Σύνθεση MDMA ξεκινώντας με την εξαγωγή της πιπερίνης (σύνδεσμοι)

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
επιτρέψτε μου να προλογίσω αυτό λέγοντας ναι, ξέρω ότι ο @WillD έκανε ένα υπέροχο νήμα, αλλά αυτοί οι σύνδεσμοι πηγαίνουν "πιο πίσω" και ξεκινούν τη διαδικασία νωρίτερα. η σύνθεσή του ξεκινά με το MDP2P που βρίσκεται στους προτελευταίους/τελευταίους συνδέσμους σε αυτή τη λίστα. απλά ήθελα να το θέσω αυτό εκεί έξω, ώστε αυτό να μην θεωρηθεί περιττή πληροφορία :s


απολαύστε! ^_^
 

Franziskadiecoole

Don't buy from me
Member
Language
🇩🇪
Joined
Jul 23, 2024
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Σας ευχαριστώ η σύνθεση εντοπίζεται μέσω αυτής της οδού πόσο θα κόστιζε η παραγωγή ενός γραμμαρίου MDMA
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Γεια σας, χρησιμοποιώ το Google Translate καθώς δεν μιλάω γερμανικά. Χαίρομαι που το νήμα μου μπόρεσε να βοηθήσει. Ειλικρινά, δεν είμαι σίγουρος ποιο είναι το κόστος παραγωγής 1 γραμμαρίου MDMA, και επίσης πιθανότατα θα καταλήγατε με περισσότερο από ένα γραμμάριο αν ακολουθήσετε τη σύνθεση του Will. Δεν γνωρίζω την ακριβή απόδοση ... Στις απαντήσεις ο Will λέει ότι θα είναι περίπου ή ελαφρώς μικρότερη από την ποσότητα PMK των 9 γραμμαρίων. Είμαι αρκετά σίγουρος ότι τα περισσότερα από τα χημικά και τον εξοπλισμό μπορούν να αγοραστούν από την ίδια την BBgate. Ο εργαστηριακός εξοπλισμός και τα χημικά μπορεί να είναι ακριβά, αλλά αν σκοπεύετε να πουλήσετε το MDMA, μπορείτε εύκολα να πάρετε τα χρήματα πίσω. Εάν μπορείτε να αυξήσετε το μέγεθος της σύνθεσης για να πάρετε περισσότερο MDMA, παρακαλούμε επικοινωνήστε με το PM Will για περισσότερες πληροφορίες. ^_^ <3
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
Δεν χρειάζεται να χρησιμοποιήσετε τον μεταφραστή της google για να διαβάσετε το φόρουμ. Μπορείτε τώρα να επιλέξετε τη γλώσσα στην οποία θέλετε να σας εμφανίζεται αυτόματα το περιεχόμενο του φόρουμ.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,706
Points
113
Deals
666
M3ChnTVAFq
YUtWp2gy0J
 

Waspamine

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 16, 2024
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Ευχαριστώ για την ανάρτησή σας!
 
Top