Looking for a vendor Ψάχνετε για επιχειρηματική σχέση με Πολωνούς πολίτες

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αγαπητή κοινότητα ΒΒ,

Επιδιώκω να οικοδομήσω μια επιχειρηματική σχέση με Πολωνούς πολίτες.
Να περιγράψω τι επιδιώκω να κάνω:

Για να μπορέσω να επεκτείνω αυτή την επιχείρηση ταχύτερα, θα απαιτηθεί μια συνεργασία, η οποία θα μειώσει επίσης το ρίσκο για μένα, και αυτός είναι ο λόγος για τον οποίο είμαι πρόθυμος να δοκιμάσω να εργαστώ σε μια συνεργασία που θα τερματιστεί στη συνέχεια μετά την ολοκλήρωση αυτού του έργου (1-3 μήνες).
Η πρώτη πλευρά της επιχείρησης είναι νόμιμη (αγορά του προϊόντος στην Πολωνία), το δεύτερο μέρος της είναι παράνομο (μεταπώληση του προϊόντος + αποστολή στο εξωτερικό).

Υπάρχει ένα σιρόπι κωδεΐνης που πωλείται OTC (OTC=Over The Counter προϊόντα που πωλούνται νόμιμα, χωρίς συνταγή) σε πολωνικά σούπερ μάρκετ/φαρμακεία, ψάχνω για ανθρώπους που είναι αξιόπιστοι και πρόθυμοι να τα αγοράσουν σε μεγάλες ποσότητες (50-100 φιάλες ανά παραγγελία) για να μου τα στείλουν.

Η διαδικασία μιας παραγγελίας θα ήταν η εξής: Η διαδικασία μιας παραγγελίας θα ήταν η εξής::

1. Δίνω μια παραγγελία με τον ακριβή αριθμό των φιαλών που χρειάζομαι.
2. Μόλις η παραγγελία γίνει αποδεκτή από εσάς, θα οριστεί η προθεσμία
3. Θα δημιουργηθεί μια συμφωνία στην BB και θα πληρωθεί σε BTC/XMR από εμένα (escrow).
4. Τα αγαθά θα αποσταλούν
5. Η μεταβίβαση θα ολοκληρωθεί μετά την άφιξη των εμπορευμάτων
6. Προετοιμασία για την επόμενη παραγγελία (η διαδικασία αυτή θα επαναλαμβάνεται όσο το δυνατόν συχνότερα, για περίπου 1-3 μήνες).

Τι θα περίμενα από τους πιθανούς συνεργάτες σε αυτό το θέμα:

- Οικονομικό υπόβαθρο για να είναι σε θέση να αγοράζουν παραγγελίες (500EUR - 1.500EUR)
- Αξιοπιστία
- 21 ετών και άνω
- Εξοικείωση με την αποστολή δεμάτων (που δεν σχετίζονται απαραίτητα με φάρμακα) διεθνώς

Κατά τη διάρκεια μιας συνεργασίας δεν θα γίνουν συναντήσεις εκτός σύνδεσης, δεν θα γίνει ανταλλαγή επαφών, επικοινωνία μόνο μέσω BB ή τουλάχιστον Jabber/Pidgin.

Αγαπώ αυτό το φόρουμ και έχω γνωρίσει ενδιαφέροντες ανθρώπους εδώ, οπότε σκέφτηκα να το προσεγγίσω με μια ανοιχτή ανάρτηση.

Ανυπομονώ για τα σχόλιά σας.

Cincerly,

Koko
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Καλή ιδέα @KokosDreams, έχω το ίδιο πριν λίγες μέρες. χρειάζομαι Άλλα κρουστά αλλά με τον ίδιο τρόπο. Φαίνεται ότι στην Πολωνία όλα τα καλά πράγματα είναι νόμιμα για αγορά 🤷‍♂️
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Αλήθεια! Αλλά σταμάτησα με αυτό το έργο, καθώς το προϊόν που έψαχνα δεν πουλήθηκε τόσο καλά όσο αναμενόταν, βρήκα καλύτερες επιλογές σε άλλες χώρες :)
 
View previous replies…

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Περιμένω τη δοκιμαστική αποστολή. Επειδή έχω βρει έναν πωλητή. Αν δω τον κωδικό, θα σας πω.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Thats nice :) Πουλάτε εσείς ο ίδιος κωδεΐνη;
 

xile

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 25, 2023
Messages
102
Reaction score
51
Points
28
Όχι, είμαι στην αμφεταμίνη, τη μεθαμφεταμίνη, τη μεθαμφεταμίνη και το χόρτο. Και έχω μερικούς αγοραστές οπιοειδών.
Αλλά codein δεν έχω, και πραγματικά δεν θέλω όλους τους λάτρεις των οπιοειδών. Αν έχουν μια μαϊμού, είναι απαίσιοι...

Οι πελάτες είναι οι νεκροί της επιχείρησής μας, αλλά χωρίς πελάτες δεν έχουμε επιχείρηση. 😅
 
Top