Looking for a vendor Ψάχνετε για επιχειρηματική σχέση με Πολωνούς πολίτες

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αγαπητή κοινότητα ΒΒ,

Επιδιώκω να οικοδομήσω μια επιχειρηματική σχέση με Πολωνούς πολίτες.
Να περιγράψω τι επιδιώκω να κάνω:

Για να μπορέσω να επεκτείνω αυτή την επιχείρηση ταχύτερα, θα απαιτηθεί μια συνεργασία, η οποία θα μειώσει επίσης το ρίσκο για μένα, και αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο είμαι πρόθυμος να δοκιμάσω να εργαστώ σε μια συνεργασία που θα τερματιστεί στη συνέχεια μετά την ολοκλήρωση αυτού του έργου (1-3 μήνες).
Η πρώτη πλευρά της επιχείρησης είναι νόμιμη (αγορά του προϊόντος στην Πολωνία), το δεύτερο μέρος της είναι παράνομο (μεταπώληση του προϊόντος + αποστολή στο εξωτερικό).

Υπάρχει ένα σιρόπι κωδεΐνης που πωλείται OTC (OTC=Over The Counter προϊόντα που πωλούνται νόμιμα, χωρίς συνταγή) σε πολωνικά σούπερ μάρκετ/φαρμακεία, ψάχνω για ανθρώπους που είναι αξιόπιστοι και πρόθυμοι να τα αγοράσουν σε μεγάλες ποσότητες (50-100 φιάλες ανά παραγγελία) για να μου τα στείλουν.

Η διαδικασία μιας παραγγελίας θα ήταν η εξής: Η διαδικασία μιας παραγγελίας θα ήταν η εξής::

1. Δίνω μια παραγγελία με τον ακριβή αριθμό των φιαλών που χρειάζομαι.
2. Μόλις η παραγγελία γίνει αποδεκτή από εσάς, θα οριστεί η προθεσμία
3. Θα δημιουργηθεί μια συμφωνία στην BB και θα πληρωθεί σε BTC/XMR από εμένα (escrow).
4. Τα αγαθά θα αποσταλούν
5. Η μεταβίβαση θα ολοκληρωθεί μετά την άφιξη των εμπορευμάτων
6. Προετοιμασία για την επόμενη παραγγελία (η διαδικασία αυτή θα επαναλαμβάνεται όσο το δυνατόν συχνότερα, για περίπου 1-3 μήνες).

Τι θα περίμενα από τους πιθανούς συνεργάτες σε αυτό το θέμα:

- Οικονομικό υπόβαθρο για να είναι σε θέση να αγοράζουν παραγγελίες (500EUR - 1.500EUR)
- Αξιοπιστία
- 21 ετών και άνω
- Εξοικείωση με την αποστολή δεμάτων (που δεν σχετίζονται απαραίτητα με φάρμακα) διεθνώς

Κατά τη διάρκεια μιας συνεργασίας δεν θα γίνουν συναντήσεις εκτός σύνδεσης, δεν θα γίνει ανταλλαγή επαφών, επικοινωνία μόνο μέσω BB ή τουλάχιστον Jabber/Pidgin.

Αγαπώ αυτό το φόρουμ και έχω γνωρίσει ενδιαφέροντες ανθρώπους εδώ, οπότε σκέφτηκα να το προσεγγίσω με μια ανοιχτή ανάρτηση.

Ανυπομονώ για τα σχόλιά σας.

Cincerly,

Koko
 

Usingme

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 3, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Δεν καταλαβαίνω για τι πράγμα μιλάτε εδώ.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Αναφέρεται σε "ποζεράδες", κάτι που είναι απολύτως αληθές.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Το πρόβλημά μου είναι ότι δεν καταλαβαίνω την πρόταση που έγραψε :D
Ευχαριστώ που προσπαθήσατε να βοηθήσετε, αλλά εξακολουθώ να μην καταλαβαίνω τίποτα :D
 

hexen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
29
Reaction score
7
Points
8
WHO αγοράζουν codein μόνο στις ΗΠΑ.
Πολωνοί άνθρωποι θέλουν mmc cmc αυτό είναι πραγματικά καλό biznss όχι codein hahaa
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Προφανώς δεν γνωρίζετε για τις αγορές.
Η κωδεΐνη είναι μια μεγάλη επιχείρηση στην Ευρώπη.

Επίσης, ποτέ δεν είπα να το πουλήσουμε αυτό στους Πολωνούς, παρακαλώ διαβάστε ξανά την ανάρτησή μου.
 
