PMK Oil Synthesys από PMK (CAS 28578-16-7 μορφή κεριού) μεγάλης κλίμακας

Bennychairman

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 7, 2022
Messages
25
Reaction score
17
Points
3
8. Απορρίψτε το ανώτερο στρώμα νερού.
9. Τοποθετήστε ξανά στον αντιδραστήρα το ανώτερο στρώμα λαδιού.

πόσα στρώματα θα υπάρχουν; το πάνω μέρος απορρίφθηκε νερό και στη συνέχεια ?
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Το είδα κι αυτό. Είναι τυπογραφικό λάθος. Θα έπρεπε να υπάρχουν μόνο δύο στρώματα. Θα περίμενα ότι το στρώμα του πετρελαίου θα έπεφτε στο κάτω μέρος. Διαχωρίστε το πάνω, το υδάτινο στρώμα, και πετάξτε το. Κρατήστε το κάτω στρώμα λαδιού για το επόμενο βήμα. Στη συνέχεια, αργότερα, εάν χρησιμοποιήσετε DCM, το τελικό προϊόν σας θα βρίσκεται στο μη-ακουάστικο κάτω στρώμα DCM. Εάν αντικαταστήσετε το DCM με τολουόλιο ή διαιθυλαιθέρα (όπως ζήτησε κάποιος άλλος να γίνει), το προϊόν σας θα βρίσκεται στο ανώτερο στρώμα χωρίς aquas. DCM, κάτω. Τολουόλιο και διαιθυλαιθέρας, επάνω. Θα σας πρότεινα να παραμείνετε στο DCM επειδή μπορεί να διαχωριστεί με χαμηλή θερμότητα σε αντίθεση με το Τολουένιο και δεν ενέχει τον ίδιο κίνδυνο πυρκαγιάς με το DE. Είναι καρκινογόνο, όμως, και *έχει χαμηλό σημείο ανάφλεξης*. Χρησιμοποιήστε έναν καλά αεριζόμενο χώρο και συλλέξτε το σε ένα ψυχόμενο δοχείο για επαναχρησιμοποίηση.
 

Dafunkphenomena

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 5, 2022
Messages
6
Reaction score
3
Points
3

Γεια σας , αυτή είναι η μέθοδός μου, (im Fring, απλά έχασα τον γαμημένο κωδικό πρόσβασης)
Είδα ότι προσθέσατε μερικά βήματα, ερωτήσεις:

(Δοκίμασα και τα δύο και όλα λειτούργησαν).
και στο τελευταίο βήμα, λέτε "εξατμίστε το DCM από τον πυθμένα" , γιατί να εξατμίσουμε; δεν θα ήταν καλύτερα να διαχωρίσουμε τα στρώματα;
ή εννοείτε , μετά το διαχωρισμό βάλτε το σε απόσταξη υπό κενό για να απαλλαγούμε από κάποια πιθανά υπολείμματα νερού;

και το χρώμα του PMK; σκούρο κόκκινο-καφέ ή κιτρινωπό όπως το παλιό;
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
Το διαχωρίζετε. Διαχωρίζεις το κάτω στρώμα, το οποίο αποτελείται από DCM και Προϊόν, και στη συνέχεια εξατμίζεις το DCM από *αυτό που ήταν το κάτω στρώμα* (θα χρησιμοποιούσα λουτρό ζεστού νερού) για να αφήσεις το (βρώμικο, αλλά αρκετά καθαρό για τους περισσότερους) προϊόν σου. Η απόσταξη με ατμό του προϊόντος θα ήταν μια καλή ιδέα, νομίζω.

Αν κάποιος είναι εξοικειωμένος με τη χημεία, ξέρει ότι υπάρχει μια δέσμη παραλλαγών που θα μπορούσες να εφαρμόσεις.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Αυτή η ανάρτηση είναι μια καλή εξήγηση, η οποία δημοσιεύτηκε από τον @btcboss2022 (ευχαριστώ). Επιβεβαιώνω, ότι είναι αποδεδειγμένη και λειτουργική μέθοδος.
 

FredDurst

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 7, 2022
Messages
33
Reaction score
10
Points
8
Υπάρχει κάποια εναλλακτική λύση για το DCM (ίσως τολουόλιο;), καθώς είναι δύσκολο να βρεθεί στη χώρα μου;
 

Curiousonion

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 29, 2022
Messages
190
Reaction score
67
Points
28
Χρησιμοποιείτε οξικό αμμώνιο για την αναγωγή ή αέριο MeNH2;
 

Field7

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 16, 2023
Messages
19
Reaction score
20
Points
3
+ Οξικό αμμώνιο = MDA
+ MeNH2 = MDMA

Εξαρτάται από εσάς.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Από 1,25kg από το λάδι PMK(από τη μορφή σκόνης PMK) πήρα 1,3kg τελικού υλικού.
 

