Μέθοδος shake and bake για 4mmc

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
2-Bromo-4-methylpropiophenone σε
DCM
Βήμα 1
 

Attachments

  • rNpd3n4QRC.png
    rNpd3n4QRC.png
    592.6 KB · Views: 576

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
για να σφραγίσετε πλήρως το βάζο. Όταν ρίχνω μεθυλαμίνη, το αέριο δεν μπορεί να διαφύγει, τότε επιπλέον σφραγίζω το βάζο με την ταινία.
 

Attachments

  • eDiU7AoM9V.png
    eDiU7AoM9V.png
    346.4 KB · Views: 515

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Είναι πιο αποτελεσματικό να κλείσετε το δοχείο ώστε να μη διαφύγουν τα αέρια από το υδατικό διάλυμα μεθυλαμίνης 40% ή να αφήσετε το δοχείο ανοιχτό ώστε τα αέρια να διαφύγουν ελεύθερα;
Σας ευχαριστώ!
 

Netflix

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 9, 2022
Messages
54
Reaction score
52
Points
18
Παίρνετε 4mmc freebase σε dcm στην κορυφή έχετε μονομεθυλοαμίνη
Βγάζετε τη μονομεθυλοαμίνη και ρίχνετε νερό και πλένετε αργότερα έχουμε
4mmc freebase oil
 

Attachments

  • jPqtwu5mBZ.png
    jPqtwu5mBZ.png
    880.3 KB · Views: 534
  • hAud5bm3OF.png
    hAud5bm3OF.png
    516.2 KB · Views: 486

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Έχω μια ερώτηση, γιατί παίρνετε το πάνω μέρος του διαλύματος για να το θερμάνετε; το κάτω μέρος είναι 4mmc freebase; Τότε γιατί παίρνετε το πάνω μέρος;
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Βίντεο shake and bake

 
View previous replies…

Dexterror

Don't buy from me
Resident
Language
🇵🇱
Joined
Jun 29, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Μπορώ να το κάνω αυτό με την NMP ? Αν μπορώ, οι αναλογίες του NMP είναι ίδιες με αυτές του DCM;
 

OrgUnikum

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Feb 22, 2023
Messages
298
Reaction score
246
Points
43
Δεν πουλούσαν στη Ρωσία κιτ με όλες τις απαραίτητες χημικές ουσίες και αυτή τη μέθοδο για να φτιάχνουν οι άνθρωποι μόνοι τους το 4-MMC, παρακάμπτοντας επιδέξια τους νόμους περί ναρκωτικών;
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
ναι το κάνουν αλλά έκαναν σκατά όχι mmc xD
 

Heineken

Don't buy from me
Member
Joined
Jun 8, 2023
Messages
111
Reaction score
55
Points
28
λένε σε αυτό debk 2b4m και benzen ήταν 9% 2b4m
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Συμφωνώ με τις παραπάνω θέσεις. Το βίντεο πρέπει να τοποθετηθεί κάπου όπου μπορούμε να το παρακολουθήσουμε. Στη συνέχεια, το επόμενο βήμα είναι μια ανάλυση της καθαρότητας.
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Πιστεύετε ότι αυτό θα μπορέσει ποτέ να παρακολουθηθεί; Ενδιαφέρομαι πραγματικά γι' αυτό, ακούγεται φοβερό.
 
View previous replies…

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Η ουσία είναι ήδη απαγορευμένη σε πολλές χώρες.
Αν αναφέρεστε στο Όν παρακολουθείται όπως στο βίντεο να είναι φτιαγμένο... απολύτως! Πολλοί άνθρωποι ζουν παρακολουθώντας τη σύνθεση ουσιών. Είμαι ένας από αυτούς! 👍
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Όχι εννοώ θα ανεβάσει κάποιος το βίντεο για να το δω ή να μου στείλει ένα σύνδεσμο για το που είναι για να το δω , μου άρεσε το 4mmc 4emc και 4mec συνήθιζα να τα αναμειγνύω όλα μαζί με μεθυλόνη και αλεξίπτωτο it twas a wonderful time to be alive :) Υποθέτω ότι θέλω πραγματικά να δω αν θα μπορέσω να ξαναζήσω αυτή την ουσία, ποτέ δεν μπορώ να τη βρω προς πώληση πουθενά και.. θα ήθελα κάτι συμπαγές και απλό σαν μέθοδο,