View previous replies…

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Πιστεύω ότι οι άνθρωποι αναφέρονται σε αυτό ως lean ή LEAN, σωστά; Με έχουν ρωτήσει μερικές φορές αν αυτό είναι κάτι που μπορώ να αποκτήσω. Απλώς δεν έχω ασχοληθεί ποτέ με αυτή την πλευρά των πραγμάτων, οπότε δεν έχω κατανόηση. Έχω δίκιο να σκέφτομαι ότι αναφέρεται ως LEAN όμως;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ναι, έχετε δίκιο.

Το LEAN είναι το ποτό από μόνο του που αναμειγνύουν οι άνθρωποι, το αναμειγνύουν με ένα αναψυκτικό (κυρίως sprite ή fanta), γλυκά (jolly ranchers από το uk για παράδειγμα) και στη συνέχεια ένα σιρόπι κωδεΐνης με κάποιο είδος γεύσης. Αυτό το μείγμα πραγμάτων ονομάζεται στη συνέχεια lean, sizzurp ή άλλα ονόματα. :D
 

white7proton

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 6, 2023
Messages
78
Reaction score
25
Points
18
Ααααααα, εντάξει, εντάξει, καταλαβαίνω τώρα. Ναι, στο Ηνωμένο Βασίλειο είναι πολύ δημοφιλές από ό, τι έχω δει. Τρελό τι έχουν οι άνθρωποι για να πάρουν το buzz τους lol. Ο καθένας στο δικό του μέρος υποθέτω!
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Έχετε δίκιο, είναι πολύ δημοφιλές στις ηλικιακές ομάδες 16-30 ετών σε ολόκληρη την Ευρώπη και τις ΗΠΑ.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ναι, φίλε, συμφωνώ. Πολλοί Ευρωπαίοι φαίνεται να θέλουν κωδεΐνη για κάποιο λόγο. Δεν είναι καν τόσο καλό ναρκωτικό, αλλά οι άνθρωποι φαίνεται να πιστεύουν ότι είναι ένα είδος ασφαλούς οπιούχου ή οτιδήποτε άλλο επειδή το πίνεις αντί να παίρνεις χάπι. Τόσο παράξενο...
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Νομίζω ότι οι περισσότεροι άνθρωποι θα έπαθαν σοκ αν γνώριζαν τι πραγματικά παίρνουν
 

Zmitu33

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 10, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
3
Είμαι με την πολωνική γλώσσα.
Για ποιο συγκεκριμένο σιρόπι/προϊόν ενδιαφέρεστε;
26 χρόνια
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dope :) Στην πραγματικότητα είναι πολύ απλό, είναι η Θειοκοδίνη και είναι διαθέσιμη σε πολλά μέρη και δεν περιορίζεται.

Θα σας στείλω ένα DM, για να δούμε αν μπορούμε να βρούμε κάτι :)

Cincerly,

Koko
 

Robertos

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 16, 2023
Messages
26
Reaction score
10
Points
3
Deals
5
Γεια σας , εξακολουθείτε να ψάχνετε για κάποιον;
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ναι :) Επικοινωνήστε μαζί μου μέσω DM
 

Lesternixon

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 19, 2023
Messages
6
Reaction score
0
Points
1
Αναζητώ αξιόπιστα άτομα που είναι διατεθειμένα να αγοράσουν ένα σιρόπι κωδεΐνης χύμα (50-100 φιάλες ανά παραγγελία) από πολωνικά σούπερ μάρκετ και φαρμακεία και να μου το ταχυδρομήσουν. OTC σημαίνει Over The Counter, το οποίο αναφέρεται σε φάρμακα που πωλούνται νόμιμα χωρίς ιατρική συνταγή.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Γιατί δεν κάνεις τη δική σου ανάρτηση και να ξεσκίσεις τις προτάσεις αυτού του τύπου ακριβώς στην ενότητα σχολίων της δικής του ανάρτησης τι στο διάολο...
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Καλή ιδέα @KokosDreams, έχω το ίδιο πριν λίγες μέρες. χρειάζομαι Άλλα κρουστά αλλά με τον ίδιο τρόπο. Φαίνεται ότι στην Πολωνία όλα τα καλά πράγματα είναι νόμιμα για αγορά 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αλήθεια! Αλλά σταμάτησα με αυτό το έργο, καθώς το προϊόν που έψαχνα δεν πουλήθηκε τόσο καλά όσο αναμενόταν, βρήκα καλύτερες επιλογές σε άλλες χώρες :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Όχι, είμαι στην αμφεταμίνη, τη μεθαμφεταμίνη, τη μεθαμφεταμίνη και το χόρτο. Και έχω μερικούς αγοραστές οπιοειδών.
Αλλά codein δεν έχω, και πραγματικά δεν θέλω όλους τους λάτρεις των οπιοειδών. Αν έχουν μια μαϊμού, είναι απαίσιοι...

Οι πελάτες είναι οι νεκροί της επιχείρησής μας, αλλά χωρίς πελάτες δεν έχουμε επιχείρηση. 😅
 
Top