρόπο, τους επιτρέπει να διατηρήσουν την αξιοπιστία που είχαν κάποτε. Σε ένα σημείο, πιστεύω ότι η μαύρη πυραμίδα ήταν μια νόμιμη αγορά. Τώρα, βγαίνουν από την απάτη και δεν επιτρέπουν στους πελάτες τους να αποσύρουν χρήματα.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Ο ιδιοκτήτης της αγοράς - @Amenhotep δεν είναι online στο φόρουμ για μεγάλο χρονικό διάστημα.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Δεν φαίνεται να είναι πλέον διαθέσιμο
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Μαύρη πυραμίδα;
 
View previous replies…

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
It didnt load fpr me. Κάνω λάθος;
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Προς το παρόν είναι ακόμα σε λειτουργία.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Όμως, πρόκειται για μια απάτη εξόδου.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Εντάξει, ευχαριστώ για την ενημέρωση.
 

Growt0l

Don't buy from me
New Member
Joined
May 18, 2024
Messages
9
Reaction score
1
Points
3
Δοκιμάστε αντ' αυτού το abacus αν ψάχνετε για μια εναλλακτική λύση.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Νομίζω ότι κατά κάποιο τρόπο εξέφρασα τις ανησυχίες μου για το Amenhotep όταν το bb συνδέθηκε μαζί τους. Σας είπα επίσης ότι ο μόνος τρόπος που θα μπορούσατε να έχετε μια επιτυχημένη αγορά επειδή υπήρχαν πάρα πολλά σκουπίδια που εξαπατούσαν.
 
Top