PMK Oil Synthesys από PMK (CAS 28578-16-7 μορφή κεριού) μεγάλης κλίμακας

Bennyboy88

Don't buy from me
Resident
Joined
May 27, 2022
Messages
14
Reaction score
4
Points
3
Με αναλογία 1:10. Το φιλτραρισμένο προϊόν πρέπει να είναι πολύ καθαρό.

Η σκόνη στην οποία αναφερόμουν είναι ο λεπτός κρύσταλλος από το μείγμα ακτόνης κατάψυξης. Στη συνέχεια, χρησιμοποιήστε αυτούς τους φιλτραρισμένους κρυστάλλους και λιώστε ξανά με h20. Σωστά. Ευχαριστώ.
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Πήρα πολύ μικρή ποσότητα σκόνης μετά την κρυστάλλωση σε ακετόνη είναι κυρίως μεγάλα κομμάτια κρυστάλλου και τα φιλτράρω ναι.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Γεια σας, άρα η μέθοδος που περιγράφεται στην αρχή αυτού του νήματος λειτουργεί; Και κάνει κανείς απόσταξη υπό κενό της κετόνης για να την καθαρίσει στη συνέχεια; Είναι απαραίτητο αυτό;
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Τι γίνεται με την ενόλη που παραμένει;
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας, ναι, είναι ακόμα εδώ λόγω του ότι λειτουργεί. Ναι, αξίζει να αποσταχθεί πριν από την περαιτέρω σύνθεση.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Νομίζω ότι κάποιος το ρώτησε αυτό, αλλά δεν είδα απάντηση. Μπορεί να μειωθεί η ποσότητα του νερού στο αρχικό βήμα, με όλες τις άλλες αναλογίες να παραμένουν ίδιες; Και μπορεί κανείς να χρησιμοποιήσει διαιθυλαιθέρα στη θέση του dcm για όλες τις χρήσεις του dcm εδώ;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Γεια σας,

Εάν μειώσετε την ποσότητα του νερού ενδεχομένως το λάδι θα είναι λιγότερο καθαρό σχετικά με την αντικατάσταση DCM από αιθέρα δεν υπάρχει πρόβλημα.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Σας ευχαριστούμε! Αμφιβάλλω αν θα πήγαινα ποτέ σε αυτή την κλίμακα, αλλά μάλλον θα το καθάριζα μόνο με τον εθισμό του δισουλφίτη, πιστεύω ότι λειτουργεί με τις κετόνες.
 

joejoe

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 1, 2022
Messages
37
Reaction score
3
Points
8
Γεια σας, το put 47 σημαίνει προσθήκη αλουμινίου; Ποιο είναι το μέγεθος της μερίδας;
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Αλουμίνιο; Νομίζω ότι έχετε μπερδευτεί με ένα άλλο νήμα.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Εδώ και πολλά χρόνια ασχολούμαστε με την παραγωγή φαινυλαιθυλαμινών.
MDMA - υψηλής καθαρότητας και χωρίς προσμίξεις.
Παίρνουμε την υποκατεστημένη κετόνη από το γλυκιδικό μεθύλιο.
Χρησιμοποιούμε διάφορες τεχνολογίες για την παραγωγή του MDMA.
Την προκύπτουσα κετόνη μετά την υδρόλυση του γλυκιδικού, την αποστάζουμε κλασματικά υπό κενό.
Η καθαρισμένη κετόνη αναμιγνύεται με μεθυλαμίνη και ξηραίνεται από το σχηματιζόμενο νερό. Η προκύπτουσα ιμίνη ανάγεται σε αμίνη.
Επιλέγουμε τη βάση και αποστάζουμε κλασματικά υπό κενό.
Όλες οι ουσίες που κυνηγούν στην επιθυμητή θερμοκρασία απορρίπτονται. Το επιθυμητό κλάσμα συλλέγεται και εξουδετερώνεται σε αιθέρα με τριμεθυλοχλωροσιλάνιο.
Το άλας που προκύπτει διηθείται σε φυγοκέντρηση και πλένεται με ακετόνη χημικής ποιότητας.
Στη συνέχεια, φιλτράρεται εκ νέου, ξηραίνεται και σχηματίζεται κρυσταλλικό διάλυμα με βάση μίγματα αλκοολών.
Οι ανακτώμενοι κρύσταλλοι πλένονται εκ νέου με αιθέρα για να στεγνώσουν γρήγορα.
Ένας κύκλος 4 ημερών σας επιτρέπει να λάβετε από 50 kg τελικού MDMA.
Είμαστε πάντα έτοιμοι να συνεργαστούμε με κατασκευαστές και αγοραστές χονδρικής.
Μπορούμε να εγγυηθούμε την ποιότητα των προϊόντων και των υπηρεσιών μας.
 

Attachments

  • J6RuSK3hGI.jpg
    J6RuSK3hGI.jpg
    5.1 MB · Views: 593
  • ZYqVuL5Ee4.jpg
    ZYqVuL5Ee4.jpg
    4.5 MB · Views: 177
  • IlRDvarkum.jpg
    IlRDvarkum.jpg
    3.8 MB · Views: 163
  • ZOxpUFsWoa.jpg
    ZOxpUFsWoa.jpg
    5.6 MB · Views: 539
  • A6OVtvEdwc.jpg
    A6OVtvEdwc.jpg
    5.8 MB · Views: 569
  • 5y6EMHLsY1.jpg
    5y6EMHLsY1.jpg
    7 MB · Views: 632

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Όπως βλέπουμε, 1 κύκλος έχω 31 λίτρα MD κετόνης με συνολικό βάρος ~ 37,5 kg
Η επόμενη φωτογραφία είναι ένα φιλτραρισμένο άλας MDMA.
Η επόμενη φωτογραφία είναι η ξήρανση υπό κενό ενός κρυστάλλου MDMA.
Και ο κρύσταλλος μετά την ξήρανση.
Ως αποτέλεσμα, παίρνουμε έναν χιονόλευκο κρύσταλλο υδροχλωρικού MDMA με απόδοση 40-43KG, η οποία κατά μόρια είναι περισσότερο από 85-90% + απόδοση για την κετόνη.
 