Gale

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 30, 2022
Messages
85
Reaction score
50
Points
18
Ένα από τα πολύ πρώιμα συνθετικά μου, τότε που είχε νόημα μόνο να φτιάχνει κανείς προϊόν αυτής της καθαρότητας, αλλά δεν το εκτιμούν πολλοί άνθρωποι γι' αυτό που είναι...δυστυχώς.

Αυτό ήταν πριν από τότε που έκανα synths για πάθος, το να είμαι κλειδωμένος σε εργαστήρια και να μου λένε να φτιάξω μωβ σκατά ήταν τρελό.
 

Attachments

  • YPurQyZJ7c.jpg
    YPurQyZJ7c.jpg
    51.9 KB · Views: 357
  • 2d4hjpwCRz.jpg
    2d4hjpwCRz.jpg
    47.8 KB · Views: 350
  • s2hmDJr8g0.jpg
    s2hmDJr8g0.jpg
    55.4 KB · Views: 356
  • 4Tr5aspHWi.png
    4Tr5aspHWi.png
    1.8 MB · Views: 389
  • ou3AIx6cnP.png
    ou3AIx6cnP.png
    553.1 KB · Views: 374
Last edited:

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Το πιο όμορφο MDMA που έχω δει ποτέ. Είναι MDMA HCL; Πώς το κάνεις τόσο διαφανές, αδερφέ; Μπορώ να κάνω το MDMA HCL καθαρό λευκό, δεν είναι δύσκολο. Αλλά ακόμα μπορώ να επιτύχω υψηλή διαφάνεια.
 
Last edited:

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Υπάρχει ανάγκη για την pmk πετρελαίου/σκόνης
Μπορείτε να επικοινωνήσετε μαζί μου
 

Attachments

  • GwL8FmX0fk.jpg
    GwL8FmX0fk.jpg
    446.3 KB · Views: 222
  • WM7pioqR1I.jpg
    WM7pioqR1I.jpg
    487.7 KB · Views: 219
  • Z1VKXUxtPw.png
    Z1VKXUxtPw.png
    340.5 KB · Views: 216

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
Με τη νέα βελτίωση της απόδοσης όπου πρέπει να εξάγω το έλαιο PMK από το κάτω και το πάνω στρώμα, εξακολουθώ να χρειάζομαι να διαχωρίζω και τα δύο στρώματα ή μπορώ να αφαιρέσω τα βήματα 7, 8 και 9;

Εννοώ, μετά το "6. Προσθέστε 3,25 kg HCL 37% σε μικρές δόσεις, αφού προστεθούν όλα, διατηρήστε το μείγμα στους 80 °C υπό παλινδρόμηση κατά τη διάρκεια 1 ώρας ανάδευσης.", μπορώ να πάω απευθείας στο "10. Προσθέτω το μίγμα H2O και διττανθρακικού νατρίου, ανακατεύοντας 2-3 λεπτά." ?
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Πρέπει να διαχωρίζετε τα στρώματα.
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Σε ποια Temp πρέπει να εκτελεστεί το βήμα 6; Πόσο γρήγορη πρέπει να είναι η προσθήκη του οξέος; με σταγόνες; 10g κάθε φορά; Αυτό φαίνεται να είναι το βήμα που καταστρέφει τις εκτελέσεις. Χρησιμοποιώντας φωσφορικό οξύ αντί για HCl, σε ποιες θερμοκρασίες είναι καλύτερο να γίνεται η προσθήκη του οξέος; πόση ποσότητα να προστίθεται κάθε φορά;
 

Gannicus

Don't buy from me
Member
Joined
Jul 7, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Δεν υπάρχει καμία συζήτηση σχετικά με τις θερμοκρασίες εκκίνησης της προσθήκης του PMKe στο διάλυμα naoh ούτε το HCl , αυτά είναι τα 2 πιο κρίσιμα σημεία της αντίδρασης, οι θερμοκρασίες και η ταχύτητα προσθήκης, με σταγόνες κ.λπ. ευχαριστώ
 

Loki12

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 18, 2022
Messages
52
Reaction score
25
Points
8
θερμοκρασία δωματίου αράπη μου, θερμοκρασία δωματίου, όπως και σε κάθε άλλη αντίδραση όπου βασικοποιείς ή οξινίζεις το μητρικό υγρό, θέλεις να είναι όσο το δυνατόν πιο κρύο και αργό για να μην ανεβεί η θερμοκρασία και να μην πάρεις παράπλευρα προϊόντα. δεν μπορείς να ξεκινήσεις από την κατάψυξη προφανώς στην αρχή γιατί είναι ήδη μια σκατόπετρα και χρειάζεσαι θερμότητα για να την λιώσεις, οπότε η χαμηλότερη θερμοκρασία που μπορείς, σωστά; μετά αφήνεις τη θερμοκρασία να πέσει αφού το επαναρροφήσεις, δουλεύεις το μείγμα και οξίνεις, δεν υπάρχει συζήτηση, γιατί υπονοείται ότι αν έχεις ένα κιλό MDP2P ότι τουλάχιστον έκανες μια βασική Α/Β εκχύλιση πρώτα και άρα δεν θα χρειαζόταν να ρωτήσεις αυτό
 

