Σύνθεση JWH-018

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Δεν υπάρχει βίντεο, αλλά μπορώ να σας συμβουλεύσω λεπτομερώς σχετικά με τη διαδικασία εδώ, με ιδιωτικό μήνυμα ή με XMPP. Έχω αρκετή πρακτική εμπειρία σε αυτή τη σύνθεση.
 
View previous replies…

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Εάν το προϊόν δεν κρυσταλλώνεται από την αλκοόλη, μπορείτε να ρίξετε κρύο νερό και να λάβετε ίζημα. Η απαιτούμενη ποσότητα 018 για τα βότανα εξαρτάται από την ποιότητα που λαμβάνεται και την ανοχή σας. Τεκμηριωμένη ερευνητική δοσολογία - 2 mg ανά χτύπημα. Αλλά νομίζω ότι είναι περισσότερο.
 

Eagle1234

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 22, 2024
Messages
11
Reaction score
3
Points
3
Σας ευχαριστώ πολύ για την απάντησή σας. Ήταν πολύ χρήσιμες πληροφορίες. Το εκτιμώ.
Είναι φυσιολογικό το χρώμα του 3(1-ναφθοϋλο)ινδόλιου να γίνεται κόκκινο όταν πλένεται με νερό;
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Βασικά στην αγορά, αυτό είναι κοκκινωπό
 

Yunik777

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 20, 2023
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας φίλε μου, δεν είμαι πολύ καλός χημικός αλλά κατάφερα να φτιάξω jwh και 5f από πρόδρομες ουσίες που αγοράζω στο εξωτερικό και αναρωτιόμουν καθώς μελετώ τη χημεία των κανναβινοειδών αν θα ήταν δυνατόν να κατασκευάσω κανναβινοειδή από ναφθαλίνη(ναφθαλίνη)
Επίσης καταλαβαίνω ότι τα καρβοξυλικά και τα συνθετικά πυρεθροειδή έχουν πολύ ενδιαφέρουσες ιδιότητες που μπορούν να χρησιμοποιηθούν για τη δημιουργία κανναβινοειδών; Θα είχατε κάτι να πείτε σχετικά με αυτό ή θα με βοηθούσατε με κάποιο τρόπο; Ανακάλυψα ότι η κυπερμεθρίνη ενισχύει τις επιδράσεις των κανναβινοειδών.... είναι λογικό γιατί τα πυρεθροειδή στοχεύουν στο νευρικό σύστημα αλλά είμαι σίγουρος ότι υπάρχει χρυσάφι να βρεθεί εκεί φίλε μου...παρακαλώ απαντήστε μου κάποιος
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Νομίζω ότι αυτό δεν είναι για αυτό το θέμα. Έχουμε πολλές έρευνες σχετικά με τα νουΐδια σχεδιαστών. Και υπάρχουν πολύ περισσότερες κλασικές δομές από το να σκεφτούμε εντελώς νέες. Μπορείτε να μου γράψετε τις ιδέες σας και να λάβετε μέρος στο σχεδιασμό noids με την ομάδα.
 
Top