On side note γιατί στο διάολο όλοι λένε συνέχεια ότι το 4mmc μυρίζει σαν κάτουρο γάτας; Εγώ πάντως δεν έχω δει ποτέ το 4mmc ή κάποιο από τα ανάλογα του να μυρίζει σαν κάτι που να πλησιάζει έστω και στο ελάχιστο σε κάτουρο γάτας, μύριζε περισσότερο σαν λουλουδένια, όπως με έναν περίεργο τρόπο που η κοκαΐνη έχει μια λουλουδένια τύπου έντονη μυρωδιά, ? Κάποιος ξέρει την απάντηση σε αυτό, και αν έχετε το βίντεο lmk παρακαλώ και σας ευχαριστώ !
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Συμφωνώ μαζί σας όσον αφορά το άρωμα. Και για μένα είναι κάπως λουλουδάτο.
Είχα μερικούς φίλους που το λάτρευαν πραγματικά! Χρήστες ενδοφλέβιων ναρκωτικών. Όταν τους συνέδεα, έτρεχαν στην τουαλέτα να χέσουν! Υποθέτω ότι τους έβαζε το GI σε υψηλές ταχύτητες! Lol

Δώστε του χρόνο. Κάποιος θα αρχίσει να το βγάζει. Δυστυχώς, πιθανότατα σε υψηλότερη τιμή από ό, τι ήταν στις αρχές της δεκαετίας του 2000.
Ήταν ένα από τα μεγάλα καινούργια προϊόντα όταν ήταν διαθέσιμο. Δεν δοκίμασα ποτέ Methylone, άκουσα ότι ήταν επίσης καλό, αλλά ο φίλος μου ο χημικός μου είπε ότι το 4MMC ήταν το αγαπημένο του δίπλα στο MDMA, το GHB και τη μεσκαλίνη.
 
Last edited:

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Πίστεψέ με αδερφέ άκου όταν παίρνεις 4mmc παίρνεις τη μεγάλη βιασύνη αλλά ξεθωριάζει γρήγορα, αυτό είναι όταν δίνεις τη δόση του bkmdma θα είναι σαν να πήδηξες μόλις σε μια πισίνα με νερό bloooooshhh Και θα είσαι πάλι βυθισμένος στην ακόμα πιο τέλεια ευφορία για ακόμα περισσότερο καιρό τότε πάρε τα και τις δύο φορές που ακολουθούν
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Έχετε συνθέσει ποτέ bk-MDMA;
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Μου άρεσε επίσης να αναμειγνύω βουτυλόνη στο μείγμα 4emc 4mec και μεθοξεταμίνη και ή 2cd ανάλογα με το πώς ήθελα να πάει , 4emc 4mec αναμειγνύονται μαζί οι άνθρωποι πέφτουν προς τα πίσω στο πάτωμα τα δόντια τρίζουν άγρια omg omg omg omg η μεθοξεταμίνη δίνει ένα αργό wide eyed whoah τα πράγματα φαίνονται μεγαλύτερα και το 2cd αναμειγνύεται είναι απλά παλιό σέξι :)
 

nitrostar

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 9, 2023
Messages
9
Reaction score
5
Points
3
Φίλε, δεν είναι καθόλου το ίδιο αν μπορείς να δοκιμάσεις το 4emc !!! Αυτό είναι σχεδόν το ίδιο.
 

MediocreMan

Buying through escrow
New seller
Language
🇬🇧
Joined
Apr 26, 2023
Messages
15
Reaction score
21
Points
3
Εντάξει, θα πρέπει να έχω το νου μου να Δώστε του μια ευκαιρία.
 

WildDoc

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 5, 2023
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Πρέπει να το ψύξω όταν προσθέτω μεθυλοαμίνη ή μόνο όταν ρίχνω hcl οξύ;
 

dr.zee

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 7, 2023
Messages
14
Reaction score
7
Points
3
Εγώ φτιάχτηκα έτσι για πλάκα χαχα είναι πολύ μικρά βήματα σε αυτό το δρόμο και dcm u χρειάζεται θερμότητα όχι κούνημα χαχα
 
Top