Paranoia

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 18, 2023
Messages
17
Reaction score
23
Points
8
Στην τρέχουσα αγορά είναι σίγουρα το ισχυρότερο χωρίς αμφιβολία, για να συγκρίνετε το μεξικάνικο ή το καναδικό είναι πραγματικά σκατά, αδύναμο και βρώμικο, αντίθετα από αυτό το καθαρό Dmeth εντελώς καθαρό και μια δύναμη που δεν έχει δοκιμαστεί ποτέ πριν. Ευχαριστώ τον χημικό που με έπεισε να κάνω μια δοκιμή, το επόμενο βήμα είναι να παραγγείλω σήμερα 1/2 κιλό σήμερα...
Αυτό είναι όλο folks!!!!
Ισχύς σε μια κλίμακα από το 1 έως το 10 (δίνω 13), Μακράς διάρκειας δίνω 15...:)
Νόμιζα ότι είχα καλύτερα ναρκωτικά meth μαζί μου έκανα λάθος για 30 χρόνια ποτέ δεν δοκίμασα ένα τόσο ισχυρό προϊόν σε όλη μου τη ζωή. εν ολίγοις, ήμουν σοβαρά λάθος στην εκτίμησή μου της μεθαμφεταμίνης που γυρίζει στον κόσμο. Νομίζω και να ακολουθήσει ότι εδώ σε αυτό το φόρουμ υπάρχει η πιο προικισμένη χημικοί να παράγουν καθαρό D-Meth, σούπερ ισχυρό, σας παίρνει στα αστέρια ...
αν ήμουν στη θέση σας θα δοκιμάσω την τύχη μου , επικοινωνήστε με τον κ. του το συντομότερο δυνατό .... θα πρέπει να συμφωνήσει ακόμα να σας πουλήσει? Αχ αχ, δοκίμασε το, αξίζει τον κόπο...ΕΙΡΗΝΗ
 

ENZO

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 18, 2023
Messages
5
Reaction score
2
Points
3
Γεια σας, το 4676-39-5 (MDP2P) είναι το ίδιο με το P2NP, σωστά;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Προφανώς όχι!Διαφορετικό CAS διαφορετικά προϊόντα!
 

jamesdavies

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2023
Messages
5
Reaction score
0
Points
1
Έχει κανείς καλές εναλλακτικές επιλογές για το οξύ για την αποκάρβωση και την υδρόλυση;
Το HCl και το φωσφορικό μόλις προστέθηκαν στον κανονισμό EPP στη χώρα μου, δεν είναι δυνατόν να αγοραστούν πλέον χωρίς άδεια EPP ή διεύθυνση επιχείρησης και επιχείρησης, απόδειξη χρήσης και πλήρη ταυτοποίηση.
 
View previous replies…

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Μπορείτε να αποκτήσετε αέριο HCl μόνοι σας, δεν είναι δύσκολο. Το μόνο που χρειάζεστε μπορείτε να το αγοράσετε στο πλησιέστερο κατάστημα που πουλάει κάποια σκατά για τα αυτοκίνητα και τη συντήρηση του σπιτιού.
 

Mr Good Cat

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 6, 2023
Messages
281
Reaction score
112
Points
43
Όταν ήμουν νεότερος, οι φίλοι μου που ασχολούνταν με τη μυστική χημεία έκαναν τα παρακάτω:
1. Έπαιρναν τον ηλεκτρολύτη της μπαταρίας και τον έβαζαν στη σόμπα για εξάτμιση. Η εξάτμιση συνεχίζεται μέχρι να επιτευχθεί πυκνότητα 1,8 gr ανά 1,0 ml.
2. Ετοιμάζεται κάποιο γυάλινο δοχείο με λάστιχο και τοποθετείται μέσα NaCl (αλάτι κουζίνας).
3. Ο λαμβανόμενος ηλεκτρολύτης τοποθετείται στο δοχείο σε αναλογία 2 ml ανά 1 gr αλατιού.
4. Κλείσιμο του δοχείου. Λαμβάνεται αέριο HCl από τον εύκαμπτο σωλήνα.
 
Last edited:

syntheticdrugs

Don't buy from me
Member
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
2
Points
3
@G.Patton Γεια σας, θυμάμαι ότι υπάρχει ένα παρόμοιο άρθρο, αλλά δεν μπορώ να το βρω
 
Top