Attachments

  • HP3AeuwLDi.jpg
    8 MB · Views: 615

CryptedMind

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 3, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1

Γεια σας και πάλι , απλά για να είμαι σίγουρος, χρειάζομαι μια πιο εκτεταμένη εξήγηση σε μερικά σημεία, χρησιμοποιούσα με επιτυχία το Fring metod, αυτό που αναφέρετε εδώ με ένα σύνδεσμο, και τα δικά σας είναι ένα πράγμα που πρέπει να είμαι σίγουρος πριν δοκιμάσω/χάσω κάτι, έτσι:

Το ερώτημα είναι, υποθέτω ότι είναι μια εκχύλιση στο DCM, μετά αποστάζεις για να πάρεις καθαρό λάδι, σωστά; Εννοώ ότι το λάδι πηγαίνει στο DCM, μια κανονική εκχύλιση;

άρα το βήμα είναι , αντί να πλύνετε με naoh, και να απορρίψετε το στρώμα νερού, στη συνέχεια απόσταξη για να απαλλαγείτε από το νερό, αφού πλύνετε με διττανθρακικά, ΔΕΝ ΔΙΑΧΩΡΙΣΕΤΕ ΚΑΝΕΝΑ ΣΤΡΩΜΑ; Νομίζω ότι κατάλαβα, και ακούγεται λογικό, αλλά προτιμώ να το διαβάσω από εσάς, παρακαλώ ενημερώστε με....
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
ΒΕΛΤΊΩΣΗ ΤΗΣ ΑΠΌΔΟΣΗΣ

Ενδεχομένως πολλοί άνθρωποι το σκέφτονται ή ακόμη και το κάνουν, στην πραγματικότητα δεν ξέρω γιατί δεν το βάζω στη διαδικασία εδώ, επειδή το κάνω κάθε φορά χαχαχαχαχ

Σημείο 8. "Απορρίψτε το ανώτερο στρώμα νερού" ΛΑΘΟΣ Πάντα παραμένει λάδι στο στρώμα νερού, οπότε για να βελτιώσουμε την απόδοση του λαδιού πρέπει να εξάγουμε αυτό το λάδι από αυτό το στρώμα.

Μέθοδος:

- Προσθέστε διάλυμα NaOH + H2O στο στρώμα νερού μέχρι PH 12.
- Προσθέστε DCM στο μείγμα ανακατεύοντας και αφήστε να διαχωριστούν τα στρώματα.
- Απορρίψτε το ανώτερο στρώμα.
- Προσθέστε το κάτω στρώμα στο κάτω στρώμα που διαχωρίστηκε στο σημείο 12.
- Προαιρετικά πριν από το σημείο 13 μπορείτε να στεγνώσετε και να φιλτράρετε το μείγμα.

Συγγνώμη που ξέχασα να το προσθέσω πριν!
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Γεια σε όλους, συγγνώμη, αλλά είναι το υλικό εκκίνησης εδώ, αυτό το κερί PMK. Είναι αυτό απλά κερί παραφίνης, μεθυλοκετόνη πιπερονυλίου PMK; Ή μήπως αυτό το κερί PMK είναι κάτι εντελώς διαφορετικό; Ευχαριστώ :)
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Γεια σας, υπάρχει αριθμός CAS στην επικεφαλίδα
 
View previous replies…

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Πρέπει να είμαι χαζός ή απλά τυφλός, αλλά εξακολουθώ να είμαι μπερδεμένος... εκτός από το να βλέπω ότι το PMK σημαίνει Piperonyl Methyl Ketone... οπότε αυτό είναι σωστό, σωστά; PMK oil from PMK wax (Piperonyl Methyl Ketone) same stuff thats in candles and such? Ονομάζεται επίσης κερί παραφίνης; Είναι σωστό αυτό;

 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Η μορφή κεριού σημαίνει ότι η ουσία αυτή μοιάζει με κερί. Πρόκειται για αργκό όνομα. Δεν υπάρχει τίποτα κοινό με το κερί από κερί, lol.
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Υποθέτω ότι μια άλλη ερώτηση θα ήταν αν το γλυκιδικό έλαιο PMK είναι το ίδιο πράγμα με το PMK Piperonyl Methyl Ketone; Έχω ψάξει αλλά ακόμα δεν είμαι σίγουρος καθώς υπάρχουν πολλές απαντήσεις που λένε ότι η Piperonyl Methyl Ketone είναι PMK; Ευχαριστώ :)
 

J-man

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 8, 2022
Messages
21
Reaction score
4
Points
3
Δεν πειράζει lol, μόλις το κατάλαβα. έτσι, αυτό το PMK που ξεκινάτε με εδώ- (PMK glycidate oil) είναι διαφορετικό από PMK Piperonyl Methyl Ketone.. καταλήγετε με PMK Piperonyl Methyl Ketone (MDP2P) (4676-39-5) αφού κάνετε αυτή τη σύνθεση PMK oil!
Haha man... Καλές στιγμές 🤣
 
Top